[ tdjokic @ 19.04.2006. 00:43 ] @
Zanima me pluta, fabricki narezana na kvadrate, mislim da su 30x30cm, takodje mi se cini da sam vidjao razlicite za pod i zidove, ima li to gde u Beogradu da se kupi? Negde u Karadjordjevoj ulici imaju na metar, 3 razlicite debljine, ali i nije nesto, izgleda da su to mleveni ostaci pa slepljeni zajedno u ploce, i lako se kida (mislim - suvise lako).



[Ovu poruku je menjao tdjokic dana 19.04.2006. u 01:45 GMT+1]
[ bakara @ 19.04.2006. 09:08 ] @
Ima da se kupi u jednoj prodavnici na studentskom gradu, u onom trznom centru, a proizvodi (ili uvozi) ga neka firma kod starog merkatora. Inace to se zove plutani parket, ima vise dezena, a i prilicno je skup, cini mi se 2000+din. A obavezno je i lakiranje (za pod).
Ja sam odustao zbog cene...
[ tdjokic @ 19.04.2006. 10:08 ] @
Citat:
bakara: Ima da se kupi u jednoj prodavnici ...

Hvala najlepse!
[ bakara @ 19.04.2006. 16:23 ] @
Ako je ovo trebalo biti ironicno...
Radnju ces lako naci, tamo se nalazi samo jedan trzni centar i samo jedna radnja koja prodaje tako nesto...:)
[ tdjokic @ 19.04.2006. 18:15 ] @
Citat:
bakara: Ako je ovo trebalo biti ironicno...

Ma, slucajno je ispalo tako. Ja uvek nastojim da citiram bar deo posta na koji se odnosi moj odgovor, jer se desava da dok ja pisem odgovor neko drugi vec posalje svoj, pa se posle ne zna na sta se sta odnosi.

Zaista i iskreno hvala lepo. Bila je pocela da me hvata panika i tuga - pitali smo po svim farbarama i jos po negde, niko ziv pojma nema, osim one prodavnice u Karadjordjevoj, koja, kao sto rekoh prodaje neku slabijeg kvaliteta, na metar, verovatno namenjenu za zidove ili oglasne table(!).
[ privrednik @ 20.04.2006. 10:29 ] @
Potrazi u bivshoj ul. 7.jula - a .Preko puta picerije koja se nalazi na uglu Vasine i biv. 7.jula .Ne navodim ti imena zbog dela pravilnika ovoga foruma , a koji se odnosi na reklamiranje .To su dve prodavnice koje prodaju i opremu za obucare . Ako idesh od Kn.Mihajlove prema ul. Cara Dushana ,sa leve strane su obe radnje .