[ brebaki @ 08.04.2006. 13:56 ] @
nisam stvarno nasao mesto gde bih postavio ovo pitanje pa mozda mi seovde posreci:

interesuje me priblizni sastav supstance ribona koji daje otisak u matricnim stampacima i kako on (otisak) moze da se razlozi tj. obrise
unapred hvala
[ codeus @ 09.04.2006. 01:09 ] @
ukucaj tekst ponovo pa ostampaj taj falsifikat... problem kod matricnog stampaca je sto on udara po papiru pa ostaju ostecenja .. cak i kad bi mogao da izbelis papir "nechim" ostao bi ti otisak u vidu suvog ziga (koje bi mozda moglo da se resi peglom sa druge strane)
e sad priblizan sastav tinte u ribonu ...je obicna tinta .. ako kapnes vode ... nevalja... kap alkohola... jos gore ... probaj kod manikira tretman laserom.
[ buljko @ 09.04.2006. 02:57 ] @
Brise se (razlaze) "varikinom", izbeljivacem za rublje! Posle tretmana ovim sredstvom (i malo finesa) i otisak iglica sa matricnog stampaca se vraca na svoje mesto! Za sta li ti to treba??? Da nisi dobio poziv za vojsku pa ti treba potvrda sa FAX-a?
[ brebaki @ 09.04.2006. 12:26 ] @
uopste nije stvar u falsifikatu, nego treba sa jednog, prilico starog, dokumenta, koji je moj pametni brat pustio kroz stampac, da bi ,navodno, imao nomenklaturu, da skinem te njegove brojeve i vratim dokument u normalno stanje.

p.s. vojsku sam sluuio pre 20 godina
[ buljko @ 09.04.2006. 16:38 ] @
Stani malo, varikina ne bira sta skida, ostetices i originalni dokumenat!