[ KRUNO10 @ 06.03.2005. 00:33 ] @
Da li netko zna kako se izrađuje kemijska za prepisivanje (na kemijski se da izvuč nešto na čemu ispišeš šalabahter i kad to pustiš šalabahter se namota u kemijsku i postaje neprimjeta)Znam da ovo postoj, ali ne znam kako se izrađuje pe mi molim vas recite jer to je jedna od najboljih tehnika za prepisivanje na testovima!!!
[ Goran Mijailovic @ 06.03.2005. 00:39 ] @
Može li prevod?
Citat:
šalabahter
???
[ KRUNO10 @ 06.03.2005. 00:52 ] @
To ti je papirić na kojem si napišeš formule i rješenja zadataka kojeg koristiš na ispitu.
[ Goran Mijailovic @ 06.03.2005. 01:00 ] @
A to
Jedan moj kolega je imao "izum" koji je zvao nevidljiva hemijska
pre ispita ispises formule na dvolisnici hemijskom olovkom koja ne pise pa posle odatle citas sta ti je potrebno, mogucnost provaljivanja vrlo mala tj. nikad se nije desilo
A ja mislio da su metode prepisivanja u medjuvremenu bar malo napredovale
[ McKracken @ 06.03.2005. 01:07 ] @
Najbolje je konsultovati se sa kolegama sa Masinskog fakulteta u BG :) Oni su razvili sve metode socijalnog inzenjeringa za prepisivanje :)
[ H@usto® @ 06.03.2005. 01:34 ] @
Uzmes dve male sipke od po 5 cm, npr. polomis hemijsku na pola. Zatim mozes da uzmes papir 50 x 5 cm recimo i da ispises sta ti treba. Krajeve papira zalepis na ta dva dela i motas istovremeno obe sipkice prema unutrasnjosti. I na kraju obmotas gumicom da ti ne ispadne. I ond asamo vrtis te dve sipke gore dole i prepisujes. To ti je jedan od najjeftinijih trikova. A postoje jos.
[ Corey @ 06.03.2005. 09:41 ] @
Citat:
Goran Mijailovic: Može li prevod????
Kako ljudi vole da komplikuje neke stvari.Jednostavni kažeš puškica.
[ BytEfLUSh @ 06.03.2005. 11:27 ] @
A otkud ti znaš kako se tamo kaže "puškica"?
[ ritam_vozi_vozi @ 06.03.2005. 12:21 ] @
Citat:
BytEfLUSh: A otkud ti znaš kako se tamo kaže "puškica"?


A sto mora da zna kako se tamo kaze puskica, nije on tamo nego ovde... ;)
[ BytEfLUSh @ 06.03.2005. 12:24 ] @
Hmmm možda se nisam dobro izrazio... Hoću da kažem da ne vidim problem u tome što neko koristi svoj maternji jezik na forumu, pa mi stoga nije bilo jasno oko čega se Corey bunio...
[ Goran Mijailovic @ 06.03.2005. 12:30 ] @
Sto je citirao mene?
[ Corey @ 06.03.2005. 14:45 ] @
Citat:
BytEfLUSh: Hmmm možda se nisam dobro izrazio... Hoću da kažem da ne vidim problem u tome što neko koristi svoj maternji jezik na forumu, pa mi stoga nije bilo jasno oko čega se Corey bunio...
Ko se bre bunio:)Kada je postovao isprva mu nisam gledao IP pa nisam znao da je iz Hrvatske.
[ KRUNO10 @ 08.03.2005. 22:27 ] @
Ima još ko kakav način?
Hitno mi je potrebno jer u petak pišem POVIJEST!!!
[ Goran Mijailovic @ 08.03.2005. 22:59 ] @
Imas slicnu temu pa pogledaj i nju ;)
[ vuxsa @ 09.03.2005. 00:48 ] @
Probaj sledeće: Napiši šta ti treba na papir koji ćeš nalepiti na nogu sa unutrašnje strane malo poviše cipela.Ako je gusto,spustiš nogu,papar je pokriven nogavicom,i nikom ništa.Kad hoćeš da prepisuješ,samo prekrstiš tu nogu preko druge,zadigneš malo nogavicu i opušteno prepisuješ,samo paziš da ne bude sumnjivo što ti je pogled stalno oboren.
Naravno tu je i mobilni telefon,ali nisam siguran koliko je on pouzdan,jer su se i profesori malko opametili od kad je ta fora provaljena.
[ miki321 @ 09.03.2005. 22:02 ] @
Pokrenes Word ispises sve sta ti je potrebno umanjis
font na 8 ili 6(zavisi kako vidis) fino to istampas
obuces duks(majicu,trenerku gornji deo)da ima spojene dzepove
ubacis u dzep i citas
kad naidje profesor spontano rukom gurnes papiric u dzep
i tu je sva mudrost

meni je to glavna fora u skoli
malo je teze da profesor skonta
[ Lazar-I @ 10.04.2005. 12:13 ] @
Ovo je moje jedino prepisivanje na faxu (i to uspešno). Koristio sam 11 debelih hemijskih olovaka, na svakoj je bila zalepljena puškica odštampana fontom 4. Iz daleka olovka izgleda kao da ima neku šaru. Sve što sam trebao da uradim je da zapamtim koja pitanja se nalaze na kojoj olovci (ne mora čak ni to, možete imati posebnu olovku sa sadržajem).
[ tomkeus @ 10.04.2005. 12:37 ] @
Evo moje ideje, doduše ne pali u svim slučajevima, ali za moj fax pali zato što je na ispit dozvoljeno unositi sokove. Uzmite flašu Coca-Cole od npr. 1l. Skinite nalepnicu i oko flaše namotajte traku sa "podacima" tako da pisana strana bude okrenuta ka unutrašnjosti flaše i preko nje ponovo zalepite nalepnicu. Otpijte taman toliko da nivo tečnosti bude do nalepnice i time prikriva tekst. Za čitanje samo nagnite flašu u stranu. By the way, ova metoda još nije testirana.
[ acatheking @ 10.04.2005. 13:33 ] @
Citat:
Hitno mi je potrebno jer u petak pišem POVIJEST!!!

Ako te je neko blago branio što koristiš maternji jezik (i zaista nemam ništa protiv toga)onda nemoj da provociraš. Bar mi tako deluje ono napisano velikim slovima.
[ DaChaS @ 10.04.2005. 18:52 ] @
Ma to je tako zato shto je dechku frka da shto pre dodje do informacije ...100 % nemoj da se toliko tripujete