[ mkdsl @ 06.06.2005. 21:51 ] @
Koji vaši snovi su ostavili najjači utisak na vas, i šta mislite šta bi moglo biti njihovo značenje?
[ Not now, John! @ 06.06.2005. 22:04 ] @
Heh, i meni je nedavno palo na pamet da postavim ovakvu temu...

Ja rijetko pamtim šta sam sanjao.
U posljednje vrijeme nemam košmara (nije da mi nedostaju), ali i kad sanjam nešto uznemirujuće ne probudim se i sl.
Tako nedavno sanjam kako sam na ulici i posmatram nekog lika kojeg je udarilo auto i u snu kontam: "Ko te jebe, kad ne gledaš...".
[ bags @ 06.06.2005. 22:11 ] @
Evo ga jedan cudan :

Spavam sa djevojkom. (ovo jos uvjek nije san) I budim se i osjetim da sam sam u krevetu,ali ne mogu da gledam nego samo mrak pred ocima.Jedino dole u cosku start i precica za Firefox.I 'ladno palim Firefox i u Google kucam ime djevojke.A prvi link me vodi u kuhinju,gde ona pravi kafu.


[ abishai @ 06.06.2005. 22:13 ] @
Ima par snova koji se na mene ustavili bas jak (zajeban :) utisak.

Evo jednog (nisam bas najbolji u prepricavanju :).

Nesto me "lupka" po ramenu i pocinjem da se budim, ustvari sve sanjam (mislio sam da me neko stvarno budi), polako otvaram oci i okrecem glavu i vidim neke stare pocepane cipele i kao da se ljuljaju i kako se ljuljaju tako mene zakacinju po ramenu dok lezim. Podizem pogled kada ustvari neki covek sam pocepan, krvav visi obesen i tako se klati (inace je sve delovalo veoma realno) i tom trenutku sam skocio i seo u krevet i znam da sam bio kao u nekoj crkvi i svuda su bili obeseni ljudi, tako su visili i znam da je drugom kraju bio isti moj krevet i ne mogu da se setim da li sam i ja tamo u njemu sedeo ili je bio moj cale.... ili mozda neko treci :).

Sve u svemu, nije mi bilo ni malo prijatno.
[ pajaja @ 06.06.2005. 22:21 ] @
Citat:
bags:Jedino dole u cosku start i precica za Firefox.I 'ladno palim Firefox i u Google kucam ime djevojke.

Profesionalna deformacija :))
I ja ako sanjam nesto cega se posle secam ( retko ), ima tako neke veze sa netom i kompom...
[ Aleksandar Marković @ 06.06.2005. 22:25 ] @
Znam lika koji je više puta sanjao da je ucesnik igrica koje je igrao sa ortacima... sa sve ..krvi do kolena ;-) vijetnamcoima koji ga jure i slično ...
[ vindic8or @ 06.06.2005. 23:18 ] @
@abishai

si pre toga gledao mozda "the 6th sense" ? :-)
[ H@usto® @ 07.06.2005. 00:21 ] @
Ma gde o tome da pricam, kada su svi deformisani. M nemaju veze sa stvarnoscu, m sve pomesano. Gluposti.
[ abishai @ 07.06.2005. 00:38 ] @
Nisam :). Taj film sam odgledao tek kasnije, tako da kada sam ovo sanjao nisam ni jedanput odgledao taj film.
[ littleboy @ 07.06.2005. 02:36 ] @
Ajde bre kakvi su to morbidni vicevi, sad necu ja moci da spavam....

[ Arsenko @ 07.06.2005. 03:00 ] @
Ja cesto sanjam (3 puta u zadnjih 10-ak dana) da su mi svi zubi ispali....jezivo...cim se probudim,odmah se hvatam za zube...onda sledi olaksanje
[ HerQl @ 07.06.2005. 03:09 ] @
meni najjacci utisak ostavlja (visse puta sam sanjo) kad sanjam nesto strasno i kad pokusam da vristim a od glasa ni traga,pocnem da bezim a jedva da se pomerim ili stojim u mestu i najgore mi je kad je kraj nekog strasnog sna pocnem da padam a nikako da padnem!
[ rajco @ 07.06.2005. 12:00 ] @
Te snove sam imao samo dok sam bio klinac ili su barem tada bili cesti pa ih se secam.
Citat:
Arsenko: Ja cesto sanjam (3 puta u zadnjih 10-ak dana) da su mi svi zubi ispali....jezivo...cim se probudim,odmah se hvatam za zube...onda sledi olaksanje

Cini mi se da sam i jednom ovo sanjao tako sam se odsekao da to nije normalno.
[ m4rk0 @ 07.06.2005. 12:11 ] @
Citat:
HerQl: meni najjacci utisak ostavlja (visse puta sam sanjo) kad sanjam nesto strasno i kad pokusam da vristim a od glasa ni traga...

Citat:
Arsenko: Ja cesto sanjam (3 puta u zadnjih 10-ak dana) da su mi svi zubi ispali....jezivo...cim se probudim,odmah se hvatam za zube...onda sledi olaksanje

Oba sna sam po nekoliko puta sanjao (uh dobro je, mislio sam da ludim :P). Ali najjaci su mi oni lucidni snovi, kad u snu ukapiram da sanjam i onda me briga za sve ( i da li ce me u snu nesto pregaziti ili pojesti...) A najgori snovi su mi kada me u snu nesto ujeda, neki insekt ili pas, a pogotovo imam tikove od skorpija i paukova koji me napadaju i svaki ujed toliko realno osecam da je to neobjasnjivo i tada na scenu stupa onaj vrisak i ispus tanje glasova a ustvari ne mogu da opepeli tj. ni pisak da ispustim koliko god se naprezem...Takodje sanjam da se budim iz sna ali takodje mrak svuda, tj. idem zatvorenih ociju i cekam da me neko probudi...
[ Aleksandar Đokić @ 07.06.2005. 12:17 ] @
ja sanjam da sedim na nekom brdu a sve oko mene zvucnici neverovatne jacina i na njih pusten Prodigy :) (ozbiljno)
[ Picsel @ 07.06.2005. 16:01 ] @
Kad sam bio manji cesto sam sanjao da me vija pas koji nema jedno oko, a drugo mu iskocilo onako na feder, kao kod lutaka.... I to mi je bio jedan od najgorih snova... A u poslednjih godinu-dve jaaaaaako retko sanjam, a i kad sanjam to su uglavnom lepsi snovi... Ali uvek ih zaboravim...
[ djdrale @ 07.06.2005. 16:42 ] @
Prije neki dan sam uninstall-irao Counter Strike pa sam poceo da sanjam da se tucem sa ljudima i da ih ubijam(kao lafo sve za dobrobit covjecanstva).
Pa nea mi neko sada kaze da CS kvari djecu.

Prije sam sanjao neki fazon kao ja sa nekom ribom u nekom kontu, a ona nafiksana ili nesto sl. Inace meni je bilo godra. Naravno da nije kada sam se probudio. Nedugo nakon toga proslava Nove godine i ja se "po'vato" sa nekom nacuganom dobrom(fizicki) djevojcicom. Inace ne bi bilo nista od toga da sam bio trijezan.
Skontajte kao nesto se snovi i ispunjavaju.
Jednom sam u "snu" koji mi je vise bio kao java tako izj.bao neku silikonsku plavusu koja je ostavila nevjerovatn utisak na mene da sada jedva cekam da mi se i taj san ispuni(ako neko zna broj telefona od Pamele ili Jenne Jameson neka mi posalje na Private - da je ne bi kasnije trzali neki lijevi :)).
Kako bi to bilo dobro!!!

Pozdrav
[ BytEfLUSh @ 07.06.2005. 18:27 ] @
Eto, ja sam malopre sanjao "Dawn Of The Dead 2"...... Uf, mnogo gadna stvar......
Uglavnom, za one koji su gledali prvi deo - razlika je u tome što u drugom delu epidemija počinje u Hrvatskoj (i to baš dok sam ja tamo) i počela je sa nekom mnogo zagađenom vodom...

Mnogo jak san...
[ prsic @ 07.06.2005. 19:17 ] @
Kad je izaso 2 deo,jao moram da ga gledam,prvi deo je bas lud,gde da nadjem kopiju :)
[ BytEfLUSh @ 07.06.2005. 19:24 ] @
Hehe, 2. deo je trenutno samo u mojim snovima... :)
[ ntojzan @ 08.06.2005. 22:32 ] @
Ja cesto sanjam da letim, i onda odjednom izgubim kontrolu bas kada letim nagore, i onda jako brzo letim prema gore, pa se uplasim da cu izleteti izvan zemljine atmosfere, a na kraju se setim da ne znam da letim i pocnem da padam, to obicno traje jako dugo. San se zavrsava tako sto se probudim tacno trenutak pre nego sto cu pasti na zemlju.

A jednom sam i sanjao da sam umro i da sam gledao svoju sahranu iz zbunja.
[ vindic8or @ 09.06.2005. 19:02 ] @
@ byteflush


uf, sta bi dao da sam ja sanjao dawn of the dead 2. ova glumica, asia argento, mmmmmm. hehehe :-)
[ BytEfLUSh @ 09.06.2005. 19:21 ] @
Ček, ček... Postoji "Dawn of the Dead 2"???? :)
To nisam znao...

U svakom slučaju, spremite se da vam prepričam još jednu noćnu moru, čim odgledam film. :p