[ luka.l @ 28.03.2005. 10:23 ] @
Jel se to meni cini ili one tetkice u RC-u (ETF) nekakvom krpetinom i nekakvim "Mer-om" za staklo 8-() iz sve snage drljaju one TFT-ove? E sad kad mi neko kaze da je stetno pipati TFT prstom, dobrano cu da se rapsravim sa njim....ako uspevaju da podnesu ovakvu torturu gde tetkica maltene zguzva monitor onom podnom krpetinom, pa v'alah mogu i bockanjem prstom....ne verujem...
[ vindic8or @ 28.03.2005. 10:27 ] @
hm... nadam se da su monitori hardcore ako trpe podne krpe i tesku hemiju...


a sto je tebi inace toliko stalo da pipas tft krompirima? :-)
[ JogyII @ 28.03.2005. 11:44 ] @
neki ljudi imaju neodoljivu zelju kada nesto pokazuju na monitoru da ga dodirnu LOL
[ neetzach @ 28.03.2005. 12:09 ] @
Uh kako me to nervira kad mi ostave masne mrlje od prstiju po monitoru. Jos kad onako stisnu prstom kao da ce slika da odreaguje na pritisak. Argh!
[ zagorac @ 28.03.2005. 12:58 ] @
... Dok na ruci imas prst...
Neki valjda misle da je i kod racunara pravilo da kada ti slabije ide sa ''misom'' ti onda koristis prst...
[ luka.l @ 28.03.2005. 16:02 ] @
MORA DA BUDE CVRST!

Eh, i ja sam od onih koji ne vole da im neko pipka monitor i sl. medjutim, sad mi je ovo razbilo gard u kojem nekog kritikujem jer "ne valja" i da zato ne treba da ga dira. Ostavlja otisak prsta? Pa sta....uzmi malo mera i doooobroooo pritisni i istrljaj...sve ima da se skine...A ako nece....uzmi onu zicu za pranje sudova i upri koliko god mozes....Zivo me zanima koliko ce dugo da izdrze monitori.

Hm...
[ miki321 @ 28.03.2005. 16:16 ] @
Gdje ima da se nabavi ta krpetina i taj "Mer"
ocigledno da se tetkice ne brinu o njima jer nisu njihovi(mislim monitori)
hm
svasta ljudi rade
[ mijatovic_86 @ 28.03.2005. 19:08 ] @
HAHAHAHAHAHAHA

Svasta po ovom rc-u :-) !!!