[ Dejan Bizinger @ 18.03.2005. 23:25 ] @
Uvek sam znao da su pojedinci spremni na sve kako bi zaradili pare ali mislim da ovo prevazilazi svaku meru.

Da napisem ovaj tekst podstakao me je sajt www.savetoby.com Autor sajta tvrdi kako je jednog dana nasao povredjenog zeca, brinuo se o njemu, na kraju ga je izlecio. Zeca je nazvao Toby. Ovaj covek tvrdi da ako do 30. juna 2005. ne skupi 50 000 dolara u donacijama ili u prodaji da ce zaklati zeca i pojesti ga za veceru!?

Vrlo je verovatno da je sve ovo samo dobro smisljen nacin kako da se uzmu velike pare i da je on cist blefer. Covek prodaje majice, podloge za misa. Autor sajta tvrdi kako je skupio vec $18 000. Ovo je samo jos jedan nacin kako neko zeli da stekne publicitet i zaradi novac. On je svestan cinjenice da ce mnogi o ovome pisati. Nije mi samo jasno kako neko moze odluci da bilo sta kupi od tog coveka!?

Sta vi mislite o svemu ovom? Da li znate za neke druge slucajeve morbidne promocije sajta?
[ bluesman @ 18.03.2005. 23:28 ] @
Dejane, mogu samo da dodam da je pravi moron u ovoj prici onaj ko posalje i jedan cent ovom "liku" (ako je balance istina).
[ _djevojka_ @ 18.03.2005. 23:37 ] @
A mozda je covjek samo gladan...i gurmanski raspolozen za zeceve?

Ne znam samo kako bi ostatak clanstva ES-a reagovao da se spominje ovca ili prase, umjesto malog zeke.
[ pajaja @ 18.03.2005. 23:39 ] @



ovo je stvarnooo morbidno.... jadan zeka....

Ovaj lik je neki lopov... Stvarno ko mu da 1 cent, taj je lood...




This recipient is currently unable to receive money.

Tolko...
[ _djevojka_ @ 18.03.2005. 23:51 ] @
Hm, pa on hoce da gricka dvojicu zeka.
Ah da...otkud da znamo pouzdano...mozda postavljac topika ima neki jos morbidniji fetish...morbidni sajtovi, a mi mu pomazemo u uzivanju tog fetisha!?
[ Goran Mijailovic @ 19.03.2005. 00:06 ] @
Citat:
_djevojka_: A mozda je covjek samo gladan...i gurmanski raspolozen za zeceve?

Ne znam samo kako bi ostatak clanstva ES-a reagovao da se spominje ovca ili prase, umjesto malog zeke.

Bila tema: Jagnjetina ili prasetina na kraju je zakljucak bio da je najbolja pragnjetina
[ Safet Beriša @ 19.03.2005. 00:10 ] @
Ma zečetina rulz, a što se tiče "save the wabbit" sajtova, ovo je već treći kojeg sam video, a jedan je već pomenut na [es]-u - kako zaraditi novac ;).
[ Nabukodonosor @ 19.03.2005. 00:11 ] @
A bila je i ova tema daaaavno. Potrazite malo.
[ Dejan Bizinger @ 19.03.2005. 00:12 ] @
Citat:
Ah da...otkud da znamo pouzdano...mozda postavljac topika ima neki jos morbidniji fetish...morbidni sajtovi, a mi mu pomazemo u uzivanju tog fetisha!?


A mozda ti jos imas jos morbidniji fetis...glupi odgovori i morbidni zakljucci? Kako uopste mozes tako nesto da pomislis!? Pa jel' ima uopste takvih osoba!? Kada vec ima osoba koja postavlja ovakav sajt onda me vise ne moze nista iznenaditi kakvih sve "likova" ima.

I taj "lik" a i svi kojima bi to bio kako ti kazes fetis su osobe za koje mi vaspitanje ne dozvoljava javno da napisem adekvatnu rec. Ne znam samo kako tako nesto nije kaznjivo!? Ako se ne zabranjuju ovakvi slucajevi oni mogu samo podstaci druge na slicne poteze. Svako ko mu je dao pare je idealan kandidat za magarca godine.

Ovo je stvarno luda planeta.
[ Mister Big Time @ 19.03.2005. 00:13 ] @
sta vam je ljudi, pa nece da jede zmiju otrovnicu nego zeca! znate li kako je zecetina ukusna... dakle lik je strasno pametan, 'em ce da se lepo najede, 'em ce lepo da zaradi.. mislite o tome.. ;)

A najmorbidniji sajt je onaj gde kace slike nesreca... iz stvarnog zivota... pa npr. mozete naci slike kao sto su delici koji su ostali od coveka posle napada medveda, ili dete koje je palo sa 5 sprata... i ostale uzase i strahote.

[ Goran Mijailovic @ 19.03.2005. 00:17 ] @
Licno ne volim zeca, ali zato pragnjetina... mmm mmmmmm
[ _djevojka_ @ 19.03.2005. 00:32 ] @
Bizinger...uopste nisi shvatio sustinu mog pitanja, a ispisao si citav esej.
Mislila sam da je mozda tipu fetish da skuplja morbidne sajtove. tja.
[ drgrozozo @ 19.03.2005. 01:00 ] @
malo ot: ja sam sinoc gledao na animal planetu venom er.

nekog tipa ujela zmija pa ga leci neki tri cetvrt doktor i sve to snimaju kamerom.
dali mu 36 doza protivotrova i nesto ga pipkali i govorili mu bice sve ok.
tip pred kraj epizode dobije visestruki infarkt i onda ga tek odvedu u pravu bolnicu na intenzivnu negu. gledao sam na preskok do trenutka dok nije ostao paralizovan, posle sam na trenutak cuo da su spomenuli tragic ending, pa pretpostavljam da je geknuo. e to je morbidno. celu epizodu prikazuju tipa za koga se jasno vidi kako propada iz sata u sat, a doktor-djura ga naliva protivotrovom i kvrcka kao u monti pajtonu i sve vreme prica ja sam najveci ekspert za ovo. onda jos to puste na satelit...
[ _djevojka_ @ 19.03.2005. 01:04 ] @
ot: a kakav je to tri cetvrt doktor? :)

Valjda: il' si doktor il' nisi...isto kao...il' si trudna il' nisi.
[ Mister Big Time @ 19.03.2005. 01:12 ] @
hehe pa ako zaista tako mislis... onda... nisi obavestena :)
Citat:
_djevojka_: ot: a kakav je to tri cetvrt doktor? :)

Valjda: il' si doktor il' nisi...isto kao...il' si trudna il' nisi.
[ _djevojka_ @ 19.03.2005. 01:15 ] @
MisterBigTime...pa ti nas obavijesti. :)

Ni dr...ni mr...ne znace nista ako ne znas da radis svoj posao. :)
[ mannex @ 19.03.2005. 01:22 ] @
Claim: Fellow threatens to eat his pet rabbit unless $50,000 is donated through his web site.
Status: Click to see :)
http://www.snopes.com/critters/crusader/savetoby.asp
[ BytEfLUSh @ 19.03.2005. 01:23 ] @
http://www.krohm.net/bernd.htm
[ MileG @ 19.03.2005. 02:15 ] @
E pa da ovaj sajt sam vidio ranije:
http://www.krohm.net/bernd.htm
ali dole pise:
it's a joke
[ sadux @ 19.03.2005. 03:10 ] @
To su za mene,definitivno bolesni umovi majke mi,koje treba kaznjavati odredjenim merama..
[ vertex @ 19.03.2005. 09:50 ] @
nadam se da ce zec njega skuvati i pojesti i otici sa keshom :)
[ burex @ 19.03.2005. 12:08 ] @
http://www.bobparsons.com/ - Blog Bob Parsons-a, vlasnika GoDaddy.com, pogledajte sta on ima da kaze.

Taj domen je kupljen na GoDaddy.com, i gomila aktivista i boraca za zivotinjska prava vrse pritisak na njega da ugasi ovaj domen...

Ali josh uvek ne kontam kako je lik uspeo da sakupi 18,462$? I jos uz to prodaje solje i majice?
[ Lazar-I @ 19.03.2005. 13:25 ] @
Platio bih mu pod uslovom da mi pošalje začiju šapicu
[ Corey @ 19.03.2005. 15:31 ] @
Ima dosta takvih likova.Na Yahoo ima sekcija Begging for Money pa uživajte.
[ Zikka @ 19.03.2005. 23:22 ] @
Citat:
Lazar-I: Platio bih mu pod uslovom da mi pošalje začiju šapicu

Mozda je bolje repic?
[ CimBac @ 20.03.2005. 02:39 ] @
A sta kazete za ovaj fetis?

http://www.stranglenail.co.yu/