[ veseliz @ 02.02.2006. 15:00 ] @
Da li iko ima bilo kakvu informaciju gde u Beogradu ima da se pronadje fiksni telefonski aparat kineske proizvodnje, pise WANG WEI DA kao marka!!! Gornji deo pored slusalice se preklapa, i ima displej sa unutrasnje i sa spoljasnje strane. Naravno onaj sa spoljasnje je mali, kao na digitronu a unutra je veliki.

Okruglog je oblika i taj deo koji se otvara i samo telo telefona!!!

Sigurno cete da se pitate stace mi takav aparat uopste, ali moram da nabavim isti takav, jer sam stari razbio, a nije moj, i sada treba da se zameni, a da bude identican.

Oko boje cu vec da se snadjem, posto je i to bitno, ali bilo bi idealno da je kremasta neka.

Moram da napomenem da sam pretrazio ceo trzni centar u bloku 70, ali nema takvog ni priblizno. Idem sutra da cesljam buvljak, a bio bih prezadovoljan kada bi me neko obradovao sa informacijom gde da trazim!


Hvala unapred, i izvinjavam se sto sam stavio temu u cekaonicu.





[Ovu poruku je menjao veseliz dana 02.02.2006. u 18:11 GMT+1]
[ veseliz @ 03.02.2006. 15:09 ] @
Evo obisao sam i buvljak, ali nema nista!

Da li neko moze da mi kaze gde se nalaze neki kineski lokali u gradu, pa da obidjem i njih, ili neke prodavnice gde bi mozda bilo ....



Hvala unapred!!

P.S. Samo da napomenem da mi je prilicno hitno!!!!
[ savanah @ 03.02.2006. 19:05 ] @
jadnice ima da se nahodas....ima dosta kineskih prodavnica u nasem gradu. ali na bulevaru ima jedna posebna. u njoj za kasom( a u stvari za kompom) sedi kineskinja koja na glavi ima slusalice sa mikrofonom na koji po ceo dan kokodace kineski ....elem tu imas i kineske hi tech robe. prodavnica se nalazi na potezu izmedju tramvajskih stanica Stari Djeram i Bregalnicka u pravcu krajnje stanice tramvaja na bulevaru.
[ veseliz @ 04.02.2006. 12:02 ] @
Hvala!!!
Bas sam se opsetio da sam video nesto u Bulevaru pre neki mesec. Pa sam nameravao da odem tamo da pogledam. Ne znam da li je to ta prodavnica, ali idem da potrazim!

Hvala jos jednom!!
[ veseliz @ 06.02.2006. 12:30 ] @
Nema ni tamo.