[ mmirilovic @ 06.10.2005. 23:15 ] @
http://superdzejla.blogger.ba

Citat:
Onda smo mi sjele kod babe na kauč koji je smrdio ko da nije kauč nego mrtva krava.Baba je nešto tražila po kući.A na stoliču je stajala šolja a u šolji je bila voda.A Suada je bila žedna.Onda se baba vratila.Suada više nije mogla izdržat pa je pitala babu da se napije vode.Baba je rekla:eto uzmi iz te moje šolje nemama više čistih čaša.Suadi se povraćalo al nije mogla izdržat pa je uzela šolju i napila se vode.Al je okrenula čašu tako da je stavila usta tačno iznad drške.Garant je kontala da baba drži šolju za dršku pa nikad ne stavlja usta na baš to mjesto.Al se prevarila jer je baba rekla:Joj ti piješ isto ko ja,i ja uvjek pijem s te strane.Ja sam se odvalila smijat.A i mama malo al joj bilo ofirno pred Suadom pa nije puno.Suada se sjebala.Suada je glupa.
[ Srdjan_ts @ 06.10.2005. 23:27 ] @
Idi bre, dernek :)) Dobra je klinka... Dalvincije :)))
[ mmirilovic @ 06.10.2005. 23:43 ] @
Citat:
Sad sam došla kući jer sam išla s mamom da mi kupi neke zajebancije i ona kaže:Hajmo u kinesku prodavnicu,a ja kažem:Nemoj majke ti oni smrde ko mala žuta govanca. Tu ona odlijepi kaže: Prvo ne govori govanca drugo nisu cigani da smrde a sve im je jeftino. Ja kažem: Pa jes možda zato što je od plastike a kad obučeš plastiku onda smrdiš ko mali žuti kinez. Mama se tad malo sjebala jer je skontala da sam u pravu a garant je bila obukla neku kinesku smrdljivu plastičnu majicu pa je i ona malo počela zadavat, tako da se tu ušutila.
Citat:
Moja komšinica Suada s trećeg je skroz poremečena. To je ona što smo išle s njom ja i mama kod vještice.Ona stalno ima tako neke prenose.Naprimjer jednom je bila natrpala vate u sise da joj izgledaju veće pa je pala kiša i ona pokisnula ko stoka i to joj se sve razljepilo po svemu a mi smo je vidli kad smo se igrali ispred zgrade kad se vraćala kući kako je bila šega,***ote.Umjesto sisa imala je neke gute.Zajebavali smo je mjesec dana. Naprimjer jednom je ona nazvala onu vješticu što ima nekad emisiju na tvu pa joj ova nije ništa pogodila i ona je njoj rekla da je stoka koja nema pojma a ova je njoj rekla da je ona kurva pa su se one tako svađale.


[Ovu poruku je menjao mmirilovic dana 07.10.2005. u 00:45 GMT+1]
[ Kosta ******um Rex Persia @ 07.10.2005. 01:35 ] @
Nije loše,ali pogledajte moj blog,upravo sam ga otvorio:

http://voyagerreturntoearth.blogger.ba/
[ mmirilovic @ 07.10.2005. 07:54 ] @
Srećno sa blogom.

Ali ipak, nije to ta tema! Džejla je ipak najjaka!
[ plcb83 @ 07.10.2005. 09:08 ] @
A bre sto ne otvarate na www.mojblog.co.yu ?
[ BytEfLUSh @ 07.10.2005. 09:35 ] @
LOL!

Mnogo dobar taj Džejlin blog.



PS: nemojte u off topic sa tim mojblogovima, reklamiranjem i sl...
[ anon28907 @ 07.10.2005. 09:55 ] @
Citat:
Ja sam se probudila i kontala:Šta ovo neko lupa jeb*m mu mater.Onda sam ja otvorila oči i vidjela da je neko u mojoj sobi a nije ni stara ni Enes ni stari.I ako je bio mrak ja sam skontala da to nisu oni.Pa sam se sj*bala:Ko je ovo?To je bio pljačkaš.Al ja to tad nisam znala.Ja sam mislila da je neko čudovište a možda i duh ili tigar...



Citat:
:Hoću i ja da imam svoj kompjuter ovaj Enesov je sr*nje i on stalno visi na njemu i zaj*bava me što sad na njemu ima ovaj Lunix pa kad uđem u Lunix nema igrica pa ga moram stalno palit i gasit dok ne nađem igrice joj



[ Srdjan_ts @ 07.10.2005. 12:26 ] @
Gledao sam malo komentare. Dosta ljudi misli da blog uopste ne pise neka klinka, a to malo kvari dozivljaj.
[ adenis @ 07.10.2005. 12:29 ] @
blogovi su extra, klinka je luda 100/h pogotovo prica od 27.07.2005.
[ mmirilovic @ 07.10.2005. 12:43 ] @
Nema razloga da mišljenje drugih ljudi kvari tvoj doživljaj. I ako malo
razmisliš, bitan je sadržaj, način pisanja i izraćavanja. Ceo feeling. A ne
godine autora. Neka ima i 65, ipak je „najjaka“.
[ adenis @ 07.10.2005. 12:49 ] @
ovo mi je super

Citat:
Ja nisam znala ko je Isus do prošle godine kad sam išla s mamom na božič kod Marijine stare a to je ko kad ideš nekom na Bajram ali nema baklave


hahahahaha

joj i ovo je dobro:

Citat:
Moram skontat još stvari o tom isusu garant je bio neki kuler jer eto vidiš nekolko mu je stvari ko kod mene pa možda ima još kul zajebancija za njega.


[Ovu poruku je menjao adenis dana 07.10.2005. u 14:00 GMT+1]
[ mmirilovic @ 07.10.2005. 12:51 ] @
Da dodam.

@Srdjan_ts, evo ja mislim da je ona ipak klinka. Da li ti to popravlja
ugođaj? :))
[ random @ 07.10.2005. 13:13 ] @
Citat:
plcb83: A bre sto ne otvarate na www.mojblog.co.yu ?


mojblog.co.yu je dosta neugledno urađena aplikacija, i ne može ni da se poredi po (ne)kvalitetu sa servisima poput blogspot/blogger. mojblog.co.yu čak ima forsiran ISO-8859-2 set karaktera, što znači da je latinica-only, ne podržavaju zvanično srpsko pismo. Ajd na stranu što nam Hrvati prave blog portal (nisam nacionalista, ali ispašće da se niko u Srbiji nije našao da uradi tako nešto, a to je malo sramota), nego što je odrađen traljavo + ne podržava ćirilicu???
[ Srdjan_ts @ 07.10.2005. 13:25 ] @
Citat:
mmirilovic: Da dodam.

@Srdjan_ts, evo ja mislim da je ona ipak klinka. Da li ti to popravlja
ugođaj? :))
Nisam na to mislio, nego mi do sad nije palo na pamet (koja sam ja paljevina!) da to mozda i nije autenticno. Ipak je sadrzaj u sluzbi konteksta - ako neki matorac pise blog, malo mi je bezveze da se ukljucim u pricu.
[ mmirilovic @ 07.10.2005. 13:46 ] @
Ja zaista mislim da je ona autentična.
[ Srdjan_ts @ 07.10.2005. 13:59 ] @
Iskreno se nadam. Blog je inace strava, zesca SEGA
[ Dalibor81 @ 07.10.2005. 14:21 ] @
STA god da je pisalo ona cudesa, loodo je 1000%
Svaka joj cast, sve sam procitao.
Pozdrav
[ dusans @ 07.10.2005. 19:28 ] @
Vrh!!!
[ berserk @ 07.10.2005. 19:58 ] @
Sa svojih "JEDANAEST" godina ima rechnik...k'o... k'o najgora ulicharka!

Ali sve u svemu zabavno je!

pozz
[ djricky @ 08.10.2005. 23:44 ] @
hehe, Dzejla ima rodjaka koji se zove ADMIN
[ drb @ 09.10.2005. 11:00 ] @
Geyla in english
Citat:
Many things happen to me which people don’t believe when I tell them about. For example, nobody believes in aliens. Nobody believes that I was in space, that I fought the evil Zoltron and won, and so became the Queen of the Universe. But you’ll see one day. Seriously.

Citat:
Povratak do staraca bio je dug i glup.Morali smo se probijat kroz seljake i narodnjake.Meni se onda još više povraćalo.Al smo se ja i Mursel onda furali da smo u igrici a da su seljaci neprijatelj.

Ovo je za Davincijev kod
Citat:
A po naslovu sam još skontala da se Dalvinćije bavi mobitelima tojest znate kad vam neko pošalje iz njemačke mobitel pa on onda ne radi zato što je kodiran?E pa Dalvinćije ima radnju u koju odneseš mobitel pa ti on to sredi.A ovaj što ga je Dalvinćije rokno je garant mu mazno sve kablove za mobitele pa šta će sad čovjek trebaju mu za poso.

:-)))))
[ Marko Bijelic @ 09.10.2005. 13:57 ] @
Blog piše osoba koja je u svakom slučaju talentovana za PR. Druga strana medelje je žestoki uticaj Simpsona i South Parka (prototip pametne i cinične dječurlije), rialiti programa koji stiže iz komšiluka (prototip serviranog sadržaja za široko TV stado) kao i mala doza predratne Sarajevske zajebancije, čisto da se danas stvar zamota u "zeleni" humor i plasira po sajberspejsu bivših naroda i narodnosti. Ništa posebno.



[Ovu poruku je menjao mungos dana 09.10.2005. u 14:59 GMT+1]
[ mmirilovic @ 09.10.2005. 18:47 ] @
Citat:
mungos:...čisto da se danas stvar zamota u "zeleni...
Zeleni humor? Kakav je to humor? Koje je boje tvoj humor?
[ Marko Bijelic @ 09.10.2005. 20:08 ] @
zelen = kiseo, u tom smislu.
[ BIG FOOT @ 11.10.2005. 15:03 ] @
Kiseo humor?
drogane ?
[ neca @ 21.12.2005. 19:48 ] @
I sta sad? ;) dugo nisam citao njen blog...odem tamo veceras i ono pise
Citat:

Udruženje za sociološka istraživanja


Sta se desilo? U komentarima nista ne pise konkretno :)
aj nek neko kaze, ako je upucen....:)
[ anon28907 @ 21.12.2005. 22:52 ] @
Citat:
Svim čitateljima i komentatorima zahvaljujemo se na sudjelovanju u sociološkom eksperimentu. Rezultati će biti objavljeni uskoro.


a mi smo izgleda zamorcici
[ Shadowed @ 22.12.2005. 07:57 ] @
Pa, nista. Ceo blog je zapravo i pravilo to udruzenje da bi videlo kako ljudi reaguju i tako to.

Ili nas Dzejla zeza i napravila ovo da bi videla kako ljudi reaguju i tako to...
[ Au197/79 @ 23.12.2005. 10:56 ] @
Kad nema Džejle titulu kraljice preuzima Domaćica iz pakla: http://rijama.blog.hr/ koja em što je stvarna, em nije neko derle, em je inteligentna em je završila FPN u Beogradu.
[ Shadowed @ 24.07.2015. 12:15 ] @
Vratite nam Dzejlu!