[ 01011011 @ 24.07.2002. 09:15 ] @
Pozdrav,
evo posto ja zivim nekih 2 sata od mesta gde ce se odrzavati svetsko prvenstvo, imam tu cast i zadovoljstvo da gledam utakmice, interesuje me da li ima jos ljudi koji ce se naci na ovome prvenstvu u INdianapolis-u i kakve su prognoze za prvenstvo.
[ Mario @ 24.07.2002. 10:19 ] @
Ocekujem finale sa Amerikom, a za posle ne znam. Bilo bi super kada bi opisivao atmosferu sa utakmica, okacio neke slike...
[ 01011011 @ 24.07.2002. 10:52 ] @
Pa da znas da evo skupljamo pare ovdje od ljudi ima da nabavimo ogromne zastave transparente, i sve ako bog da. Inace ovdje u okolini Chicaga gdje sam ima oko pola miliona nasih, i sad nadam se da ce biti prepuno u dvorani. Ja pokusavam da skupljam ljude sa svihh strana. :)

Inace ne znam da li je jos negdje najavljeno ali bice prijateljska utakmica

Jugoslavija - Portorico

U hammond-u INidani, sto je nekih 10 minuta od moje kuce, pa to ce isto biti mjesto gdje ce nasih ljudi biti prepuno, i jedva cekamo to, to je 23-cog avggusta.
[ drdrksa @ 24.07.2002. 12:01 ] @
Bog se pise velikim slovom
[ Floyd @ 24.07.2002. 14:29 ] @
Kad tačno počinje prvenstvo?
[ 01011011 @ 24.07.2002. 20:37 ] @
Prvenstvo pocinje negde krajem avgusta. Prva utakmica Juga igra Avgusta 29-tog. Drugu 31-vog, i trecu nisam siguran. Onda dalje ako se plasiramo. :)

A za to Bog velikim slovima, nek sma ja srecan da znam pisati ikako posle prodjenih Billijevih ucenja. :)
[ 01011011 @ 02.08.2002. 08:43 ] @
Evo vidim da su ljudi malko zapostavili ovu temu pa da nesto konektovano za ovu temu upitam ako neko zna ko se nalazi u Jugi.

Nije da nevjerujem nego samo hocu da vidim koliko se moja cura trudi da nadje nesto u jugi. Kaze mi da u Beogradu, Jagodini, Nisu, Paracinu, nije nigdje mogla da nadje orginalni dres kosarkaske reprezzentacije Jugoslavije, trazim broj 8 tj velemajstora Stojakovica, ukoliko neko od vas zna, neka mi hitno javi jer ce se ona uskoro vracati pa da joj kazem da mi kupi.

PLEASE HELP...

Evo i nekih od linkova za utakmicu sa PORTORIKOM

http://www.serbnet.com/gallery.asp?id=82

http://www.serbnet.com/gallery.asp?id=83

Tu se nalaze neke slike, kao i flajeri.
[ Mario @ 02.08.2002. 11:35 ] @
Super smo poceli, na turniru u Istambulu smo u prve dve utakmice prosto oduvali Alzir i Kanadu.
[ Mario @ 02.08.2002. 11:38 ] @
Sad sam video ovo za dres.Ima dresova na svakom koraku, sada koji je orginal...Neka kontaktira KSJ i neka ih pita gde se nalaze njihove zvanicne prodavnice, distributeri ili tako nesto.Raspitacu se i ja, pa cu postovati ovde.
[ 01011011 @ 02.08.2002. 23:29 ] @
Ajde raspitaj se care ozbiljno mi to treba, jer i ona zivi ovdje u Chicagu, ne u Beogradu pa je to za nju sve strano, tako da ne zna gdje se nalazi, sam dokaz je kad je trebala da mu kupi ES majicu nije znala gdje je basta bonafidesa...

Ako mozes da mi das tacnu lokaciju i gde ima orginalan dres, nemoj neku fusharinu da mi kupi ja bi je natjerao da ga pojede...hehe
:)


Hvala mnogo.
[ 01011011 @ 10.08.2002. 08:34 ] @
ZA utakmice je skupljena lova nekih dosta para, pa smo kupili ogromna platna i sve ekvipmente. Videcete na utakmicama gde bude najveca srpska zastava to je moja Stara shila :))

hehe

E tu se manijak iz indijane nalazi :)
[ Floyd @ 10.08.2002. 15:42 ] @
Izgubili smo od Rusa.
Any comments?
[ Malcolm @ 10.08.2002. 22:08 ] @
Gubimo od Australije...
Ako ovako nastavimo .. necemo videti F od finala!!!
[ MasterOfUndead @ 11.08.2002. 00:28 ] @
poZ

pa ovo je haos, katastrofa, uzas. Odavno nam igraci nisu bili u goroj formi, pa ono je zastrasujuce lose. Jedino ko je iole u formi je Gurovic, a evo danas je i Radmanovic pokazao da je u solidnoj formi, mozda trenutno i najbolje pripremljen igrac u reprezentaciji. Stojakovic je totalno van forme, sto nam nece biti dobro. Pa s ovakvom igrom mi ne mozemo da prodjemo igru po grupama, a ne da dodjemo do finala, a kamoli da karamo amere u finalu. Nadam se boljem, jos uvek se nadam da je ova ocajna igra samo rezultat uigravanja nekih taktika, ali sve mi manje na to deluje. Nego aj popravice se oni do SP ali samo mi jedna stvar nikako nije jasna koji k**** Rakocevic trazi u reprezentaciji Pa covek je operisan od sporta, sta ce bre on u reprezentaciji. Pa po meni su i Smiljanic u Vujanic za klasu bolji od njega. Samo se pali a pojma nema. Ma aj juce sto smo izgubili od Rusa to je jos i podnosljivo kao jaki su Rusi, ali ovo danas od Australije je katastrofa. Aj da cujem vase misljenje.
[ iNCUBUs @ 11.08.2002. 02:25 ] @
cesto smo gubili te pripremne utakmice, to je normalno...
bez brige
:)
[ 01011011 @ 11.08.2002. 07:55 ] @
Ja nikad ne gresim,
Mislim da nisam pogresio sto sam kupio karte za Finale, bicemo u SEKCIJI 2 sekcija za Jugoslovenske navijace to je iza kosa :)

NAdam se da ce doci jos ljudi odsvakle da nas ima sto vise. TE PREDIGRENE utakmice nisu nista drugo do zagrijave i nemate sta da se plasite ukoliko niste gledali ih :)

Inace ja cu da vidim na ovoj utakmici 23-og kako budu igrali protiv portorika, pa cu vam javim u kakvoj smo sansi za svjetsko :)

Inace Kanada je sa nama u grupi, a njih smo oderali 20 poena razlike... :)
[ Floyd @ 11.08.2002. 17:00 ] @
Za Rakočevića stvarno ne znam zašto igra. Čovek jednostavno nije za taj sport. Nema pojma.
[ RAZZLEDAZZLER @ 11.08.2002. 21:18 ] @
evo osvojili smo zasluzeno poslednje mesto

... i od turaka su lavovskom borbom nashi uspeli da izgube
Poluvreme su gubili chini mi se 37:50 a na kraju valjda 85:90

ja ne znam jel ovo neka taktika, jel se neko ovako shali ili shta je u pitanju, ali ne izgleda bash veselo
[ vlada13 @ 11.08.2002. 22:08 ] @
Bogami kako su se ovih dana pokazali pochinjem da sumnjam u njih.
[ Mario @ 12.08.2002. 00:56 ] @
Ja mislim da je to deo taktike kako bi se zavarali protivnici (citaj opustili).
[ 01011011 @ 12.08.2002. 02:00 ] @
Ne brinite,
bice utakmica ova 5 minuta od moje Kuce, pa cu da vam javim da li je taktika, ili su losi, sve u svemu sacekajte 23-i.

[ MasterOfUndead @ 12.08.2002. 03:18 ] @
poZ

moje misljenje o svemu ovom i dalje stoji. Znaci odavno nismo bili u goroj formi, a ko za k**** se sad jos i Gurovic povredio, a on je bio medju retkima koji su u formi. U najgoroj formi je po meni Stojakovic, pa covek koji je bio pobednik u trojkama na All Star vikendu sad ne moze nista da pogodi. Znaci od one povrede u playoff-u nikako da se vrati u formu, uzas bre. Imam samo dve nade, da se do SP vrate u formu i druga zelja mi je da Pesic ni u ludilu ne povede onog sabana Rakocevica, umesto njega imamo jos dva mlada pleja Smiljanica i Vujanica i obojica su daleko bolji od njega. Tolko od mene poz
[ CONFIQ @ 12.08.2002. 10:54 ] @
Citat:
Mario:
Ja mislim da je to deo taktike kako bi se zavarali protivnici (citaj opustili).



hehehehhe :)

pa zašto USA ne izgubi da bi "zavarali" protivnike?
[ Chimera144 @ 12.08.2002. 12:04 ] @
Bice super ako Pesic ne povede Rakocevica i mi zbog toga dodjemo do finala, ma ne ima da pobedimo i Amere samo ako Rakocevic ne bude igrao. To se gospodo nece desiti. Evo protiv Turaka ga nije bilo i zaista malo nam je nedostajalo da dobijemo. Ni meni se ne svidja celokupno izdanje nase reprezentacije ali ne treba krivicu svaljivati na jednog igraca niti se zavaravati da ce Smiljanic, Vujanic, Cabarkapa, Vesa Petrovic pa ni Rakocevic uraditi nesto pametno na SP (iskreno se nadam da ce od ovih samo Igor i Vuja ostati). Ako zvezde prorade i klinci se ne useru mozemo nesto da ocekujemo. Sta ce biti videcemo.
[ BriganT @ 12.08.2002. 12:58 ] @
Bio sam juce na utakmici, ustvari na obe, i ne znam zasto sam izgubio 6 sati na one budale. Jeste da ne volim Jarica ali je juce stvarno lepo odigrao. Nas junak, Peja Stojakovic, na kraju nije smeo da sutne trojku do mu publika nije rekla. Na celom turniru nije dao nijednu. Tomasevic je takva rupetina da bi ja njega motkom najurio iz reprezentacije. Gurovic se nije skinuo zato sto verovatno nece ni ici. Pre utakmice dolazi na klupu, skida cipelu, doktor mu zavija led na stopalo, slikaju ga kao povredjenog, i na pola prve cetvrtine skida led i ponovo obuva cipelu. Mislim stvarnooo. Mozda su umorni od Pesicevih treninga, a mozda im je bilo hladno u hali od klime koja neprestano hladila. Mozda je bilo klizavo jer je prokišnjavalo.
Valjda ce se popraviti do prvenstva, ako budu igrali kao juce necu ni da gledam.
[ MasterOfUndead @ 13.08.2002. 03:16 ] @
Chimera144 ja ne znam u sta ti gledas, kad si negde procitao da je neko sve svaljivao na Rakocevica ??? Ja sam samo napomenuo da je on supcina, ali daleko od toga da gubimo samo zbog njega. To da je supcina to i dalje tvrdim, ali mi ne gubimo samo zbog njega, mi gubimo jel nasi sutiraju kao da nikad u zivotu loptu nisu drzali (cast izuzecima Bodiroga, Radmanovic) , a odbranu igraju previse opusteno. Ljudi zaigraju presing po celom terenu i onda u jednom momentu protivnik dobija igraca vise, a kako, pa lako neko je zasro u odbrani i prosao ga je igrac. E pa s takvom odbranom mi nemamo nikakve sanse da dodjemo do finala, a kamoli da pobedimo amere u finalu. Za sut se skoro i ne brinem jel kontam da ce uci u formu do SP. Jel realno gledajuci imamo dosta dobrih sutera u ekipi koji su samo zapali u sutersku krizu , a to se obicno i desi posle kondicionih priprema, ali sve bi to trebalo da dodje na svoje do SP, bar se nadam. To da Gurovic nece ici u Indianapolis smatram gluposcu, mislim Pesic je stvarno debil ako ga ne povede, jel je Gura sad sigurno jedan od najspremnijih igraca u reprezentaciji. Ja se licno nadam da ce dvanaestorka izgledati ovako : Divac, Stojakovic, Radmanovic, Jaric, Bodiroga, to bi bila petorka startna , a na klupi da budu : Scepanovic, Gurovic, Vujanic, Tomasevic, Drobnjak, Cabarkapa i za dvanaestog se dvoumim izmedju Tarlaca i Koturovica. Medjutim da sam ja Pesic ni u ludilu ne bi poveo Rakocevica, a bogami ni Vesu Petrovica koji jeste da je borben, ali to jednostavno nije dosta na SP. Smiljanic takodje jos nije za reprezentaciju iako se pokazao kao dobar igrac, medjutim ipak nije taj kvalitet. Aj da cujem vase misljenje za dvanaestorku ???
[ Chimera144 @ 13.08.2002. 15:38 ] @
Citat:
MasterOfUndead:
Chimera144 ja ne znam u sta ti gledas, kad si negde procitao da je neko sve svaljivao na Rakocevica ??? Ja sam samo napomenuo da je on supcina, ali daleko od toga da gubimo samo zbog njega. To da je supcina to i dalje tvrdim, ali mi ne gubimo samo zbog njega

Lepo si nam to biranim recima napomenuo. Ne znam zasto si se uhvatio samo za njega kad on kazes nece ni ici na prvenstvo, a nije ni kriv za bruku u Pioniru. Ja nisam imao nameru nega da branim (iako daleko od toga da mislim da je supcina i da je Smiljanic za klasu bolji igrac), vec takodje da istaknem losu igru i formu cele ekipe. Evo ja zavrsavam ovu glupavu prepirku oko Rakocevica i okrecem se ovom novom predlogu o 12-torici putnika za Indijanapolis. U tvojoj ekipi fali jos jedan plej mada nije nemoguce da odu sa 2 pleja jer je Bodiroga tu ako zatreba. Ja bih radje poveo Koturovica mada neverujem da ce Pesic tako uraditi. Jos mi je Cabarkapa nesto sumnjiv ali uprkos svemu bice valjda cela reprezentacija prava kad bude bilo najvaznije.
[ 01011011 @ 21.08.2002. 11:45 ] @
Ne mogu da vjerujem da je Pasic izostavio Scepanovica sa prvenstva.


Boje Jugoslavije na Mundobasketu ce braniti sledecih 13 igraca:

Dejan Bodiroga, Marko Jaric, Igor Rakocevic, Milos Vujanic, Aleksandar Smiljanic, Zarko Cabarkapa, Predrag Stojakovic, Vladimir Radmanovic, Predrag Drobnjak, Vlade Divac, Milan Gurovic, Dejan Tomasevic, Dejan Koturovic.
[ Vertygo @ 22.08.2002. 00:48 ] @
Citat:
01011011:
Ne mogu da vjerujem da je Pasic izostavio Scepanovica sa prvenstva.


Po njegovim recima za Scepanovica nije bilo mesta (?!?)
[ Chimera144 @ 23.08.2002. 12:31 ] @
Jer ne zna da odradi back up igraca (sta god to znacilo).
[ 01011011 @ 23.08.2002. 19:31 ] @
Nekih 6 sati do pocetka utakmice. Nakon ove utakmice cu da vam izjavim u kakvoj smo formi i da li smo spremni da poderemo Amere.


YU - PORTORIKO
VISE informacija na

http://www.serbnet.com
[ 01011011 @ 24.08.2002. 09:35 ] @
Prvo radmanovic nije igrao, ne znam razlog.

Drugo nasi igraci su igrali dobro u vecini situacija, i ako pogeldate da su divac i pedja izasli na drugom poluvremenu i opet smo ih dersticno satrali dobro je.

Trece nalazio sam se na utakmici iza kosa gde je nasa raja bila. Sve sam video i mogu sad iskreno da vam kazem, ukoliko YUGOSLOVENSKA reprezentacija bude igrala ovako kako je danas odigrala, tesko da ne dobijemo Zlato. Zlato je nase zasigurno. Oni koji to ne vide, ne kontaju u cemu je fora. DObro su odigrali Vujanic, Bodiroga, a Drobnjak je pogadjao odlicno isto tako. Jedina osoba koja me malko razocarala je Jaric, taj decko je ko pogubljen ili raid pritiska ili ne znam ni ja sta...Pedja je solidno odigrao mada je imao promasaja, ako ovako nastavi sa promasajima treba ga cuvati u rezervi.'

Toliko od mene, i iskreno vam govorim sada znam, YUGOSLAVIA CE BITI NOVI SVETSKI SAMPION OVE GODINE U INDIANAPOSLISU.
[ RAZZLEDAZZLER @ 25.08.2002. 02:15 ] @
Citat:
Chimera144:
Jer ne zna da odradi back up igraca (sta god to znacilo).


pa to je ono valjda ... nareze igrace na CD u sluchaju da prsne hard

Samo ne bih ja bio toliko siguran za to zlato, pa chak ni srebro, bronzu a mozda i chetvrtfinale ... Posle ovih veselih poraza na turniru u Beogradu, verovatno je dosta ljudi izgubilo poverenje

...ali, kao i uvek vreme ce pokazati, nije josh puno ostalo
[ 01011011 @ 25.08.2002. 12:22 ] @
Ja sam ti rekao nisam gledao te utakmice, ali sam gledao ovu sinoc sa Portorikom i mogu da ti kazem da ako ovako budu igrali sigurno nam je zlato na svetskom prvenstvu... Igrala je druga psotava skoro celo drugo poluvreme i opet smo ih sjebali 30 razlike. Divac je zaspao na klupi bio...bodiroga isto, i pedja...

[ 01011011 @ 29.08.2002. 09:27 ] @
Evo spremam se na prvu utakmicu normalno tu se nose zastave divljanje da bude :)

NATPISI... :)

Nisam uspio jedan natpis da sredim Svaki je srbin Radovan to mozda sutra poslije prve utakmice ako budem imao vremena, ako ne nista...

Uglavnom gledajte na ekranu gde bude pisalo Miroslavljevim Pismom :)

REPUBLIKA SRPSKA I bice ogromna srpska zastava :)

E tu je budala, tu je binarni tu je sve......

Ne znam hocu li sutra moci da rasirim zastavu jer ne znam sa kim sam u sekciji, ako su supci nece mi dati, ako ne budu nasi, ali za YU -SPAIN I YU CANADA ima da budem u YU sekciji i da tamo se navija :)

ZELIM SVE NAJBOLJE NASIM IGRACIMA I DA ODAVDE UZMU ZLATO I DA PRENESU U NASU ZEMLJU... NADAM SE DA CE TE SE PRIKLJUCITI ZELJAMA...

I ima da prenosim kako je ko igrao, jebiga nisam isao na MOre ovo leto ali zato sam skupio pare za Svetsko :)

pOZELITE SVE NAJBOLJE NASIMA :)
[ momsab @ 29.08.2002. 20:27 ] @
Jedna molba za nase navijace u Indijanapolisu:

ako reprezentacija bude igrala protiv reprezentacije USA, pevajte "Ne moze nam niko nista"

HVALA I DA BUDETE NAJGALSNIJI!!!!!
[ 01011011 @ 30.08.2002. 02:44 ] @
Evo stigao sam posle prvoga dana i posle dobre utakmice izmedju YU-Angola, satrali smo ih. Neki ce pomisliti pa to se i ocekivalo sta ce nama angola. Mogu vam reci da je angola igrala perfektno i da su ansi igrali kao prvaci Sto je ohrabrujuce:)

Svi su se dobro pokazali.

Evo ostao bih u Inidianapolisu da se napijem i da prespavam u autu do sutra kad je yu- spanija, ali sam morao da se vratim na ovaj nocni Visual Basic .Net class sto imam od 8-10 noci, pa nakon toga idem sutra ujutro ponovo tamo :)

Spanija je odigrala pravo protiv kanade, mada nisam gledao uzivo taj prenos, ali cuo sam da su igrali dobro. Moramo dosta srece za sutra da ulozimo i dosta znanja :)


caos
[ MoHicAn @ 30.08.2002. 02:59 ] @
Citat:
01011011:
Ja sam ti rekao nisam gledao te utakmice, ali sam gledao ovu sinoc sa Portorikom i mogu da ti kazem da ako ovako budu igrali sigurno nam je zlato na svetskom prvenstvu... Igrala je druga psotava skoro celo drugo poluvreme i opet smo ih sjebali 30 razlike. Divac je zaspao na klupi bio...bodiroga isto, i pedja...




30 razlike sa portorikom pa i da je peta postava nije nimalo pohvalno.
[ CONFIQ @ 30.08.2002. 10:56 ] @
je li neko mozda zna gde mogu sa neta da gledam utakmice???
[ Mario @ 30.08.2002. 23:28 ] @
Izgubili od Spanije, bedak......................
[ Gile @ 01.09.2002. 01:08 ] @
Ali pobedili Kanadu.Bravo nasi!!!!!
[ Mario @ 01.09.2002. 01:20 ] @
Drugi u grupi, samo da nam ne padnu Ameri u polufinalu...(ako stigmnemo dotle)
[ Mario @ 01.09.2002. 01:22 ] @
Zaboravio sam, nasi navijaci su za svaku pohvalu.Najjaci smo, cak sam video ogroman transparent na kome je pisalo SMEDEREVO.Svuda nas bre ima :-)))))
[ 01011011 @ 01.09.2002. 03:02 ] @
EVO NASSSSSSSSS...

HEHEH,

Kao prvo pozdrav,
Evo tek sam pre nekoliko sati stigao iz inidianapolisa, i sagledao sam utakmice, i sve je ocaj zivi. Cak smo iz publike vikali BABE BABE, jer su stvarno igrali ko babe.

Posto zivim u USA, nisam siguran kako je Jaric igrao prije, bas sam sad razgovarao sa prijateljom iz Juge, i kaze mi da je Igrao u Kinder-u. Kontam Kinder nije tako los. Ovaj decko ne da nije zasluzio da igra u prvih 5 nego nije zasluzio da bude na terenu. Decko je pogubljen, u 70% napadu gubi loptu, koncentraciju, ne zan dadati, kad se zaleti sam ispod kosa ko cavka je ili ga presjeku ili promasi, sve u svemu nista nije pokazao. Pomislio sam da je sin predsjednika Srbije ili nekoga, i da zato igra. U drugom slucaju, nadam se da u Jugi ima igraca boljih od njega jer on je totalni ocaj. Ne kontam, najgore se pokazao. LJudi koji su od srca igrali su za sada Vujanic, Stojakovic, Gurovic, Koturovic, I Drobnjak je mocan totalno, nisam se ni nadao da on moze onako da gadja skok sutove i trice, nevidjeno.

Razocaran sam sa trenerom totalno. Trener ima pravo da izvede one koji ne bi trebali da igraju u Prvoj petorci iz nekih razloga, mozda sto sa nekom ekipom ne treba igrati sa Divecm stojakovicem, i bodirogom ispocetka. RAZUMIJEM ga jer ipak TOmasevic je evropski centar i jedan od dobrih, i u evropi se igra drugaciji nacin igre nego u americi, a kad je zadnji put Divac igrao u evropi.??? Prije 12 godina???

Tu je ipak pogresio, mada nam je Gasol jebao majku za sva vremena. A kad imas razliku i kad moras da je sustizes onda je to malko zajebanije. ONi su dopustili oko 15 razlike, sramota...

Sve u Svemu:

Sta se dogadjalo je ocajna igra plavih, Divac ne igra ni upola kao kad igra za Kingse, da li je to sto mu fali Bibi i Weber, ili sto ne prima nikakvu lovu, ali mislim da bi trebao da igra sa vise ljubavi za nasu republiku.

Ocajno je sve, a mozda tako i zvuci zbog jadnog sut procenta. Ako sut krene mozda izvucemo medalju, ako ne nista ni od Bronze.

Pozdrav,
ja se vracam na prvenstvo pa ce biti vise live prenosa.

I da jos nesto pojasnim ovim nekima gore sto sam video.

Mohican: Kao prvo Portoriko nije maciji kasalj, i ukoliko si gledao utakmice oni isto idu u drugi deo takmicenja, satrali su veoma dobru reprezentaciju TURSKE, bio sam na tom mecu, jako su dobro odigrali.

Mario:

Evo ja sam se trudio da zastava bude ogromna, i sto se za sada tice nasih navijaca ima najvise i najvise popunimo tribine. Sto se tice navijanja promukao sam totalno, divljamo non stop imamo bubnjeve sve zivo, i ludnica je bila, i cela dvorana je grmila. Sta me nervira je sto su ovi ameri sto snimaju smanjili sve pa se kako moj drug iz NovoG Sada kaze nismo ni culi uopste, mada smo divljali.
Ima dosta natpisa, jedan od mojih je REPUBLIKA SRPSKA, IMA Vlade for President, ima Leskovac, VIDEO sam takodje veliki banner Crveni gde pise DELIJE PYMA (RUMA)...Ima nas dosta samo sto su mnogi p**** i nece da se pridruze tamo gdje mi dovljamo iz njima poznatih razloga, da se bolje navija i da se bolje cuje.

Idem da nesto jedem, gladan sam ko vuk a i pospan, i pomalko pjan :)

Sve u svemu nije sve tako crno....
[ srki @ 01.09.2002. 04:25 ] @
Nikola, svaka cast na navijanju!!! Ali najozbiljnije! Sjasni ste!!!!!!
Treba da date primer mnogima koji su ovde!
Najvise sam mrzeo one koji recimo dobiju karte za prvi red na odbojkaskoj utakmici pa samo sede i gledaju!!! Bolje da daju te karte nekome ko ce da skace i da navija. Ovako kada prodje kamera i vidis ove iz prvih redova kako sede tacno znas da su te karte ili dobili ili su nabavili da bi bili vidjeni a ne da navijaju!
Ja recimo nisam mogao da nabavim karte za vaterpolo jer su pola karata podelili sponzorima!!!!! Uzas jedan!!! Ali na svu srecu ipak nisu sedeli ko babe nego su navijali, mada se videlo da ima i onih koji su tu samo da bi se pokazali i oni samo sede i cute.
[ 01011011 @ 01.09.2002. 20:52 ] @
Dakle u daljem takmicenju sastajemo se sa Turskom, POrtorikom(njih smo vec jednom satrali 30 razlike), i brazilom.

Znaci grupa B se ujedinjenjuje sa grupom A, i tako nastaje.

Grupa E

-----------------G W L For Ag Cl. Pts.
1 Spain---------2 2 0 159 124 4
2 Brazil---------2 2 0 178 172 4
3 Yugoslavia---2 1 1 182 134 3
4 Puerto Rico--2 1 1 164 165 3
5 Turkey-------2 0 2 161 166 2
6 Angola-------2 0 2 118 201 2

Grupa F

-------------------G W L For Ag Cl. Pts.
1 Argentina-------2 2 0 212 166 4
2 USA-------------2 2 0 188 152 4
3 Germany-------2 1 1 175 180 3
4 New Zealand---2 1 1 175 193 3
5 Russia----------2 0 2 162 190 2
6 China-----------2 0 2 141 172 2


e SAD KAO STO VIDITE NA KRAJU POENI SE prenose, zato se treba nadati da Brazil i Spanija zigube po jednua a da mi dobijemo sve tri utakmice. Trebalo bi se cuvati BraZILA, i to je sto ja mislim. Turska je igrala slabo cijelo prvenstvo, a Portorikance smo dobili prije 10 dana 30 razlike isto u INidiani.

E sad 4 tima iz svake grupe prolaze i idu u cetvrt finale.
A evo i rasporeda utakmica u sledecih nekoliko dana i sa kim nasa reprezentacija igra.

Grupa E

Sep 02, 2002

E/2 - 13:30h - RCA Dome
Turkey vs. Spain

E/3 - 13:30h - Conseco Fielhouse
Brazil vs. Angola

E/1 - 17:30h - Conseco Fielhouse
Puerto Rico vs. Yugoslavia

Sep 03, 2002

E/4 - 13:30h - Conseco Fielhouse
Angola vs. Turkey

E/6 - 13:30h - RCA Dome
Yugoslavia vs. Brazil

E/5 - 17:30h - RCA Dome
Spain vs. Puerto Rico

Sep 04, 2002

E/8 - 14:00h - Conseco Fielhouse
Turkey vs. Yugoslavia

E/9 - 15:00h - RCA Dome
Brazil vs. Spain

E/7 - 20:00h - RCA Dome
Puerto Rico vs. Angola


Grupa F

Sep 02, 2002

F/1 - 17:30h - RCA Dome
New Zealand vs. Germany

F/2 - 20:00h - Conseco Fielhouse
Russia vs. USA

F/3 - 20:00h - RCA Dome
Argentina vs. China

Sep 03, 2002

F/6 - 17:30h - Conseco Fielhouse
Germany vs. Argentina

F/4 - 20:00h - RCA Dome
China vs. Russia

F/5 - 20:00h - Conseco Fielhouse
USA vs. New Zealand

Sep 04, 2002

F/7 - 16:30h - Conseco Fielhouse
New Zealand vs. China

F/8 - 17:30h - RCA Dome
Russia vs. Germany

F/9 - 19:00h - Conseco Fielhouse
Argentina vs. USA

i ONDA OSTATAK PRVENSTVA :)

iDEMO DALJE.
[ 01011011 @ 03.09.2002. 07:32 ] @
Sramota,
prije deset dana smo tukli Portoriko 30 razlike, a sad gubimo od njih, i sto Radmanovic ne igra...Teska Sramota..
[ Trunks @ 03.09.2002. 12:45 ] @
Bruka.
Pešić je zreo za ostavku.
[ srki @ 03.09.2002. 12:52 ] @
Hteo sam televizor da razbijem!!!!
[ Mario @ 03.09.2002. 14:53 ] @
BRUKa, ne znam sta drugo da kaze, samo bruka...Ocigledno je da nesto u ekipi ne stima, zao mi je samo navijaca koji se toliko trude (pozdrav binarnom, najjaci ste!!!).
[ Mario @ 03.09.2002. 21:22 ] @
Konacno igraju lepo, povezano...Prvo poluvreme smo dobili Brazilce sa 20 razlike, samo neka ovako nastave, mozda ovo prvenstvo jos nije izgubljeno...
[ MAD-MAX @ 03.09.2002. 22:55 ] @
Cak smo ih i pobedili!!!!!

Jos samo da pobedimo Tursku pa gazimo sve do finala :)
[ cedomir @ 03.09.2002. 23:25 ] @
Sve je to lepo ali sta u 1/2 finalu kad budemo igrali sa SAD (ako su oni tripovi - "treba pobediti Brazil sa 1-7 poena razlike da ne bi igrali protiv SAD u 1/2 finalu" tacni)
[ MAD-MAX @ 04.09.2002. 10:57 ] @
Moje misljenje je da treba da pobedjujemo samo sa sto vise razlike jer u suprotnom - gubimo :). Bilo kako bilo Amere tesko da mozemo da pobedimo (iako ne igra najbolji USA kosarkas Vince Carter:)) ali i ako se to desi vise je verovatno da se to desi u 1/4 ili polu finalu dok se nisu toliko napalili.

Ali mislim da ce protiv nas da imaju bar neku motivaciju!
[ Malcolm @ 04.09.2002. 14:41 ] @
Portoriko je pobedio spaniju :-)
73:65
[ Trunks @ 04.09.2002. 22:07 ] @
Ne treba da izbegavamo Amere, neka bolji pobedi. ;)

Usput, dok ovo pišem, rezultat je YUG 57 - 39 TUR.
Neću ništa da komentarišem dok se ne završi utakmica.

Malcolm: Fali ti navodnik (") u potpisu.
[ Mario @ 04.09.2002. 22:26 ] @
Slobodno mogu da kazem da smo dobili utakmicu, kraj trece cetvrtine, 25 razlike za nas. Nasi lepo igraju, za promenu...Bolje da se sretnemo sa amerikancima sto pre i da ih izbacimo :-)
[ Mario @ 04.09.2002. 23:18 ] @
110:78, super igra, samo da tako nastave.
[ MAD-MAX @ 04.09.2002. 23:52 ] @
Odlicno cak je Radmanovic ulazio! Obozavam tog kosarkasa. Prvo sto je odlican kao igrac, drugo sto je iz Zvezde i trece sto lici na Cartera (u zakucavanjima) :)

Mada ne znam kakav je to bio sukob Radmanovic-Pesic pa ga ovaj nije pustao. Jel zna neko vise o tome? Pisalo je nesto na sportskoj centrali ali za pun text moras da das kintu.
[ 01011011 @ 05.09.2002. 09:31 ] @
Radmanovic je zaigrao zato sto smo svi na tribinama promukli. Sramota... Cak iz pouzdanih izvora znam da se posvadjao sa Pesicem, to vam mogu iz pouzdanih izvora reci i da nije hteo da igra. Covjeka licno ne znam ali znam osobu kojoj je on poslao kompijuter P4 pa nije radio pa sam morao da uradim generalku na njemu. Ta osoba mi kaze da je Radman hteo da se vrati kuci i on i Stojakovic.

E sad sutra imam studije opet, propustio sam mnogo labaratorija i svega, ali mora se vidjeti sve...

SUTRASNJA UTAKMICA,
YUGOSLAVIA - USA. Bila bi greska kad bih rekao da je ovo FInale prije finala, jer nisam video da nijedna reprezentacija igra dobro kao Argentina do sada, oni su me odusevili.


ZELIM SVE NAJBOLJE NASIMA, A PLAVI SU OBECALI DA PRVIH 55 OSOBA KOJE DODJU NA SALTER SA SRPSKOM ZASTAVOM ULAZE ZA DZABE, TAKO SAM BAREM CUO, TAKO DA JA NE IDEM NA COLLEGE SUTRA IMAM EXTRA DAY... :)

VIDIMO SE NA TELEVIZIJI, NE ZNAM JESTE ZAGELDALI, IKOJI i ciji prenos geldate, ali ja se uglavnom nalazim tamo gde je velika srpska zastava, MOJA :))) STO je moja majka shila, i sutra ima da budem u PARTIZANOVOJ MAJICI, MNOGO SMO JAKI. Crne boje. Da mi je Gojko poslao EliteSecurty majicu nju bih nosio :)...da malko reklamiram :)hehehe


AJDE CAOS, I sve najbolje nasima, ja ne spavam ...
[ kajla @ 05.09.2002. 09:36 ] @
Argentina pobedila ameriku 7 razlike! (87:80) Igramo protiv amera u 1/4 finalu.

poz.
[ s0urce @ 05.09.2002. 16:07 ] @
Ne znam zbog čega nisu od samog početka onako igrali, ako što su odigrali u prethodne dvije utakmice ali sa srećom u slijedećim. Volio bih da Juga pobjedi USA u sred same Amerike, ali ...
[ MAD-MAX @ 05.09.2002. 23:24 ] @
Ja sam trenutno u zabuni da li da cekam 3 h ili da legnem da spavam pa da se probudim u 3h no smislicu nesto .

Inace mislim da ce utakmica biti super i stvarno verujem da ce nasi dati sve od sebe. E sad ko ce pobediti? Znam ko bi JA voleo da pobedi ali budimo realni: Ameri se nisu nadali da ce im biti bar malo tesko pa su se opustili (dosta opustili) i ovi ih sjebali. Tako da ne verujem da ce se zeznuti 2 puta plus sto se tamo igra i sto smo u pitanju mi (mada to i nema neke veze bitno je da su prekinuli seriju posle 52 uzastopne pobede).

Ali sta bude bice bitno je da budemo uz Plave i "just belive in them"
[ Trunks @ 06.09.2002. 00:05 ] @
Argentina ima odličnu i povezanu igru, stvarno su me oduševili, bez obzira na to što su pobedili.

Mad Max je u pravu. Mislim da USA neće dopustiti, ali šta bude neka bude. :)
[ cedomir @ 06.09.2002. 04:12 ] @
40:36 dojajno, dojajno
[ Trunks @ 06.09.2002. 04:37 ] @
Eh, taman kad smo se ponadali, počeli su da gube.
Za izgubljenih 10 poena kriv je niko drugi do Jarića.

Amerika nas je ubila u trećoj četvrtini, i mislim da je potvrdila pobedu.
[ Darko Pipic @ 06.09.2002. 05:14 ] @
Dobili smo !!!!!!!!!!!!!!!! Svaka im cast, onaj Jaric se izvukao na kraju, inace bi on bio najvise kriv za poraz.
[ Trunks @ 06.09.2002. 05:38 ] @
DA!!!

Nadao sam se da ću pogrešiti, al' reko da ne izmalerišem.

Najjači smo.
[ VRider @ 06.09.2002. 05:40 ] @
Do kurca!!!
Sad cemo jos morati i zlato da unosimo u zemlju!!!
[ Mario @ 06.09.2002. 05:42 ] @
eeeeeeeeeeeeeeee
Super, dali su maximum. Nemojte ljudi toliko novih tema da otvarate, Gojko ce da nas pobije...
[ Dragi Tata @ 06.09.2002. 07:09 ] @
E, kad se sad nisam šlogirao...

Jedino mi je krivo što sutra na poslu neću imati kome da se hvalim (osim jednom Filipincu). Ovi nesrećnici pojma nemaju da se kod njih igra svetsko prvenstvo u košarci. Čudna neka nacija...
[ 01011011 @ 06.09.2002. 08:50 ] @
Evo ja sam sad stigao iz indianapolisa i mogu da vam kazem da imam dozivljaj. Uvalio sam se u prve redove, cak su mi ovi iz sinalca dali majicu za dzabe :P

hehehe


Sta da vam kazem, bili smo mocniji, bilo nas je vise navijaca nego njihovih, bili smo glasniji iitd itd. i cak sam bio i na televiziji....heheheh

Ako je nego zapazio stajao sam sa drugom koji ima dugu crnu kosu, ja pored njega sam bio, kaze mi cura da nas je jedno minut prikazivalo..


Cujemo se idam ja spavati, propustio sam neke labaratorije danas, moram se ustati sutra da odradim neki lab u 9...

Cujemo se i vidimo na yu - New Zeland, ima svu ustedjevinu da potrosim
[ MAD-MAX @ 06.09.2002. 10:46 ] @
Ljudi ja stvarno ne pamtim kad sam srecniji bio! Gledao sam sa caletom utakmicu (na nogama) u kad se zavrsila poceli smo (sa celim komsilukom) svi da vristimo i bacamo petarde.

Za ovo vredi ne spavati i nedelju dana. Iako sam se jedva probudio posle nisam mogao da zaspim ali sta da vise pricam sad bi trebalo da ucim ali jednostavno ne mogu!!!

Jednostavno: Bravo Jaricu, Gurovicu, Divcu, Stojakovicu, Bodirogo, Vujanicu, Tomasevicu, Koturovicu, pa bravo i Drobnjaku (sto nisi ulazio :)), Radmanovicu, Cabarkapo i naravno Rakocevicu i PESICU!
[ Lord Storm @ 06.09.2002. 15:46 ] @
Samo neka tako odigraju do kraja sampionata pa cemo ih LEPO docekati u Beogradu i prirediti im nesto nezaboravno!
[ Lord Storm @ 08.09.2002. 01:25 ] @
POBEDA!!!

PUK'O JE I NOVI ZELAND!!!

SVAKA CAST MOMCIMA! NAJBOJI SU!


P.S.
Pesic i Radmanovic - kakva ljubav
[ MAD-MAX @ 08.09.2002. 01:43 ] @
Svaka cast momcima i svaka cast Pesicu, stvarno je lepo reko ono o Radmanovicu.

Ipak moram priznati da se toga nisam nadao. Ja sam toliko "voleo" Radmanovica ali da izadje na tribine - to stvarno nije u redu. Ipak treba da se zna ko je trener i ko odlucuje ko ce kad da igra. Evo recimo u USA, ovaj Shawn Merion - on je iako mnooogo ruzan strasan igrac sa velikim predispozicijama pa nije skoro uopste igrao a kad je igrao igrao je super (i nije se naljutio)!


Sve u svemu videcemo sta ce biti za oko 20 casova. Srecno plavi i da nam donesete nesto zuto!!!!!!!
[ Malcolm @ 08.09.2002. 01:48 ] @
Radmanovic: Vidi kako igraju ovi tvoji!
Pesic: Aj ti mali malo na tribine da se suncas!
:-)
[ ShadowOTN @ 08.09.2002. 09:18 ] @
Amerikance pobedila Spanija !!!
[ momsab @ 09.09.2002. 01:22 ] @
Jugoslavija je opet svetski prvak u košarci.

Joj, al' ću da prozivam jednog Amera.
[ Trunks @ 09.09.2002. 02:20 ] @
Jednog? ;)))

P.S.
Sve dalje odgovore na temu iznad (zlato!).
[ H203 @ 11.07.2018. 13:14 ] @
Francuzi uzimaju zlato.