[ markoz @ 03.04.2005. 09:12 ] @
Otvaram cafe club u Nisu i zanimaju me svi vasi predlozi i ideje u vezi svega. Sta vam se svidja po kaficima i sta vam se ne svidja!
[ Lunatic @ 03.04.2005. 14:15 ] @
hm.. na kojoj lokaciji otvaras?

dosta je nisu kafica gde se pusta house komercijala i slicno.. ako je taj lokal ima vec neku notu kluba, onda bi mogo da angazujes dj-eve iz nisa(a i sire naravno).. mogo bi da napravasi program kad se sta pusta, recimo jedno vece tehno, drugo vece drum and bass, i tome slicno..(dobrro moze jedan dan i za house ali ne komercijala.. ima ljudi u nisu koji to rade i koji to slusaju)a sigurno ti ne bi propao poso jer je veliki broj onih koji cekaju da cuju u nisu dobar "vibe"...(seti se samo koliko je press prepun preko leta npr)


pozdrav!

[ Deki11 @ 05.04.2005. 10:52 ] @
Bezmalo svako s kim sam razgovarao rekao mi je da mu je muka od raznih varijanti tehno muzike, a u ovdasnjim kaficima nista drugo i ne moze da se cuje.
Dakle, mozes da probas da budes jedinstven bar u ovom pogledu: pustaj neku drugu muziku, onu koja se ne vrti svuda.

Primer: svojevremeno sam izlazio u Irish pub-u. Pustali su muziku istu kao i na bilo kom drugom mestu. Guzva bi trajala negde do pola sata posle ponoci, a ljudima je to bila samo prolazna stanica, da budu vidjeni. Jedno vece se gazda slucajno zatekao blizu nas, neko je komentarisao muziku, i pitali smo ga zasto pusta stalno sve iste stvari koje su se vec svima smucile, zasto ne pusti malo domace i stare stvari. Odgovorio je da bi to voleo, ali da vecina njegovih posetilaca ("klinci", kako je rekao) voli tehno varijante.
Ipak, posle nedelju-dve, poceo je da pusta poneku domacu stvar. Rezultat je bio zapanjujuca guzva koja je pocinjala upravo u terminu posle 1:00, kada je pocinjala domaca muzika, a sve se zavrsavalo posle 5 ili 6h.

Dakle, uradi nesto jedinstveno sto ce tvoj kafic izdvojiti iz mora drugih, nemoj da budes jedan od sto.
[ Deki11 @ 05.04.2005. 10:54 ] @
Usput, da ne bude zabune, ja sam ljubitelj tehno muzike!
[ trsh @ 05.04.2005. 11:02 ] @
Citat:
markoz: Otvaram cafe club u Nisu i zanimaju me svi vasi predlozi i ideje u vezi svega. Sta vam se svidja po kaficima i sta vam se ne svidja!


Definitivno, ovom gradu treba mesto gde ce za svakog biti po nesto......najbolja varijanta ti je nedeljni program, gde ce svakaog dana biti druga vrsta muzike....
[ Nikola Denić @ 05.04.2005. 14:20 ] @
Dodji u Bgd,prosetaj malo po clubovima (recimo Nisu nedostaje nesto kao sto je Stefani Braun ) i docices na sve ideje ..
[ Darko Prelic @ 05.04.2005. 15:59 ] @
Kinta? To niko ne pominje, mislim da svako zna sta je lepo, ali..
[ markoz @ 05.04.2005. 17:45 ] @
Svidjaju mi se sve ideje i uzecu ih obavezno u obzir.
Ima li neko jos neke konkretne ideje ili ponude?
POzdrav Marko
[ anon21796 @ 06.04.2005. 10:50 ] @
Brate, dobro sam te nasao, ako si spremam da ulozis kintu u to, javi sem moj cale je arhitekta, projektovao je pola grada, i sam znas Broz Cafe i Trzni centar gorcu, ona La scarpa radnju i kafic, deda mi je projektovao podzemni ceo i sve zone.

Javi se na mail [email protected] pa da bude ludo !

To je moj predlog, inace svi klubovi/kafici pravljeni od strane gazde izgledaju ko rupe dok su oni koje su projektovali arhitekti uglavnom uspesni !!!

JAvi se, valjda ima moj cale koji minut i za tebe.