[ ton_majstor @ 13.06.2005. 23:32 ] @
EVO, prvi sam stigao i samo da kažem: NAJBOLJI KONCERT U MOM ŽIVOTU!

Slike su loše, VGA, sa mobilnog. Ovo ću da pamtim ostatak života!



Gomila dece je dobila DŽ karte, pa su po običaju kasnili, al ih Švabe pređoše, pa počeše u 21:20 i cepaše dve čuke samo tako. Multimedijalni praznik za oči i uši!

Dosta...
[ ton_majstor @ 13.06.2005. 23:35 ] @
Evo, još jedna...



Švaba tra-la-la...

Za tren, bili smo EVROPA!
[ the.kum @ 13.06.2005. 23:43 ] @
EXTRA!!!
Stvarno, ovo se ne moze recima opisati, niti uporediti sa necim slicnim ...
I jos jednom: EXTRA!!!

[ yooyo @ 13.06.2005. 23:51 ] @
Uuuu.. bilo je zaista dobro... fantasticno...
Sad jos da vidim Underworld na Exitu...

yooyo
[ ton_majstor @ 14.06.2005. 00:10 ] @
Dali su nam na uvid tri - četiri epohe, ali suptilno, koreografijom:

- Izašli su u sivim odelima, i svirali prvi deo koncerta... znači RETRO...

- Pup, odoše, pa se vratiše sa novim odelima, sa crvenim lampicama na kragnama... ha... DISCO...

- Posle pauze, pojaviše se mesto njih roboti, pa su i tu MEHANIČKU epohu odradili...




- Na kraju, SPEKTAKL! Svetleći 3D modeli, koji predstavljaju praktično, VIRTUELNU, modernu epohu...

Prelivanje boja... strobo-efekti, roboti... pritom non-stop cupkaju, kao da imaju 20 godina. DA, pola koncerta je ZAISTA svirka... a video se sinhronizuje tako da ti pamet stane!

Na kraju svaki odsvira svoj solo, izađoše jedan po jedan, pokloniše se i reče zadnji:"Hvala lepo!"

Kraj svemira...
[ ton_majstor @ 14.06.2005. 00:20 ] @
By popular demand...



Žao mi je što su ovoliko tamne...

[ ton_majstor @ 14.06.2005. 00:24 ] @
I dosta:





[ Milos Stojanovic @ 14.06.2005. 01:20 ] @
jer ste vi to tražili ;)

http://default.co.yu/~trooper/fun/pictures/kraftwerk/
(uploading as we speak...)
loš kvalitet slika, jbga, nisam smeo da rizikujem da mi uzmu aparat na ulazu, pa je ovo sa skromne kamerice na telefonu. Može da prenese bar delić atmosfere.
A da je bilo mnogo dobro, bilo je! :)
[ v.marko @ 14.06.2005. 10:40 ] @

koncert, performans, predstava?
neverovatno, kakav nastup !!!!!!!!!!!!!
[ Aign0r @ 14.06.2005. 10:56 ] @
Znachi najbolji koncert koji sam u zhivotu video ... takav i zvuchni i vizuelni performans josh nikad nisam video stvarno je bilo sve velichanstveno ....uzhivao sam svih 2 sata i heto da se koncert nikad ne zavrshi kao i vetjna ljudi :)
[ v.marko @ 14.06.2005. 14:53 ] @
ovih dana organizujem sa drugarom site/server za razmenu materijala sa koncerta
svi ste pozvani ;)
[ mal den @ 14.06.2005. 15:06 ] @
Kombinacija: 1. muzike, 2. montaze i videa, 3. grafike, 4. kompjuterske animacije, 4. robotike. Sve zajedno -> sjajan performans, minimalisticki, pop-art-ovski. Koncept je osmisljen tako da u prvom delu koncerta idu stvari i video materijal u analognom fazonu (zeleznica, autoput, televizion, transmision, radioactivity, vitamini, biciklisti i tour de france) video materijali kombinovani sa snimcima sa kamere, minimalisticka grafika u fazonu 70-ih, radioactivity!. Pada zavesa i drugi deo je DIGITALNI (computerworld, pocket calculator, memorija, data, informacije, roboti) brojke, pixel art, kompjuteri, animacija na video bimu, roboti na stejdzu, svedena, minimalisticka grafika. Koncert se zavrsava sa MUSIC NON STOP.

Znaci sjajan koncert, nista neobicniji od "vec vidjenih" na televiziji, ali uzivo ostavljaju neverovatan utisak....

Nekoliko slika by goldie


























[ berserk @ 14.06.2005. 19:08 ] @
JaooooooooooooooooOOOO ,koliko je bilo dobro!
Srbija ovo nikada nije dozivela!
Pravi spektakl!
p.s.
Dabogda dolazili ceshtje! :)
[ berserk @ 14.06.2005. 19:16 ] @
Ovo ce mi ostati secanju dok sam ziv!!!!!
SPEKTAKL....................................bre!
[ fade @ 14.06.2005. 19:25 ] @
bem ti lebac ,pa stro nisam bio ,eee skola uvek me nesto sprecava ,a i nisam dobio kartu for free ,ali jedini fest koji cu ovek obilaziti je beer fest ,samo taj feeling ,lake devojke ,pivo ,odlicno pivo skoro za dzaba ,nego kad je lucky strike urban experience ,ako to ima ove godine?
[ BillyTheKid_79 @ 14.06.2005. 19:29 ] @
Citat:
fade: bem ti lebac ,pa stro nisam bio ,eee skola uvek me nesto sprecava ,a i nisam dobio kartu for free ,ali jedini fest koji cu ovek obilaziti je beer fest ,samo taj feeling ,lake devojke ,pivo ,odlicno pivo skoro za dzaba ,nego kad je lucky strike urban experience ,ako to ima ove godine?


Al,je tebi dobro!
[ kv66 @ 14.06.2005. 21:09 ] @
Eh da,bio sam!Davno ne videh nesto bolje.....