[ Yz1-pag @ 12.04.2006. 23:05 ] @
Dobio sam adresu od nekog decka koji uvozi iprodaje rc i nitro modele aviona i helikoptera kod nas,
otisao sam tamo i prosto nisam mogao da izaberem koji je model interesantniji, kupio sam helikopter ( indor varijanta sa dve elise za 100 evra )
E nesto fenomenalno, jako je stabilan i sa njim mogu skoro sve, lebdenje, okretanje levo desno napred nazad, ful komanda.....
Eto ja sam sebi ispunio zelju a ako nekoga interesuje slatko mu preporucujem, cene dobrih aviona u ful kompletu sa komandom idu od 65 evra! prosto neverovatno...
Evo i broj telefona 063/238-012 063/7238-036 i sajt: www.avioni.tk

[ fade @ 13.04.2006. 15:42 ] @
oce neko u 10 ojra da je sajt njegov ?

edit: mail "vlasnika" firme je [email protected] ,prevelika slucajnost zar ne ...

[Ovu poruku je menjao fade dana 13.04.2006. u 16:47 GMT+1]
[ i-design @ 13.04.2006. 21:54 ] @
Pa ono, vidi se iz aviona da je reklama, ali ajd sad :)

Pa dok ova tema zivi, samo da kazem da je meni to i dan danas zelja, niakako da naidjem na tako nesto kod nas pa mozda i pogledam sta ima. Imam neki snimak gde lik izvodi razne zezancije sa slicnim helikopterom, stvarno cool izgleda.

Elem, i ako krene "biznis" pa pozelis malo ozbiljniji site, tu sam ;)
[ strba @ 13.04.2006. 22:20 ] @
Svrati do Timocke... i porazgovaraj sa nekim iz proizvodnog dela cisto radi informacija...
Ja mislim mada nije proverena informacija da se avio i RC modelari skupljaju nedeljom kada je lepo vreme na Lisicijem Jarku i pustaju modele...

Kontakt sa njima je prava stvar, savet i mozda kupljen plan za pravljenje nekog dvokrilca...tamo verovatno mozes dobiti....

Kazem Verovatno, Mislim... jer nista od ovoga nisam proverio (osim iscrpnog razgovora u Timockoj--->>>Proizvodnom odeljenju pre par godina )

I mene zelja za RC avionom nikada nije napustila... :)

Ovi su bili vrh (i sada su verovatno :))... nisu do duse kod nas, ali mozda se nadje neka vezica...:)
http://www.graupner.de/156.0.html?L=1



[Ovu poruku je menjao strba dana 13.04.2006. u 23:25 GMT+1]
[ Anti Patriota @ 17.04.2006. 20:32 ] @
ja bi najvise voleo neki ziroplan ... i ako moze full size
poz