[ bmw032 @ 04.04.2006. 23:06 ] @
Evo ovako..

Citao sam o ovom autu na vishe razlicitih tema sa ovog foruma. Svi pricaju o razno raznim iskustvima s Floridom i sve je to lepo,
al niko ne pishe jel radio kakve modifikacije, tuning, styling ili shta vec ?

Imam ovaj auto vec nepune 2 godine, do sada je zgazio oko 57.000 km.. Peugeot motor, 1.6 mpi, 100 ks, po gradu oko 8l, na otvorenom ok 7l.
Za ove dve godine, svi problemi koje sam imao su vezani za: plocice kochnica, zadnji lonac i to je to.

E sad, jedan psihicki problem dok se vozim u ovom autu je plastika, tacnija zadnja polica, koja je dosta kruta. Napravio sam policu od mediapana (19mm)
i zakacio 2 elipse, u gepek zakacio 12" woofer, i dosta je lep osecaj kad radi muzika. Al kad je izgashena, znaci to je shou.. shkripi i tako to..

Razmishljao sam da skinem zadnje nosache police i da vidim neku foru da napravim ne bi li izbacio plastiku iz zadnjeg dela auta.
Ima li ko kakvu ideju ili neki savet ili shta vec.. ?

Isto tako, planiram da batalim instrument tablu i da uradim neki lepshi dizajn oko obrtaljke i kilometar sata. Ima li neku vec crtez instument table ili polako da
skinem deo po deo pa dok dodjem do nje da skeniram pa da uradim nesto malo bolje nego shto je fabrichki ?

pishite ako imate josh nekih predloga vezanih za flojku :P