[ Miloš Bjelanović @ 30.12.2002. 16:22 ] @
Svim likovima, kao i ribama koje redovno posjecuju ovaj forum,

ZELIM SRECNU NOVU GODINU!!!


Da se jos dosta toga nauci, i da forum bude jos bolji i kvalitetniji.
[ Jbyn4e @ 30.12.2002. 16:45 ] @
Hehe, difejsovana nova godina :)

Moglo je u madzone...
[ Zoran Rašković @ 30.12.2002. 17:27 ] @
Citat:
erinij:
kao i ribama koje redovno posjecuju ovaj forum,

Ali pazi ribama

hvala ti ja sam riba u horoskopu
[ Floyd @ 30.12.2002. 17:31 ] @
Ja sam lik u horoskopu. :)
[ Trunks @ 30.12.2002. 19:07 ] @
A ja sam lik u ribi...

U svakom slučaju - hvala, sve najlepše. :)
[ -zombie- @ 30.12.2002. 20:36 ] @
a sta sam onda ja? riba u liku???


btw, nek vam nova bude duplo zanimljivija nego ova...
[ Ni ten ichi ryu @ 30.12.2002. 21:14 ] @
srećna nova nevezano za pol, etničku pripadnost i seksualnu opredeljenost
[ 01011011 @ 31.12.2002. 11:21 ] @
FALA FALA poselami sve svoje i svima cestitaj :)


[ uLtracode @ 31.12.2002. 13:00 ] @
hvala hvala i svaka ti se dala


mada ovo je trebalo posle 12 h pisati
[ -zombie- @ 31.12.2002. 17:32 ] @
kako ko. u australiji vec dosla nova ;o)
[ McKracken @ 31.12.2002. 18:47 ] @
Posto ne verujem da cu biti sposoban da bilo sta napisem posle 12h :)

Srecna nova godina svima na forumu.

Zaista je bilo sjajno druziti se vama a nadam se da ce ubuduce biti jos bolje....
[ Darko Pipic @ 31.12.2002. 19:10 ] @
Eo da čestitam i ja svima novu godinu i novogodišnje praznike, sve najbolje !
[ CONFIQ @ 31.12.2002. 23:20 ] @
Ajde ja da postujem prvi u novoj godini... :)

sretna svima nova i sve najlepše !
[ Nemanja Jakovljevic @ 01.01.2003. 03:32 ] @
SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!! SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!!!!!!!
[ Vertygo @ 01.01.2003. 05:27 ] @
Srećna Nova godina i ostali predstojeći praznici, sve najbolje.
[ ImPlant @ 02.01.2003. 14:46 ] @
srecna vam nova godina itd...
[ Mario @ 02.01.2003. 14:55 ] @
Citat:
CONFIQ:
Ajde ja da postujem prvi u novoj godini... :)

sretna svima nova i sve najlepše !

Pridruzujem se cestitkama...Sta si ti radio za kompom u 00:20 ??? Nosio si lap-top sa sobom ili...LOL
[ Lord Storm @ 02.01.2003. 15:15 ] @
Svima SRECNA NOVA GODINA!!!
Puno srece sa radom zelim ES timu i da ovako nastave!
[ Aleksandar Bosanac @ 02.01.2003. 15:29 ] @
Sretna vam nova godina!

[ MAD-MAX @ 02.01.2003. 17:18 ] @
SRECNA NOVA GODINA i sve najbolje od srca vam zeli JA! :)
[ drdrksa @ 02.01.2003. 17:33 ] @
I ja .........
[ Floyd @ 02.01.2003. 19:14 ] @
Citat:
Mario:
Pridruzujem se cestitkama...Sta si ti radio za kompom u 00:20 ??? Nosio si lap-top sa sobom ili...LOL


Čini mi se da je on u Izraelu.

Srećna svima Nova Godina.