[ fade @ 11.09.2005. 21:16 ] @
jednom mi se desilo ,samo pipnem gas i varnice izlecu ,e sad zasto se to desilo i kako ,a cim sam ugasio motor ,nema vishe tog light show-a,pri malom gasu nije bilo ,ali cim se doda gas ,varnice izlecu u velkoj meri ,kako opet do toga???
[ ton_majstor @ 12.09.2005. 10:16 ] @
Ima dva načina. Da sipaš lošu, masnu smešu i da ti ona iznutra začađavi lonac. Kada kasnije svirneš po gasu, uz malo sreće izletaće varnice. Druga, ostavi ga bez ulja u benzinu i kada počnu da gore karike, eto ti varnica! Istina, kratkotrajno!

Ah da, ima i treći način. Turi malo kuglica naftalina u benzin, pa kada se to istopi, imaćeš 115 oktana benzin, koji će te ubrzo vratiti na slučaj dva!

Pozdrav!
[ fade @ 12.09.2005. 12:35 ] @
pa ja jesam pravio jaku mesavinu i valjda se kao zapali ulje
ali nije mi jasno ,kako te varnice stalno budu ,znachi na leru radi i cim dodam gas one izlecu ,a bash dostsa varnica ,i koliko treba da bude zagrejan motor ,koliko treba da drzim pun gsa ,sta vec ,kako?
[ fade @ 12.09.2005. 21:20 ] @
kako dostici u temperaturu paljenja ,da uzmem ja cadj iz dimnjaka i stavim u aupsuh ,pa da se onda to nekako zapali toplim izdvunim gasovima?
[ zokish @ 16.09.2005. 10:51 ] @
ma uzmeš vatromet/bakljadu za dečije torte, okačih na auspuh i pola minuta zabave...
[ kumkat @ 16.09.2005. 20:56 ] @
Otkaci auspuh da se vuce po asfaltu i eto varnica koliko oces ... :)

[ fade @ 17.09.2005. 19:22 ] @
previshe se neozbiljni ,aj ako neko zna ,nesto ...