[ piroman @ 09.04.2005. 23:54 ] @
malopre sam gledao na tv-u cene su za nepoverovati.
Najskuplje ulaznice ce biti 25000 din
Naniza ce kostati 10000din
[ Fuzz @ 10.04.2005. 03:07 ] @
Pa sta si ocekivao? Tu nema nista neobicno.....
[ iNCUBUs @ 10.04.2005. 11:32 ] @
... i opet će biti prepuno.
[ _djevojka_ @ 10.04.2005. 11:56 ] @
Uporedite samo broj raspolozhivih mjesta i broj rezervisanih...svaki put ovako...



OD 18. APRILA U PRODAJI ULAZNICE ZA KONCERT PAVAROTIJA
KULTURA - Subota, April 09, 2005 15:53 RTS

Prodaja ulaznica za koncert Lućiana Pavarotija, koji će biti održan 21. maja u Hali Pionor, počinje u ponedeljak 18. aprila. Izdavačka kuća 'Komuna' saopštila je danas da će od 4.355 raspoloživih mesta u prodaju biti pušteno 4.000 ulaznica.

Ulaznice su podeljene u 4 kategorije. U prvoj kategoriji ima samo 500 ulaznica čija je cena 25.000 dinara, druga ima 1640 ulaznica po ceni od 20.000 dinara, u treću kategoriju spada 876 ulaznica po ceni od 15.000 dinara i četvrta kategorija ima 984 ulaznice po ceni od 10.000 dinara. Preostalih 355 ulaznica namenjeno je sponzorima. U saopštenju se ističe da će prednost u kupovini ulaznica imati oni koji su rezervisali karte. Do sada, je bez saznanja o ceni ulaznice, rezervisano 7.586 ulaznica i oni ce imati mogucnost da kupe ulaznice do 16. aprila. Nakon toga rezervacija prestaje da važi, a ostatak ulaznica biće pušten u normalnu prodaju.

Ulaznice za koncert će biti štampane u Zavodu za izradu novčanica i imaće višestruku zaštitu. I pored toga, kao dodatni vid zaštite, karate će biti distribuisane desetak dana pre koncerta.

http://www.rts.co.yu/kategorij...ed=prioritet&IDCategory=36
[ sadux @ 10.04.2005. 14:57 ] @
pa naravno da ce da bude prepuno,znate li vi ko je Pavaroti????
To je sasvim razumna cena,potrudicu se da odem posto koliko sam cuo,njegova karijera neposredno posle toga se i zavrsava...
[ Mishkin @ 10.04.2005. 16:03 ] @
ja bih u 8. kategoriju za 500 din
[ ventura @ 10.04.2005. 16:09 ] @
12,500,000
32,800,000
13,140,000
9,840,000
--------
68,280,000

853,500 eura prihoda od ulaznica... Nije lose... Pavaroti ce im uzeti jedno 500-600, trosak koncerta oko 200, ostane im 100-200 hiljada ciste zarade...
[ Orchid @ 10.04.2005. 16:34 ] @
da se smrzneš od cena...a ne bi mu svejedno otišla.dosta mi je klasike za ceo život...kad ionako moram da je slušam svaki dan.
[ Virked @ 10.04.2005. 18:33 ] @
Sto se mene tice ja ne bih ni otisao na koncert i da je besplatan ulaz a sto se tice cene karata mislim da su preterane za uslove u kojima zivimo,Mada mogu da razumem nekog ko ce dati te pare za kartu.Ponavljam,ja nema sanse da mu odem na koncert.
[ tdjokic @ 10.04.2005. 18:52 ] @
Cudno... ja za tog gospodina nikada nisam cuo, ali verovatno ni on za mene, tako da smo tu kvit. Ali, ne mogu da se otmem utisku da sam ovde vec stavio svoj komentar, ali nekako ga ne vidim, mozda sam pisao suvise sitnim slovima? Mozda i suvise krupnim, pa su smetala necemu ili nekome? Zanimljivo...
Citat:
prepuno,znate li vi... ...razumna cena,potrudicu.... ...cuo,njegova

Izvini, sadux, da li bi mogao pre odlaska na koncerti da razmaknes ove reci u tvojoj poruci, nakon zapete (zareza) dolazi razmak, ovako kako si ti napisao malo zamara oci onome ko nosi naocare ili malo slabije vidi, a ti si kao postovalac umetnosti sigurno humana osoba, ne volis da ljudima pravis probleme, pogotovu ne hendikepiranim osobama.
[ van t hoff @ 10.04.2005. 23:31 ] @
U Italiji sam poslijednji put vidio cijene karata koje su bile otprilike ispod 200 eura (da li oko 170 ne sjecam se) za najboja mjesta na metar od Lucijana... toliko o tome.
Mislim da je ovo nesto kao sto radi brena i slicni, koji na tezgama jedino i uzimaju pare...
[ sadux @ 11.04.2005. 00:14 ] @
http://www.b92.net/kultura/index.php?view=2&did=8692

b92
[ Ivan Dimkovic @ 11.04.2005. 07:53 ] @
Citat:

Prodaja ulaznica za koncert Lućiana Pavarotija, koji će biti održan 21. maja u Hali Pionir


300 eur da slusas coveka koji je na zalasku svoje muzicke karijere, 2x skuplje nego u drugim glavnim evropskim gradovima - i to u prostoriji koja ima akustiku kao moj podrum... sve sve, ali ovo je zlo od Komune :-)

Komuna (organizator) je izgleda vrlo dobro procenila posao, potraznja ce biti velika zbog fenomena "statusnog simbola" i nabili su cenu taman da je domaci jet-set plati bez preteranog razmisljanja, jer ih bas briga za "price/performance" odnos, a i za Pavarotija uostalom - o akustici da ne pricam ;-)

Nesrecnici koji znaju cene karata, u koncertnim dvoranama a ne sali za kosarku, za Pavarotija u Francuskoj, Engleskoj, Holandiji, Italiji i sl... mogu samo da se ljute, jer znaju da na te cene moraju da dodaju JAT-ove "jeftine" avio karte do tih zemalja, tako da je sve opet skuplje.

Jednom recju - Srbija... ;-)
[ markolazarevic @ 11.04.2005. 09:19 ] @
ma bre debili!
[ Pandora 58 @ 11.04.2005. 10:47 ] @
Realne cene ulaznica bi bile:

1). Najbolja mesta - 13 800 dinara (CD,VIP)

2). Sva ostala mesta - 5 000 dinara

Iskreno me interesuje na kojim drogama je ekipa iz "Komune" kada mogu da haluciniraju o cenama ulaznica od 25 000 dinara? Gde ti ljudi zive? Da li oni znaju da vecina stanovnistva bukvalno gladuje?
Drugo,ako vec neko ide da slusa operske arije povesce svoju devojku. Znaci mora da kupi 2.ulaznice a to je oko 10 000 dinara,a i to su velike pare!!!!
[ Ivan Dimkovic @ 11.04.2005. 10:58 ] @
Citat:

Iskreno me interesuje na kojim drogama je ekipa iz "Komune" kada mogu da haluciniraju o cenama ulaznica od 25 000 dinara? Gde ti ljudi zive? Da li oni znaju da vecina stanovnistva bukvalno gladuje?


Komunu sigurno nije briga da li vecina stanovnistva gladuje ili bilo sta drugo - vec su ljudi upotrebili mozak i izracunali da u Srbiji ima sasvim dovoljno ljudi koji ce platiti 2x vecu cenu od ljudi u Parizu, Londonu i sl... pa jos i ne u koncertnoj hali sa odgovarajucom akustikom neophodnom za operu, vec u kosarkaskoj dvorani - kao da je u pitanju Lepa Brena ili Ceca.

To samo govori o ljudima koji ce platiti tako nesto 25K din ;-) O Komuni samo govori da imaju nos za domaci mentalitet i pretvaranje toga u cist $$$, kako za debelog, tako i za njih - bice za sve.

Elem, ovakvim biznisima i pogoduju i sankcije i izolacija Srbije - ne daj boze da neko Ryanairom moze da ode u Pariz ili Milano i sluza Pavarotija za 2x manje pare. Uostalom, seljoberi ne bi ni isli tamo - nema ko da ih vidi tamo pa da im se divi cela ulica, cemu onda sve to :-)
[ Pharos @ 11.04.2005. 12:35 ] @
Eeeeee... Pavaroti je samo jedan :) Samo mi nikako nije jasno, zar nisu mogli da nađu neku akustičniju salu od hale Pionir i kako je Pavaroti uopšte pristao na to? Ipak on je veliko ime klasične opere, da bi spao na halu Pionir.
[ piroman @ 11.04.2005. 12:51 ] @
he he
pogledajte cene kod ovih za koncert u bg
http://www.euroteam.info/event...%20Countries&eventid=16368 a ovde su cene karata u ostalim gradovima gde ce se odrzati koncert
http://www.euroteam.info/search.asp?search=Luciano%20Pavarotti
[ euripyd @ 12.04.2005. 10:29 ] @
UPOZORENJE: izvinjavam se zbog teskih reci:
***
Ljudi, pa jesmo li mi normalni???
Koga to prave kretenima i budalama. Danasnji polititikanti unistice drzavu. Sve to se desava pod okriljem Vlade i svih ostalih. Dovode jednog debelog, slinavog, masnog, bradatog ljigavog Italijana da im peva miloklizne melodije "koje svi znamo". Ma samo zato da bi prikazali svetu da i mi znamo sta je "evropska muzicka scena". Ma to blage veze nema ni sa cim, to nema blage veze sa kulturom, to je sund koji se prodaje vec 15 godina i od koga pare samo nestaju u necije dzepove.
Pavaroti mars iz Beograda! to ti ja porucujem.
Kao kad su doveli Karerasa da peva "srceparajuce melodije" za kretene i budale, a on je za to cimnuo (iz pouzdanih izvora) tacno 149 000 eurica.
A u kojim uslovima rade muzicke akademije u Srbiji, u kojim uslovima nase koncertne dvorane? Treba da cekamo neku milostinju od 10 000 eura da se kupi grejalica ili slicno za salu. A onda dolaze ti kreteni. Ja mislim da bi smo trebali da napravimo veliki protest ispred sale, sta mislite?????
Dole Pavaroti i oni koji su ga doveli i sve oni koji su dovodili takav sund od 1990-2005, dosta nam je!
Da je Pavaroti veliki umetnik ne bi on dolazio ovde da se prsi sa tim cenama. I znajte nije to cena koju je odredila Komuna vec je to cena koju je odredio Pavarotijev menadzer koji smatra Srbiju za zadnju rupu na svirali, za crnu rupu, za jednu nulu. To Pavaroti misli o nama, verujte, kao i taj Kareras, koji je "odjednom bio iznenadjen Beogradom". Mozete misliti koliko su ga napujdali protiv nas. Pa ako hocete koncert onda evo vam cena:!!!!
Sta mislite da se odrzi koncert u Afganistanu ili Iraku, pa Pavaroti bi trazio pet miliona za tako nesto. Pogledajte Nigela Kennedyja koji je dosao nakon mesec dana posle bombardovanja i odrzao humanitarni koncert.

Ja sam za odrzavanje protesta zbog dolaska Pavarotija

Ima li neko glas da podrzi ovakvu inicijativu.????

Doalskom Pavarotija Srbija nista na ugledu nece da dobije, nista nista nista. Varaju se oni koji misle da je to tako.
Pavaroti na zapadu nema neki status velikog UMETNIKA, vec velikog biznismena.

Gradimo Srbiju a ne da punimo stomak jednom zabaru!
[ markom @ 12.04.2005. 10:32 ] @
A tebe u Švedskoj to sve potresa... kako?

Marko.
[ Ivan Dimkovic @ 12.04.2005. 10:48 ] @
Citat:

Dole Pavaroti i oni koji su ga doveli


Hehe - i opet neko drugi kriv sto u Srbiji vec ima 7000 ljudi koji ce da plate 25000 din za operski koncert coveka pred penzijom u Hali Pionir (uz semenke i tako to...) :-)

Jesu li to Komuna i Pavaroti isli od kuce do kuce sa sacmarom i terali ljude da bace svoje pare :-) Ne bih rekao...

What's the problem, then? :-)

Citat:

Mozete misliti koliko su ga napujdali protiv nas. Pa ako hocete koncert onda evo vam cena:!!!


:-) LOL, napujdali, pa onda cena :-) A onda besna rulja u Srbiji dodje i ... DAM... evo 25K din unapred U INAT, da vidis da ni mi nismo siromasni... "ma daj ovamo 5 karata... ma 10 bre odma'" :-)

Nije li ovo malo ... liseno zdrave logike, a euripyd? :-)

Citat:

Ja sam za odrzavanje protesta zbog dolaska Pavarotija


Onako remote, iz Svedske? :-) Blokada ulice, da se pare zaradjene od opanak-bizmismena daju gladnom narodu... ma dole vlada :)

Chill bre ljudi - biznis iz biznis... a da u Srbiji ima curana za podvarak, ima :-)

Citat:

Doalskom Pavarotija Srbija nista na ugledu nece da dobije, nista nista nista. Varaju se oni koji misle da je to tako.


Aman bre, covek dosao na komercijalni koncert, Komuna je isto komercijalna firma - rade za pare... ne na patriotizam - ko hoce da slusa njega u cabru... ovaj hali pionir, ima da plati 25K, i kraj price... ko nece, ne mora.

Koncert ne vredi te pare - al ima onih koji hoce da budu vidjeni - to su ti oni likovi koji ce stvar platiti 5x skuplje da bi bili baje... nece Pavaroti nista tu promeniti :)
[ BojanBG @ 12.04.2005. 10:48 ] @
Pa u Srbiji sta god da se radi uvek je pola za a pola protiv. Dolazak Pavarotija nije sigurno u cilju da oni koji se razumeju u tu vrstu muzike uzivaju u njoj vec da se "dzet-set" bagra slika i kaze da je bila. Trebali su da stave i vece ulaznice kad uvek ima budala koji ce to da plate.
[ Mishkin @ 12.04.2005. 10:53 ] @
ma bruka samo takva
[ Mihailo @ 12.04.2005. 11:26 ] @
Baš maločas videh ministre kako batinom teraju narod u bilet servis..
[ Fuzz @ 12.04.2005. 12:02 ] @
Pa covek dolazi da peva za pare, Komuna hoce da zaradi sto je uspela da ga dovede i to je to. Na koncert ce ici i snobovi i ljudi koji vole da ga slusaju. Ne vidim zasto bi se neko ovde sad uzbudjivao oko toga. Pitanje cene je druga stvar. Mi u Srbiji ima tradicionalno vece cene svega, od odece do tehnicke opreme i racunara, tako da i ove karte samo upadaju u taj sablon. Sta cete kad imamo visok standard.....
[ euripyd @ 12.04.2005. 16:59 ] @
Citat:
markom: A tebe u Švedskoj to sve potresa... kako?

Marko.

Pa zato sto sam profesionalni muzcar, zato sto sam odrastsao u beogradu, i zato sto poznajem sve te face koje zare i pale danas muzickom scenom ...
eto zato.
[ Ivan Dimkovic @ 12.04.2005. 17:35 ] @
Cek bre, euripyd, ja se potpuno slazem sa tobom sa prikazom stanja muzicke industrije - ali... da li se slazes da niko sa 2 grama mozga u muzickom obrazovanju nece platiti 300 evra kartu za:

- Koncert u hali za kosarku, potpuno tehnicki / akusticki neprikladnu za ovakvu vrstu dogadjaja

- Koncert coveka na zalasku svoje karijere (koji nema glasovne mogucnosti kao pre 10 god) - nisu to Rolling Stones-i pa da elektricne korekcije odrade stvar, ili da se jednostavno slusaju zbog svog imena i imidza...


Potpuno je jasno da ovaj "event" nije organizovan za ljubitelje operske muzike (verovatno ni ne bi mogla da se napuni cela sala sa njima), vec za snobove ili ljude koji posto poto zele da budu na koncertu Pavarotija.

Za takve likove naravno da ce cena biti visoka, zapravo mislim da treba da bude i 2x veca - eto podatak je da je 7000 karata planulo u preprodaji - dakle prica o "siromasnom i napacenom" narodu nema puno smisla.

Konacno, Pavaroti je 100% komercijalni izvodjac, kao sto je i Komuna 100% komercijalna izdavacka kuca - njihovi poslovi nisu nikakvi humanitarni radovi vec 100% pure business za pure $$$ - ako je Pavaroti drzao nekakav konert nekom drugom za dzaba, to je njegova licna stvar, puca mi dugme na kosulji koga Pavaroti "voli" i koga mu je menadzer odredio da muzicira za dzabe zbog jeftinog PR-a.

I, na kraju - kakve su to kojestarije da u Srbiji, eto, ne trebaju da sviraju / pevaju ljudi koji se ne deklarisu kao ljubitelji Srbije... bullshit - za 500K evra bi vecina ljudi svirala i kod crnog djavola - who gives a fick - ako neko hoce da ide, sto braniti da baci pare. Covek dosao da pokupi te pare, kao i bilo ko drugi sto bi dosao - nema tu nikakvog dubljeg znacenja... promocija Srbije... my arse :)

Eto dokaz su tih 7000 vec prodatih karata u preprodaji.

Ne razumem sto se ljudi bune, ako im se zaista svidja Pavaroti - nek kupe neki DVD-Audio disk, 96 kHz 5.1 - i slusaju ga u toplini kucnog studija svog :-)

Ako im se ne svidja / skupo im... well, nije obavezno - zar ne ? :-)
[ euripyd @ 12.04.2005. 20:24 ] @
Citat:
Ivan Dimkovic:
I, na kraju - kakve su to kojestarije da u Srbiji, eto, ne trebaju da sviraju / pevaju ljudi koji se ne deklarisu kao ljubitelji Srbije... bullshit - za 500K evra bi vecina ljudi svirala i kod crnog djavola - who gives a fick - ako neko hoce da ide, sto braniti da baci pare.


Pa reci mi onda sto nije dosao 1995 godine? Pa mi i jesmo crni djavo za takve, veruj mi, tamo neka "zaostala i mracna zemlja".

No jos i ovo:
Imao sam prilike da citam u Timesu kako se Pavaroti izblamirao jer jednom na probi u NY nije znao note. Sta to znaci? To znaci da covek lepo peva arije jer ih je naucio na sluh, otprilike kao kada ti nesto zvizdis po ulici. A dirigent: pocecemo od Es dura, nota b. Pavaroti: zar ja pevam u Es duru??

A onda i ovo:
kao tinejdzer i student bio mi je Kolarac drugi dom. Slusao sam sve moguce koncerte u periodu od 1991-1999. Radio orkestar, filharmonija, gudaci oni-ovi itd....
A znate sta me je najvise nerviralo? To da kada dodje neka malo veca faca (npr Gidon Kremer) i kada se time dobije na znacaju koncerta onda je uvek dolazio jedna nama svima poznata licnost, glumac. Njega postujem kao glumca i to sve.. Ali da se tamo nacrta kada peva neka fafa, ili svira neki malo veci fafan a da ni na jedan "obican" koncert ne dolazi, e to je snobizam. A takOvih je podosta.

dodje mi da spamujem komuna.co.yu i da im srusim server...

eh eh eh...
[ Ivan Dimkovic @ 12.04.2005. 20:38 ] @
Citat:

Pa reci mi onda sto nije dosao 1995 godine? Pa mi i jesmo crni djavo za takve, veruj mi, tamo neka "zaostala i mracna zemlja".


A sto je bas morao 1995 da dodje.. ima covek svoj poslovni raspored... ko da pitas a sto nije dosao u Turkmenistan ili Uzbekistan 1997-me godine... Mozda nije bilo izvodljivo sa organizacione strane, mozda nije bilo zastupnika da ispostuje uslove koje on trazi, mozda mu se jednostavno nije dolazilo, mozda ga niko nije zvao?!

Njegova stvar.

Citat:
No jos i ovo:
Imao sam prilike da citam u Timesu kako se Pavaroti izblamirao jer jednom na probi u NY nije znao note. Sta to znaci? To znaci da covek lepo peva arije jer ih je naucio na sluh, otprilike kao kada ti nesto zvizdis po ulici. A dirigent: pocecemo od Es dura, nota b. Pavaroti: zar ja pevam u Es duru??


Onda nema ni muzicko obrazovanje - al to opet ne umanjuje cinjenicu da ljudi ocigledno placaju za njegove koncerte kakav god on operski pevac bio - sto znaci da ima sasvim opravdane razloge da odrzava koncert :-) Bez ikakvog ulazenja u vrednost njegovog koncerta danas, u Hali Pionir.

Pritom, gomila muzicara nema perfektno muzicko obrazovanje i dosta stvari rade na sluh, i to ne da im se ne uzima za zlo, nego se vodi i kao talenat :-)

Citat:
A onda i ovo:
kao tinejdzer i student bio mi je Kolarac drugi dom. Slusao sam sve moguce koncerte u periodu od 1991-1999. Radio orkestar, filharmonija, gudaci oni-ovi itd....
A znate sta me je najvise nerviralo? To da kada dodje neka malo veca faca (npr Gidon Kremer) i kada se time dobije na znacaju koncerta onda je uvek dolazio jedna nama svima poznata licnost, glumac. Njega postujem kao glumca i to sve.. Ali da se tamo nacrta kada peva neka fafa, ili svira neki malo veci fafan a da ni na jedan "obican" koncert ne dolazi, e to je snobizam. A takOvih je podosta.


Tako je - i od takvih snobova ce biznismeni poput Komune i debelog uvek uzimati pare, a da nisu oni - uzeo bi te pare neko drugi :-)

Citat:
dodje mi da spamujem komuna.co.yu i da im srusim server...


Mislis da ce to da smanji broj snobova i opanak biznismena u Srbiji? Mislim da si zamenio mesta uzroku i posledici :-)
[ Darko Prelic @ 12.04.2005. 22:12 ] @
Samo da niko od "doticnih" ne procita ovo, vratice ulaznice, bojkotovace Pavarotija a on ce tako tuzan okoncati svoju tuznu karijeru, stvarno hocete sve da pokvarite.. ur no fun people :/
[ euripyd @ 13.04.2005. 00:33 ] @
Citat:
Ivan Dimkovic:Onda nema ni muzicko obrazovanje


Ma nisam to hteo da kazem, covek je ipak muzicar, ali je tipicno za pevace da nisu izrazito tehnicki obrazovani. Uglavnom sve ide na talenat, kao kod njega. Vidis kako je bre debeo, ima dobru rezonancu.
Kada vidim kakvih genijalaca ima boljih od njega dodje mi da zaplacem...

tuga Srbije
[ JimRainor @ 13.04.2005. 00:37 ] @
Ma ja bih to ovim nasim burzujima jos duplo vise naplacivao. A za mesto bih iskopao neku rupu u zemlji.
[ euripyd @ 13.04.2005. 00:46 ] @
A sto ne bi ovo:
pokupujemo karte na crno za 550 eu i onda ih prodajemo na crno budzovanima za samo 899 e?
[ Fuzz @ 13.04.2005. 01:19 ] @
Citat:
euripyd: uzimam 30 eurica za sat vremena...


Sta bi tebi nedostajalo da izdvojis 4 sata rada i cujes coveka?
Ili mislis da on bas ne zna da peva...
[ euripyd @ 13.04.2005. 12:25 ] @
[ Marko_L @ 13.04.2005. 16:44 ] @
Viđao sam ljude koji u restoranu naruče jastoga, jer to označava klasu ili buđavi sir, jer su čuli da to jede elita u Francuskoj, a mršte se dok jedu.Imaju mini biblioteke u kući, a iz cele kolekcije nisu pročitali dve rečenice, imaju IPodove, E-Remindere, a pojma nemaju niti kako se koriste, niti za šta služe (čast izuzecima, naravno).E za takve ljude se i organizuje ovaj koncert, znači ne za one koji vole, slušaju i razumeju tu vrstu muzike, već za one koji svoju klasu moraju da potvrde odlaskom na taj koncert.Zato i košta toliko.
[ euripyd @ 13.04.2005. 17:05 ] @
E a sto nije ovako:

Koncert se organizuje za decu u Tirsovoj, za decu bez roditelja i sl. Evo ja cu da sviram, naci cu ansambl i sve ostalo. A ulaznice neka kostaju 550 e.

Mislite li da bi se takvi prijavili?? A ne, to je ispod casti. Pavaroti je cast! :P
[ Bounty @ 13.04.2005. 17:36 ] @
a ti si ovde neka savest naroda.. kako si ti pogodjen sto neki brdjani daju pare nekom debelom talijanu?
[ _djevojka_ @ 13.04.2005. 17:50 ] @
Pavaroti nije losh; samo je Kareras bolji. :)
Istina, nisam imala priliku da gledam Pavarotija, a na Kararasu sam bila na pet metara (ipak mi je sluh vazniji od ideje da budem na metar i pljuc od njega); ali opet, on nema neki sharm koji privlachi ljude (bar ne mene).

Takodje, nikad ne bih dala ni pet para za koncert u Bgd, za bilo koga od ove dvojice, jer jednostavno to ne bi bio dozivljaj. :)
Zasto?
Pa, sem loshe akustike (kao sto je Ivan primjetio), dovoljno je samo da vidite/chujete da je npr. na Karerasovom koncertu u Bgd-u skljocao foto aparat (iliti aparatiiii) non-stop, a valjda pravila kuce nalazhu da nema skljocanja...i 'ajde ti to da ispostujes. Ne znam samo da li se skljocalo dok je jadnichak pjevao...ali ne bi me zachudilo.

i da....
A sto mu je rodjak (dirigent) sladak...ma ja mislim da je to highlight koncerta...:)
-naravno, nakon Karerasovog nastupa...

p.s. euripyd, zashto si zategnut k'o hozentreger? Ako ljudi hoce da plate toliko cijenu, pusti ih. Bas svi svjesno idu u loodost, i organizatori i ovi koji posjecuju koncert. Ovce su za shishanje, i svi zadovoljni. :)

p.p.s. Usput, ta ideja za humanitarni koncertic nije losha...planirash neshto da uradish o tom pitanju, ili se samo busash u grudi? :)



[ _djevojka_ @ 16.04.2005. 00:58 ] @
Bash me zanima euripyd, sta je sa tim humanitarnim koncertom?

Da li neko sa ES-a planira da ide na P-ov koncert? Kraca recenzija bi bila pozheljna...:)
[ Aleksandar Marković @ 16.04.2005. 14:00 ] @
[img][att_url][/img]

1=25.000 din = 307 evra
2=20.000 din = 245 evra
3=15.000 din = 184 evra
4=10.000 din = 123 evra