[ djukad @ 12.07.2005. 07:51 ] @
Verovatno ste ovih dana citali po novinama i gledali na tv da je doticna nestala
nakon sto je primila u svoj taxi musteriju . Tri dana niko nista nije znao o njoj ,svi su mislili na najgore ,policija je objavila potragu a onda se ona sama pojavila.
Rekla je da se tri dana odmarala kod musterije i da joj si nije dalo javiti kuci.
Sta vi mislite o tome ???
[ ddz @ 12.07.2005. 08:36 ] @
Koliko se ja sećam, odmarala se kod svoje prijateljice, koja joj je nekoliko puta rekla da bi trebalo da se javi svojima.

http://www.b92.net/info/vesti/..._id=172443&nav_category=12

A šta reći? Budala...
[ jablan @ 12.07.2005. 08:53 ] @
Možda bi muž trebalo da se potrudi da se takve stvari više ne dešavaju.
[ bobiska @ 12.07.2005. 10:50 ] @
Samo takvi moroni u ovoj Srbiji dobijaju publicitet. Ta uradjena matorka je tipican primer ekipe koja svakih par godina iznedri poneku vladu Srbije.
[ Fuzz @ 12.07.2005. 11:13 ] @
I sad da je muz odbije, svi bi vristali kao nasilje u porodici....
[ Ivan Dimkovic @ 12.07.2005. 11:35 ] @
Citat:

I sad da je muz odbije, svi bi vristali kao nasilje u porodici....


Mislis olupa? ;-) To zaista bi predstavljalo nasilje u porodici, po svakoj definiciji ;-)

Ako hoce da je "odbije" to ne radi on vec zakon, postoji brakorazvodna parnica i prava bracnih partnera i podela imovine stecene za vreme braka - nema tu nasilja... sve regulisano zakonom... divota :)

Citat:

Samo takvi moroni u ovoj Srbiji dobijaju publicitet. Ta uradjena matorka je tipican primer ekipe koja svakih par godina iznedri poneku vladu Srbije.


Upravo tako... ***ote punoletna osoba, radi sta hoce sa svojim zivotom - jedino sto je trebalo da se desi da MUP Srbije ispostavi komplet racun za pretragu i zamajavanje gomile policajaca porodici, pa nek se oni raskusure interno ko ce sta da plati.

Nije mi jasno kako su novine brze bolje poletele da skrabaju o ovome... kriza novinarstva, jbg.. nema bitnijih stvari :)

[Ovu poruku je menjao Ivan Dimkovic dana 12.07.2005. u 12:41 GMT+1]
[ Fuzz @ 12.07.2005. 12:29 ] @
I sta ti govoris ustvari, da je tuzi?
Ne treba odustajati od tradicionalnih proverenih metoda :)
[ Ivan Dimkovic @ 12.07.2005. 12:31 ] @
Citat:

I sta ti govoris ustvari, da je tuzi?
Ne treba odustajati od tradicionalnih proverenih metoda :)


Pa 'ajd, kako ti kazes... ali u te metode se ubraja i ubistvo muza na spavanju sekirom, tradicionalna metoda koliko i olupavanje zene :-) "proverena kod svake bake" :-)
[ Fuzz @ 12.07.2005. 12:34 ] @
Svakome po zaslugama :)
Ma zajebavam se, nisam u fazonu mlacenja zena, ali stvarno je kretenka.
[ ton_majstor @ 12.07.2005. 13:24 ] @
Mislim da je nesretni sin digao celu dževu...

Muz je pio... iz kog razloga?

Taksisti su "zaštićena vrsta" ovde u Srbiji, pa opet su svi fuck-offovali vest. Možda je znaju od ranije?

Inače, ovo je najstrašnija trač-varijanta! Ubila se za Timofejeva... čekam da bude u sledećoj emisiji:"....narodni Heroj - Janja Rakić!"

P.S. Vozila me ona negde pre par godina... ma, mi's'im...

[ markolazarevic @ 12.07.2005. 13:54 ] @
debil!
[ BillyTheKid_79 @ 12.07.2005. 14:07 ] @
Sta splet nesretnih okolnosti i ljudski kretenizam naprave!

This is Serbia!!
[ S_Kid @ 12.07.2005. 15:39 ] @
Naravno da su je taxisti fuck offovali kad je radila kod Bas stanice, pravila sacekuse ljudima iz unutrasnjosti i drala im kozu s ledja, jos je bila u nekom nezavisnom udruzenju, verovatno i bez stanice...
Kod takvih kad sednete nek vam je Bog u pomoc...

Takvima ne pomaze nikakva metoda olupavanja, samo Sv. Petar...
[ milanche @ 12.07.2005. 15:47 ] @
Citat:
bobiska: Samo takvi moroni u ovoj Srbiji dobijaju publicitet. Ta uradjena matorka je tipican primer ekipe koja svakih par godina iznedri poneku vladu Srbije.


Uh, nemoj da mislis da je Srbija jedina takva zemlja.

Pre jedno mesec i nesto, cela Amerika se zabavila trazeci zenu koja je nestala
neposredno pred vencanje. Nasli su njenu majicu, i pramen njene odsecene kose.
Potraga je bila nevidjena.

(http://www.cnn.com/2005/US/05/01/wilbanks.found)

Na kraju, sama se javila kuci u Atlantu (ili tu negde) iz New Mexico-a (jedno 5 saveznih
drzava dalje) gde je bila pobegla autobusom.

Sta je bilo ? Navodno, jednostavno se uplasila pritiska celog dogadjaja, tj. svadbe sa
oko 600 zvanica, i posto je osetila da 'taj dogadjaj ne moze ispasti savrseno kako to
ona hoce' resila da nestane.

Dobila je presudu da plati troskove traganja, i cini mi se mozda malo zatvora. Tom
prilikom se otkrilo da ima criminal record - nekoliko puta hvatana u sitnim kradjama po
robnim kucama (shop lifting).

Medjutim, (slag na torti) - pre par nedelja je dobila 500,000 USD od jedne TV kuce za
ekskluzivno pravo da svoju pricu isprica medijima.


[Ovu poruku je menjao milanche dana 12.07.2005. u 16:47 GMT+1]
[ pctel @ 12.07.2005. 16:09 ] @
Citat:
Ivan Dimkovic: Pa 'ajd, kako ti kazes... ali u te metode se ubraja i ubistvo muza na spavanju sekirom, tradicionalna metoda koliko i olupavanje zene :-) "proverena kod svake bake" :-)

Danas je ta metoda itekako usavrsena. Evo, bas prosle nedelje covek (poznajem ga) dosao kuci, nasao komsiju sa svojom zenom u svom krevetu i nije ga ni budio, odmah mu ispraznio sarzer u glavu i mirno se udaljio u nepoznatom pravcu a zenu nije ni pipnuo vec je bez reci ostavio da vristi u lokvi krvi. Kao sto vidis, vremena se menjaju, nasilja u porodici je sve manje, sada se takvi problemi resavaju mirno, stalozeno, bez ikakvog uzbudjivanja...
[ Fuzz @ 12.07.2005. 16:17 ] @
Civilizacijski pomaci!
[ Boris Stevanovic @ 12.07.2005. 17:15 ] @
Inace poznata je cinjenica da taksisti zive u elitnim naseljima. Reklo bi se da je tetka odradila neki "poslic", pa satro bila kod prijateljice.
[ Goran Mijailovic @ 12.07.2005. 19:51 ] @
Zena kaze nije joj se dolazilo kuci?
[ tdjokic @ 12.07.2005. 20:00 ] @
Citat:
pctel: odmah mu ispraznio sarzer u glavu
Ja sam vise za one sa burencetom, ovi automatski kad se zaglave mnogo se gubi na vremenu dok se ponovo ne repetira, a kod revolvera samo stiskas i ides napred...
[ srdjee @ 12.07.2005. 20:15 ] @
Pa sto komsiju , sta je on tu kriv ?


[Ovu poruku je menjao srdjee dana 12.07.2005. u 21:15 GMT+1]
[ Pirossi @ 12.07.2005. 20:42 ] @
Citat:
srdjee: Pa sto komsiju , sta je on tu kriv ?

Vala, baš.
Možda su samo "vežbali" za film. A i muž bi to isto radio... Samo sutra
[ Ivan Dimkovic @ 12.07.2005. 20:46 ] @
Citat:

Pa sto komsiju , sta je on tu kriv ?


Nasao se na pogresnom mestu u pogresno vreme... i imao losu karmu :-)
[ srdjee @ 12.07.2005. 21:17 ] @
Vidi sad , znaci kad idem kod komsinice moram slem i za drugu glavu da nosim.

[ pctel @ 12.07.2005. 21:30 ] @
Citat:
srdjee: Pa sto komsiju , sta je on tu kriv ?
:D

Vazno je da nema nasilja u porodici a komsija je nesto kao "kolateralna steta" sto bi rekli ameri :D
[ Lalemajstormoler @ 12.07.2005. 21:50 ] @

Mora da su se smucili zeni kad je dala ovakvu izjavu.


već je otišla, kako kaže, da malo odmori od njih.
[ Stefano @ 12.07.2005. 21:55 ] @
Ovako jednom i moja keva otisla kod drugarice kad smo joj se ja i burazer smucili...srecom javila nam se da ce da prespava tamo :))))
[ Lalemajstormoler @ 13.07.2005. 01:00 ] @
Evo tacne informacije kako Blic javlja.
Taxistkinja se vratila sa punom kesom jaja.
Ja se pitam sta je radila sa onim izmedju jaja?
[ zoran @ 13.07.2005. 01:31 ] @
citat:
Naravno da su je taxisti fuck offovali kad je radila kod Bas stanice, pravila sacekuse ljudima iz unutrasnjosti i drala im kozu s ledja, jos je bila u nekom nezavisnom udruzenju, verovatno i bez stanice...
Kod takvih kad sednete nek vam je Bog u pomoc...


Možda je to baš ta što me odrala , al' se bila maskirala
[ Lalemajstormoler @ 13.07.2005. 01:47 ] @
Moze biti,moze biti,kao kameleon.
A da ti nisi slucajno nju kresno......?
Pa te je izlevatila.
[ zoran @ 13.07.2005. 02:36 ] @
Ma jesi'l ti lud , bila je muško !
[ Lalemajstormoler @ 13.07.2005. 02:43 ] @
Citat:
zoran: Ma jesi'l ti lud , bila je muško !


To je sad IN brate
[ zoran @ 13.07.2005. 02:49 ] @
aaa , nisam u fazonu
[ dr.NPN @ 13.07.2005. 02:52 ] @
Ne ljudi, u pravu je Dimkovic. Treba lepo legalno pokrenuti brakorazvodnu parnicu ali je pre toga izlupati kao kantu... Da se ne javi tri dana i da mi dodje sa komentarom nije mi se dolazilo... Joooj letela bi prvo kroz prozor a posle iz zivota...
[ zoran @ 13.07.2005. 02:54 ] @
Više mi se sviđa ona gore sa suncokretima