[ Nix @ 11.05.2005. 12:48 ] @
Sta mislite da li je bolji SEX za sportiste pre ili posle utakmice ?

[ markolazarevic @ 11.05.2005. 13:11 ] @
za vreme utakmice :)
[ Hefestionlove @ 11.05.2005. 16:34 ] @
Bolji je sex pre utakmice,jer su momci posle 90.minuta trcanja toliko iscrpljeni da je vodjenje ljubavi poslednje sto im pada na um!
[ Corey @ 11.05.2005. 21:08 ] @
Ne mora da znači.Može ona da uradi sav posao sama
[ miki3 @ 11.05.2005. 22:27 ] @
Citat:
Corey: Ne mora da znači.Može ona da uradi sav posao sama
A,kada...?Pre utakmice ,za vreme ili posle utakmice?
[ Zikka @ 11.05.2005. 22:40 ] @
Jedan lagani Blowjob ne smeta uopste pre utakmice , cak sta vise samo moze da skine tenziju.
[ Ivan Dimkovic @ 11.05.2005. 22:44 ] @
To je isto mislio i Boris Beker, pa ga je to posle kostalo ohoho :-)
[ nakoch @ 12.05.2005. 00:22 ] @
ja mislim da nije bolji ni pre,ni posle.Znaci,sex je po meni (a nadam se i po vama) najlepse osecanje.Jednostavno sve se svodi na sex!Evo kako:Svi zelimo da se lepo obucemo>dabi izgledali privlacnije>da bi privukli cure>da bi imali sex,svi zelimo mnogo kinte>da bi imali vise materijalnih mogucnosti,glamura>da bi privukli paznju>da bi se sto vise cura palilo>sex,neko bi jednostavno zeleo da bude poznat?!sto?>da bi svi culi za njega,ali sta onda?>da se cure pale>sex.
Znaci ako se fudbaler zadovoljio pre utakmice,on nema motivaciju (pa makar i to bila ogromna kolicina kinte),posle utakmice je siguno umoran i to je to.E sad,kad su u pitanju drugi sportovi,situacija nije ista.Npr. moj hobi,teretana,sex pre treninga moze da dodje umesto kardia,kad se radi definicija,ali za masu nije pogodan jer malo izmori coveka........
[ Zikka @ 12.05.2005. 01:06 ] @
Sve zavisi od trenera. Ako si usmeren od pocetka da se uzdrzavas od sex-a pre meca onda ces sex dozivljavati kao trosenje energije koja ce ti biti potrebna kasnije. To je sistem prihvacen od JApanaca i Kineza pa su ga u proslom veku propagirali najcesce Rusi . Onda su neki prvo iz Amerike dokazali da to nije ono pravo pa su se na to nadovezali odmah Rusi a za njima i svi ostali. Sad ne mogu da se setim bas detalja a mozda i ovo moje obrazlozenje ne deluje bas ubedljivo ali to je tako . Koliko se secam sprinteri se uzdrzavaju od sex-a i ne znam da li ima jos koga.
[ Mardz Simpson @ 12.05.2005. 13:28 ] @
Ne mora da "gusla"sat vremena neka okine ki zec i bice "laksi" za 5 mililitara,pa ce moci brze da trci a ujedno mu to dodje kao zagrevanje!
[ mrkidivx @ 12.05.2005. 14:20 ] @
E ovo je dobro
[ miki3 @ 12.05.2005. 15:42 ] @
Citat:
Mardz Simpson: Ne mora da "gusla"sat vremena neka okine ki zec i bice "laksi" za 5 mililitara,pa ce moci brze da trci a ujedno mu to dodje kao zagrevanje!
Sta bi' sa onim:"...Tri put` je tri put`..."?Koliko bi tada bili laksi?
[ Corey @ 12.05.2005. 21:03 ] @
Citat:
Bolji je sex pre utakmice,jer su momci posle 90.minuta trcanja toliko iscrpljeni da je vodjenje ljubavi poslednje sto im pada na um!


Citat:
miki3: A,kada...?Pre utakmice ,za vreme ili posle utakmice?

Odgovarao sam na gore citiranu poruku.
[ Mardz Simpson @ 13.05.2005. 11:25 ] @
Bili bi laksi za 7-8 mililitara!
nego ima jedan vic za ono 3 puta je 3 puta!
Bili mujo i nemac komsije i svako jutro kad su isli na posao pitaju jedan drugog koliko puta je "opalio"! kaze Mujo 3x a nemac ajnc pa gud i tako godina za godinom vec se ostarilo pa pitaju jedan drugog, koliko? Kaze Mujo nista kao nijednom nije mogao a kaze nemac ajnc pa gud!
Pa muskarci vi sad vidite koliko puta cete "skociti" zaredom!
Ima ona pesma "Sve je lako kad si mlad"
[ Mishkin @ 14.05.2005. 11:27 ] @
valja i pre i posle, provereno :)
[ miki3 @ 14.05.2005. 21:04 ] @
Znaci:"...I pre i posle -je(v) la,treba ruke prati..."!Ma,ipak-triput je triput.