[ ludak-np @ 11.10.2005. 23:47 ] @
Izolite kome treba samo neka izvoli

Zahtev za subvenciju GPRS terminala

Bolje ista nego nista izvuci
[ neca @ 12.10.2005. 10:18 ] @
Samo ne zaboravite da zahtev mozete predati najkasnije 15 dana, od dana pustanja u rad GPRS terminala. A vidim da svi cute o tome (mojih 15 dana je isteklo), tako da mislim da je u pitanju opet neka grande prevara.


[Ovu poruku je menjao neca dana 12.10.2005. u 11:21 GMT+1]
[ ludak-np @ 13.10.2005. 00:21 ] @
E da to sam zaboravio da napisem ali to vazi od kada se terminal prvi put aktivira to jes posalje podatke poreskoj upravi imate rok od 15 dana za subvenciju i dobijete kako oni kazu 150e

SA SRECOM SVIMA nadam se da ce neko izvuci bar deo para
[ lancia88 @ 13.10.2005. 09:35 ] @
Pozdrav,

zanimljivo je da smo mi svojim komintentima kojima vodimo knjige ( arecimo da ih ima pedesetak koji podlezu ovome( redom pomenuli ovu opciju ali nijedan nije prstom mrdnuo koliko je meni poznato a ni mojim zaposlenima, malopre sam zvao da proverim. Eto......
[ ludak-np @ 15.10.2005. 01:58 ] @
Kod mene u servisu kolega iz komercijale popunjava formulare i daje korisnicima da sami predaju u poresku upravu i do sad smo dobili oko 10 poziva iz poreske uprave za nase korisinike da ponesu pecat za ugovor o subvenciji.

Jer kada se podnosi zahtev inspektor preko njihovog servera proverava kada je korisnik aktivirao GPRS i prvi put poslao podatke i zavodi zahteve.

Koliko ja znam nije bitno dali je korisnik u PDV ili ne vec daju kao pomoc za to.
[ neca @ 21.10.2005. 18:10 ] @
Meni knjigovodja ni rec nije rekao :)
Zakasnio sam nekoliko dana...predao sam zahtev i sad cekam ;)