[ Nemanja Avramović @ 24.06.2005. 09:05 ] @
koliko naplatiti?

1) sajt koji se bavi katalogizacijom (oglasi) automobila... nesto kao mobile.de (znaci recite koliko bi ste naplatili mobile.de)
2) sajt koji se bavi ... pogledajte www.shirtcity.com :: znaci ovde ima i rad sa gd-om i bla bla... :)

sve u svemu, drugi je tezhe napraviti jer je prvi samo obicno ubacivanje u bazu i citanje iz iste (+ uploadovanje slika i pravljenje thumbnaila) dok je drugi nesto malo advanced (uklapanje slichica i bla bla + procesiranje kreditnih kartica [koje ne bih ja radio, ali nema veze])

dakle, koliko bi ste vi naplatili www.mobile.de i www.shirtcity.com ?
[ Ilija Studen @ 24.06.2005. 11:44 ] @
Zašto dupliraš teme?

http://www.elitesecurity.org/tema/123405/0

Valjda ti je mrsko da procunjaš kroz arhivu. Obično na ovakva pitanja ide sledeći odgovor: ako ne znaš koliko da tražiš za svoj rad, možda je najpametnije da ga i ne naplatiš. Copyright by neko od likova sa ES :)
[ Davor Vlajkovic @ 24.06.2005. 12:07 ] @
Odlican citat, Ilija! ;)

Srodne teme:

Koliko naplacujete web dizajn - dva primera

Minut rada

Molim za savet oko razgovora za posao pravljenja velikog sajta
[ danilovic @ 27.06.2007. 05:04 ] @
Po meni sve je relativno. Sajt od 200 možeš naplatiti za 20 i obrnuto.. Najbitnije je koliko je umnog napora i svog ostalog uloženo u izradu sajta. Takodje treba uzeti u obzir i staru izreku parafraziranu: Ako sam sebe ne ceniš, ne očekuj da te drugi cene. Dakle, ako sam ceniš svoje delo i drugi će ga ceniti. Naravno, podrazumeva se da je sve najkvalitetnije uradjeno.
[ pipsi @ 29.06.2007. 20:31 ] @
Čisto dupliranje tema.
Mislim da je ovo za lock.