[ Lalemajstormoler @ 03.12.2005. 23:56 ] @
Mozda nisam dobro formulisao temu.
Radi se o jednom Automobilu,Cadillac Fleetwood/de Ville - e sad imam problem sa njm,nebo iliti ono platno ispod krova auta se skroz odlepilo,na koji nacin bi to mogao ponovo zalepiti,a da bude lepo?
Hvala i Poz......Lale
[ basic10 @ 04.12.2005. 01:32 ] @
http://www.3m.com/us/mfg_indus...ves/framing/html/super77.jhtml
[ Lalemajstormoler @ 04.12.2005. 02:19 ] @


E druze jesi li ti koristio ovo i imas li kakva iskustva sa tim sprejem i gde ga mogu nabaviti?
[ bakara @ 04.12.2005. 08:20 ] @
Trebao bi potraziti pomoc auto tapetara, koji su u danasnje vreme retki. Sam ces to tesko srediti
[ basic10 @ 05.12.2005. 13:37 ] @
sa ovim gore navedenim sprey lepkom to ide iste ludo.Vrlo jednostavno i mozes ga naci u radnjama boje i lakovi ili slicno
Ja sam to radio na jednom autu sa ovim lepkom i stvarno ide fino i lako
[ Lalemajstormoler @ 05.12.2005. 19:23 ] @
Citat:
basic10: sa ovim gore navedenim sprey lepkom to ide iste ludo.Vrlo jednostavno i mozes ga naci u radnjama boje i lakovi ili slicno
Ja sam to radio na jednom autu sa ovim lepkom i stvarno ide fino i lako

OK Samo mi jos objasni,posto si to vec radio da li moram skidati ceo plafon ili,tapacirung odozgo,ili mogu samo da naspricam,pa onda da prislonim,platno,za krov,ajde molim te ako ti nije tesko objasni mi malo podrobnije.
Poz......Lale
[ basic10 @ 06.12.2005. 21:36 ] @
moras skinuti ceo plafon posto se tapecirung zavraca sa unutrasnje strane.
Uneses ga u kucu radi toplote
i langasam aber sicher (polako ali sigurna pocnes sa radom)
Kreni sa sredine prema jednoj strani(ne znam kakav je krov tog autu koju ima formu)
malo/tanko spricaj lepak i pazi da svugdje stavis lepak da nebude da imas zraka
i sve onda po malo ljepi.Ljepilo mazes samo ondje gde trenutno lepis posto se brzo susi.
uzmi za pritiskanje tapacirunga neku spartlu od plastike ali nemoj nesto sto je u boji da ne prenese boju na tapecirung

kako da ti objasnim detalnije javi ako treba jos sta
[ Lalemajstormoler @ 07.12.2005. 02:50 ] @
Hvala ti druze sve si mi lepo objasnio,samo jos da pogledam po radnjama,mogu li naci taj sprej,a ako ga ne nadjem,a tu ga kod tebe ima nebi bilo lose da se dogovorimo,da mi posaljes po nekom busu koji ide za Beograd,a ja da ti platim po soferu,normalno ako ti to ne predstavlja problem.
Poz......Lale
[ kv66 @ 08.12.2005. 00:08 ] @
Ma ajde Lale,lepo odes kod Jojica i zavrsis posao:-))
[ Lalemajstormoler @ 08.12.2005. 00:26 ] @
Ha ha mislis li da Jojic to radi,ako je tako imas pice,samo se moras prvo predstaviti,vidis kako ja ime prezime br tel sve brate sve
Citat:
kv66: Ma ajde Lale,lepo odes kod Jojica i zavrsis posao:-))
[ basic10 @ 10.12.2005. 18:48 ] @
no problem