[ Andrej Čvoro @ 10.03.2005. 12:17 ] @
Jutros sam skinuo pesmu od Metallice,i download se zavrsio,a sada tu pemu ne mogu nigde da nadjem.U podesavanjima stoji da se fajlovi sacuvaju u folderu my documents/downloads ali na mom racunaru taj folder ne postoji?! Ni pratragom nisam uspeo da je nadjem...A pemu mogu da pustam u Shareaza-inom playeru,ali nikako ne mogu da je nadjem na kompu!!!


Poz
[ IsNoGood @ 10.03.2005. 12:26 ] @
Mozda ima drugi extension...pa ne mozes da je nadjes kao mp3
[ lampica @ 10.03.2005. 12:42 ] @
Citat:
andrej: download se zavrsio,a sada tu pemu ne mogu nigde da nadjem.U podesavanjima stoji da se fajlovi sacuvaju u folderu my documents/downloads ali na mom racunaru taj folder ne postoji?!


S obzirom da imaš xp, taj folder se ne nalazi na c-disku, kako si ga, pretpostavljam, tražio, već probaj u c:\Documents and Settings, pa u direktorijum koji se zove onako kako se ti loguješ, pa u njegov direktorijum My documents...

Pošto kažeš da pesmu ne možeš da nadješ, proveri da li su u pretragu uključeni i sistemski i skriveni direktorijumi, pošto je moguće da pesma nije prepisana iz Temp direktorijuma u ciljani direktorijum (my documents/downloads). Taj direktorijum se nalazi u prethodnoj putanji, pod odgovarajućim user-om, u skrivenom direktorijumu Local Settings.
npr.
c:\Documents and Settings\user\Local Settings\Temp
Nadam se da će ti ovo pomoći...
[ biza @ 01.06.2005. 20:49 ] @
Znam da malo kasnim ali za ubuduće:
Alati-Shareazine Postavke
Pod Internet-Skidanje
Skinute Datoteke Spremi Ovdje:
Meni je D:\Downloads
I može se mjenjati :)

Pozdrav
[ vindic8or @ 01.06.2005. 21:17 ] @
mozda je onaj od kog si je skinuo, uzeo nazad :)))


true story :-) :

tek kad se pojavio napster, lik uradio search, nasao neku stvar i skinuo je. i cim se zavrsio download, lik od kojeg je skinuo krene da downloaduje tu istu stvar. i ovaj mu posalje msg kao "what r u doin man? i just got that file from YOU!" a ovaj mu odgovara "gettin my song back bitch".
[ biza @ 02.06.2005. 00:40 ] @
lol
[ zoran @ 02.06.2005. 00:44 ] @
Naravno, nema više za free............
[ biza @ 02.06.2005. 02:50 ] @
Opa zorane daj još jednu pa jubilel 1000 poruka!!!
Čestitam!!!
[ zoran @ 02.06.2005. 23:34 ] @
Ups.... nisam ni vid'o kol'ko sam bio vredan