[ vbbojan @ 04.03.2005. 23:39 ] @
Ljudi, videste li i custe ovo!

No comment!
[ vuki1 @ 04.03.2005. 23:50 ] @
no name= sran*e
[ okram007 @ 04.03.2005. 23:55 ] @
To mozemo samo mi!? Pesma nije nikakva ,da ne kazem neku tezu rec.
[ voja_pfc @ 05.03.2005. 00:00 ] @
Farsa, nije mi jasno cemu ovo i sto je uopste bilo glasanja?
jadno, bedno, nemam reci....
Cinjenica je da je vecina pesama ocaj, ali na ovaj nacin glasati...
I da jeste najbolja pesma, ovo je sramota.
[ Johny4FUN @ 05.03.2005. 00:08 ] @
Kako ih bre nije sramota???????

Crnogorci nisu dali ni jedan jedini je_eni poen Jeleni i Ogiju.

PA TO JE KATASTROFA !!!!!!!!

Ma Kiev necu ni da gledam, a onaj ziri iz Crnegore treba da ide u ZATVOR!!!
Treba ih sve pohapsiti, BRE, ogorcen sam...
[ voja_pfc @ 05.03.2005. 00:17 ] @
A cini mi se da su se i nesto pokacili u studiju, ona pauza je suvise dugo trajala + komentar bilje krstic.
[ maybebaby @ 05.03.2005. 00:29 ] @
Bolje je bilo da nas predstavlja Mima Karadzic sa guslama i onom o Vuku Medjedovicu !
[ hakinen @ 05.03.2005. 00:32 ] @
Ljudi ja ja sam ogorcen!!! Cista namestaljka!!! Da mi lepo sutra raspisemo referendum, i pobunimo se, ne razumem se bas najbolje u ustav i kako bi to mogli da odradimo, ali ima sigurno kolega pravnika koji bi nam mogli reci vise o ovome, imaju tu neke fore sa 100000 glasova tj potpisa i tako nekako.... mozda vredi organizovati to, posto je prosto nemoguce da crnogorski deo zirija ne da jeleni, iliti drugoj pesmi, ni jedan glas, dok su srpski clanovi ziria davali grupi noname po neki glas!!!! Steta je samo sto u ukrajni necemo dobiti ni jedan glas tako da cemo sledece godine ponovo u kvalifikacije, ali tako je kada si u nekoj mrtvoj zajednici sa crnogorcima!!!! I jos da prokomentarisem onaj studio u kome je redjena evropesma, evropjesma, "mislim sta reci" katastrofa, pa pink ima bar tri veca studia od onago, mislim uzas i da u studiu nema publike!!!! A i nerazumem kako je mogla jelena da dobije 16000 glasova a oni slepci 32000 glasova, kako je to moguce??????
[ zi:: @ 05.03.2005. 00:46 ] @
ako ste zeljni prave flame diskusije na ovu temu, go to: http://www2.serbiancafe.com/lat/diskusije/mesg/53/
imate u proseku 10 novih poruka na minut :)

izbor, naravno, necu da komentarisem.
[ Bojan Basic @ 05.03.2005. 11:49 ] @
Pravilnik MadZone foruma je jasan po ovom pitanju.
[ mihojla @ 13.05.2017. 10:41 ] @
Bio sam ubeđen da će Tijana proći dalje. Izgleda da ju je vreme pregazilo, možda da su poslali neku mlađu...
[ rmilić @ 13.05.2017. 12:19 ] @
Bez namere da bilo koga uvredim, ko normalan prati to đubre od navodnog "festivala"?
To je odavno ispolitizovano i nema nikakve veze sa kvalitetom.
Ruku na srce, tamo i nema bilo kakvog kvaliteta (bar u vreme dok sam isti gledao a tome ima bar 6-7 godina).
[ Dexic @ 13.05.2017. 14:42 ] @
U pravu si.
10 godina 2 dobre pesme ukupno.

A i politika samo.
[ Java Beograd @ 13.05.2017. 19:09 ] @
Citat:
rmilić:
Bez namere da bilo koga uvredim, ko normalan prati to đubre od navodnog "festivala"?
To je odavno ispolitizovano i nema nikakve veze sa kvalitetom.
Ruku na srce, tamo i nema bilo kakvog kvaliteta (bar u vreme dok sam isti gledao a tome ima bar 6-7 godina).
Ali, koliko vidim, tema te i dalje interesuje.
[ rmilić @ 13.05.2017. 19:25 ] @
Citat:
Java Beograd: Ali, koliko vidim, tema te i dalje interesuje.

Tek sam sada video da je tema iz 2005?!
Član, pre mene je vratio iz mrtvih a ja jutros nisam obraćao pažnju na datume?!
Takođe, čemu to i dalje te interesuje, koja je poenta?
[ tuxserbia @ 13.05.2017. 20:32 ] @
Evo Italijan je dobar. Odličan. Da nije sestričina danas zapela da joj pustim video, ne bih ni pomislio da odslušam do kraja. Na prvu ruku, pesmica klasika, letnja zabava, pevljiva. Još gorila skače sve vreme oko njega. Da ukapiraš što ima sto miliona pregleda na YT. Ni na drugo, ni na peto slušanje, nikakve promene. A onda počnem da kapiram da čovek pljuje po celom zapadnom carstvu, po "pameti" na jedan klik, a majmuna je dovukao od Dezmonda Morisa, pa i tu još jedan plus. Tako da, nije baš da nema, može da se nađe...

PS
Evrovizija je imala baš specifičnu ulogu tamo negde pedesetih i šezdesetih, da bih mogao da je poredim sa olimpijskim igrama, onim originalnim.
[ Count Zero @ 13.05.2017. 22:19 ] @
Ima ok pesama, nemojte mračiti, prijatelji, a ima i vrlo simpatičnih devojki.
[ Sava @ 14.05.2017. 07:18 ] @
Citat:
tuxserbia:
PS
Evrovizija je imala baš specifičnu ulogu tamo negde pedesetih i šezdesetih, da bih mogao da je poredim sa olimpijskim igrama, onim originalnim.

Izvini, koliko ti imaš godina, ako nije tajna?
[ tuxserbia @ 14.05.2017. 07:23 ] @
Pa, sećam se olimpijskih igara, znači...
četresdvije, ima u profilu ;-)
[ Sava @ 14.05.2017. 08:28 ] @
Izvinjavam se, ali ne zavirujem u tuđe profile.
Pitao sam te za tvoje godine starosti zato što pominješ neka davna vremena o kojima si mogao samo da čitaš.
Mislim da je San Remo 60-tih kod nas bilo mnogo gledanije i poželjnije muzičko takmičenje od Pesme Evrovizije.
Pesma Evrovizije je uvek bila i ostala značajan poligon dobre pop muzike. Uvek je bila politizovana, od prvog dana do danas. U vreme koje pominješ nijedna zemlja van Zapadnog bloka nije mogla da pobedi, a posebno i zato što je jezička barijera bila prevelika. Mi smo odlično prolazili s obzirom na socijalistički status. Ne, nema mesta poređenju sa Olimpijskim igrama mada bilo kakvo takmičenje utiče na nacionalni ponos. Zapravo uticalo je, danas se i to promenilo. Danas je ovo više shaw nego takmičenje. Sistem glasanja se menjao tako da je samo takmičenje poprilično izgubilo prvobitni smisao. Bilo kako bilo svaka godina izbaci po neku dobru pesmu. Nisam gledao ovogodišnje takmičenje, čak ni našu pesmu nisam čuo, ali sam siguran da je bilo i dobrih pesama.
[ dusanboss @ 14.05.2017. 08:42 ] @
Koliko je ove godina gej lobi imao uticaja? Čujem da se ova crnogorska Končita i nije baš proveo?
[ tuxserbia @ 14.05.2017. 08:47 ] @
Da ne bude zabune, ni ja nisam gledao, nikad, a i ne planiram. Za političke odluke i "pobede" se slažem u potpunosti. Više sam mislio na posleratne pokušaje da se, ako ne ujedine, ono bar približe dojučerašnji krvnici i neprijatelji. Razorena Evropa, prva posleratna generacija stasala da počne da radi i da se razmnožava, ono, trebalo je i malo zabave. Istočni blok je naravno bio van tokova, ali Jugoslavija je, čini mi se, vrlo brzo prihvaćena, normalno zbog politike. Na kraju, ima li nekog izbora ili takmičenja, da nije politika upletena? Ali, meni totalno apolitičnom ( sa ultra radikalnim pogledom na svet ?!? ) mnogo bitnije da još uvek ima kvalitetnih izvođača i pesama.
[ član @ 14.05.2017. 11:07 ] @
Citat:
tuxserbia: Da ne bude zabune, ni ja nisam gledao, nikad, a i ne planiram.

aj sad... kao nisi gledao! niko nije gledao! niko, ustvari, nikad nije gledao Euroviziju! :)
kao sto ni za Vucica niko ne glasa, niti iko zna ikoga ko za njega glasa a in uzme 60%
[ Sava @ 14.05.2017. 11:29 ] @
Ne znam za druge forumaše, ali ja sam se baš trudio da odgledam svaku mada mi je splasnulo interesovanje poslednjih godina jer sve je više shaw, a manje dobra pesma. Ovu nisam gledao uopšte čak nisam čuo ni Tijaninu pesmu.
Upravo sam pogledao na YT Portugal i Bugarsku. Hm, ovo stvarno izleda kao da gej lobi dominira.
[ SlobaBgd @ 14.05.2017. 11:40 ] @
Šta je shaw?
[ rmilić @ 14.05.2017. 11:44 ] @
Citat:
SlobaBgd: Šta je shaw?

Očigledno lapsus linguae.
[ SlobaBgd @ 14.05.2017. 11:55 ] @
Dva puta?!
[ dusanboss @ 14.05.2017. 13:22 ] @
Jedina Evrovizija koju sam gledao je 91. sa Baby Doll https://www.youtube.com/watch?v=lasJdRQbVfY Zanimljivo kako kopaju Jugoslaviju na početku spota
[ dusanboss @ 14.05.2017. 13:22 ] @
Citat:
SlobaBgd:
Dva puta?!

Aj ne smaraj ljude za gluposti !
[ Otto23 @ 14.05.2017. 13:30 ] @
Ne zovu je dzaba gejovizija...
Sto se mene tice u sirokom luku. Evropski vid "kulturno"-politicke indoktrinacije stanovnistva, "pesma" je tu sporedna, vishe kao izgovor.
Sreca pa moze da se promeni kanal. Freakshow... sto bi rekli Ameri.
[ Sava @ 14.05.2017. 15:57 ] @
Citat:
SlobaBgd:
Šta je shaw?
Ha, ha, što je najgore tek sam sada primetio šta sam napisao !
[ gilopile @ 14.05.2017. 16:07 ] @
Ma sve je to shaw program :D
[ tuxserbia @ 14.05.2017. 16:26 ] @
Citat:
član:
Citat:
tuxserbia: Da ne bude zabune, ni ja nisam gledao, nikad, a i ne planiram.

aj sad... kao nisi gledao!



Lažem! Sećam se nekog glasanja, ali između mene i TV-a bio oblak isparenja, etanol, metanol, ZOZOvača, tako da mi je .... kroz maglu.
Ko prizna, pola mu se doda, ne?!?
[ Java Beograd @ 14.05.2017. 18:29 ] @
Napljuvaše Evrovizijski festival najviše oni koji nikad nisu gledali i nikad neće gledati ! Sprska posla.

Aj što "nikad nisu gledali i nikad neće gledati", široko im polje, al' što mrače na temi, nije mi jasno.

Zaobiđi i temu, ako si već zaobišao i Evroviziju.
[ rmilić @ 14.05.2017. 18:43 ] @
Citat:
Java Beograd: Napljuvaše Evrovizijski festival najviše oni koji nikad nisu gledali i nikad neće gledati ! Sprska posla.

Aj što "nikad nisu gledali i nikad neće gledati", široko im polje, al' što mrače na temi, nije mi jasno.

Zaobiđi i temu, ako si već zaobišao i Evroviziju.

To što je ja ne gledamo ne znači da nismo informisani o istoj?!
Takođe, forum je otvoren kao i tema i nigde ne piše da je učešće u temi uslovljeno gledanjem tog "festivala".
Ako si lično pogođen, zbog "pozadine" festivala, tvoj problem!
[ anon70939 @ 14.05.2017. 19:09 ] @
sad slučajno naleteh na ovo :D:D:D
mene je bilo sramota dok sam gledao, kako li je njemu...




gde je onaj student :).
Je l' ovo moralo ovako zbog nato pakta?
[ payge @ 16.05.2017. 20:35 ] @
Nijje lepo ne pohvaliti najbolji nastup i koreografiju, Džamala >ukrajinka< i njen denser: