[ Compo @ 07.03.2006. 17:38 ] @
Ves masina mi se nalazi u kuhinji, pored sudopere,
zelim da stavim radnu plocu od univera preko masine, pa me zanima da li treba da demontiram gornji deo sa ves masine, i na koji nacin onda montirati plocu? inace masina je klasicnih dimenzija, i ako bih samo stavio r. plocu onda bi bila malo visa od sudopere.
da li moze nesto da steti masini ako se stavi ploca odozgo, prilikom rada centrifuge npr.?
pozdrav
[ CSS @ 07.03.2006. 19:15 ] @
Ne bi trebalo da stavis plocu na masinu iz prostog razloga sto se masina trese dok centrifugira a ono sto stavis na plocu moze da padne.
Najbolje bi bilo da plocu ucvrstis drugacije. Stavi dve stranice i na njih plocu a sve to povezi sa malim vinklama (plasticnim ili metalnim) pa sve to utipluj u zid pomocu tih istih vinkli. Tamo gde kupis plocu imas da kupis i vinkle.
Pozdrav.
[ Compo @ 08.03.2006. 01:17 ] @
OK hvala,
a da li skidati gornji "poklopac" sa masine da bi dosla u isti nivo sa sudoperom?
[ Fuzz @ 08.03.2006. 10:12 ] @
Mislim da to ne bi bilo pametno. Ipak je to kuhinja, svasta se prolije....
[ miljan nis @ 12.03.2006. 22:06 ] @
Posto mi je cale radio u EI "Masine za pranje" i imam nekoliko njihovih prospekata, znam da se pri ugradnji ispod kuhinjske radne ploce, SKIDA gornji poklopac masine da bi usla ispod radne ploce (tako pise i u prospektu).

POZDRAV