[ Vojislav Milunovic @ 01.08.2001. 23:23 ] @
Black^Neo (aka Serbian_neo),error (aka ivand),MoHiCaN i predator tj. ja.
Imali smo [es] uz svoje ime pa su neki likovi mislis da smo klan i da smo napuseni klinci.Malo sam se flejmovao sa jednim (zvuci poznato) koji je tvrdio da smo mi klan i da to [es] znaci neki opaki klan.Kad smo ga napokon ubedili da smo forum i da smo mi slobodni strelci (igraci iz razonode) onda je poludeo.Kako sam ga a najvise zezao kaze on : " Nesto si mi uspesan ili tako nesto" mislim da nije znao ko sam.Samo kazem : "opa pa ja sam prvi"(de_aztec),a na assault-ima su se dobro pokazali Black^neo i error (mohican je doso kasnije) posle toga decko je napokon zacutao ;o) smeeeh bre...ivand prenosi utiske dalje ;o))
[ Milos Vujovic @ 02.08.2001. 00:02 ] @
Heeeeeheeeeeee,kad si pre stigao da postujes
Da,ladno covek mislio da smo neki klan!Kakav uzasan lik...

Predo,posle nista puno nisi propustio,igrali smo onu mapu sa garazom(kako li se vec zove,znam samo da na kraju ima 2k),Ivan,Mohikan i ja smo bili
u punoj formi kao Counter!

Ma bre MNOGO SMO JAKI,ES "KLAN" RAZBIJA
[ Ivand @ 02.08.2001. 00:07 ] @
sta da dodam osim da se errorr pise sa 2 r na kraju
i [es] clan rulez ;)
[ weB_KiLeR @ 02.08.2001. 00:13 ] @
A necete da priznate kako vas u 3D-u drao kia kecman VS ivan
kecnam 30 fragova ivan 3...
[ Milos Vujovic @ 02.08.2001. 00:17 ] @
Citat:
weB_KiLeR je napisao:
A necete da priznate kako vas u 3D-u drao kia kecman VS ivan
kecnam 30 fragova ivan 3...



Pa prvo:
Ivan je bio sam,a i kecman je zivo cudo,ali ja nisam isto bio tu da "intervenisem",
drugo:
Kecman igra ki manijak,ali mislim da smo mu sada ravni
Videcemo jos....
[ Ivand @ 02.08.2001. 00:23 ] @
i kao trece
konacni rezultat je bio
42 : 20 u kecmanovu korist !
[ m r v a @ 02.08.2001. 00:28 ] @
heh
sve sto mogu da kazem je da mi je zao sto nisam mogao da odem sa vama :P

'eb ga l;)
MoI, el' ok SlacK ?
[ Vojislav Milunovic @ 02.08.2001. 00:48 ] @
klan,pa klan ja teo bre da ustanem kevi mi da ga udarim ,bezobrazan neki lik...decko se bre nervira sto ga deremo ;o) A sta kazete za onu fintu snajper,zidopuc kad sam ih odro u onoj kuci...prvo snajperom skinem onog lika pa onda onog sa zidopucom pa sniperom skinem opet onog na krovu pa zidopucom nekog tamo iza ;o)

smeh...kad cemo opet???
[ Ivand @ 02.08.2001. 01:52 ] @
verovatno kada se vratis iz USA !
[ weB_KiLeR @ 02.08.2001. 02:54 ] @
A sledeci put dolazim ja hehe
Sad sam se zesce usljeko ima da bude svasta!!!
[ Vojislav Milunovic @ 02.08.2001. 10:14 ] @
ajmo opet sutra/preksutra ?
[ stinger @ 02.08.2001. 11:11 ] @
***i ga... bio sam na odmoru, sledeci put kad bude okupljanje za CS molim da mi to javite na mob ili mail da bih mogao da dodjem,... :)

pozdrav ekipi...
[ Milos Vujovic @ 02.08.2001. 14:40 ] @
E a najzesce je bilo kada je Predator u assaultu uleteo i pobio sve njih pre nego sto sam ja stigao da kreneM!!!
Jebo kevu svima preda



Citat:
weB_KiLeR je napisao:
A sledeci put dolazim ja hehe
Sad sam se zesce usljeko ima da bude svasta!!!




Webe,daj nekenjaj molim te



Predo,se vracas iz USA uopste?Kad ides?Neznam dali cu moci jos da igram,ali bi strasno voleo,posto idem u subotu na skijanje.
Ivane,imas li ti vremena u cetvrtak(danas) ili 5ak?
[ Vojislav Milunovic @ 02.08.2001. 14:56 ] @
Ako ocete ajmo u 5ak(sutra) opet da se rokamo.Ali malo ranije da odemo recimo oko 14-15h pa da sedimo 4-5 sati kao juce ;o) Ali ovog puta da kupimo bre sokove od 2L pa sa 1L ne moze da se prezivi ;o) Ponestanu zalihe bre ;o))

ivand cimni me na ICQ ako mozete vas dvojica da se doteturate do bg,
[ Vojislav Milunovic @ 02.08.2001. 14:59 ] @
Zaboravih da pitam : "Ko ima najbolji rad nogu?" ;o))
[ MoHicAn @ 02.08.2001. 20:30 ] @
Citat:
m r v a je napisao:
heh

sve sto mogu da kazem je da mi je zao sto nisam mogao da odem sa vama :P



'eb ga l;)

MoI, el' ok SlacK ?



Ne znam nisam ga jos probao
sam sam dovukao jedan hdd pa cu probam
a i sacu budzim jednu 486 pa cu na njoj da probam
[ Milos Vujovic @ 02.08.2001. 21:44 ] @
Hehe,Preda ima najbolji rad nogu :))
Ivand mi se jos nije javio na icq,ali ja bi voleo da mogu da dodjem,ali nema ko da me vozi sem ivana.
14h je najbolje vreme za CS :))
Ajd,videcemo jos sta ce biti.
[ Vojislav Milunovic @ 03.08.2001. 00:10 ] @
sto se mene tice moze,ajde ako se dogovorite bacite mi poruku na ICQ,proverim oko 13h i ako ocete najdemo se opet tamo ispred igraonice...Evo kod mene u kraju imaju neki [WoN] klan momci razbijaju CS...mislim onaj klan protiv koga smo igrali su pickin dim...bre ove iz [WoN]-a ne mogu da ubijem pa da me jebes...ortak prolazi ja u steku i pucam mu sa ledja on se okrece i klashnikovim me oladi,mislim oni stvarno dobro igraju,od njih sam i naucio onaj rad nogu.
[ stinger @ 03.08.2001. 10:02 ] @
bi ja tebi ostavio poruku na icq ali nemam isti... aj javni se ti meni pa cemo da se dogovorimo... ali ja ne mogu pre 18-19h nikako ... :( radi se ***i ga.. :)
[ WuDu @ 07.08.2001. 12:32 ] @
Citat:
predator je napisao:
Zaboravih da pitam : "Ko ima najbolji rad nogu?" ;o))


e bla, nemoj molim te o radu nogu =)
daj da igamo q2 pa da vidish rad nogu ;)
[ Ivand @ 07.08.2001. 13:36 ] @
dodji ti meni na edge u q2 pa da vidimo cija majka crnu vunu prede ;)
[ Vojislav Milunovic @ 07.08.2001. 13:50 ] @
WuDu bre Q2 nikad nisam igrao,doduse na casu informatike sa ortacima ali tu dominiram sa preko 20-30 fragova iznad sledeceg najboljeg.
U CS je rad nogu vazniji od cucnja.Onaj sto cuci mora da seta nisan da bi me pogodio i ne moze da izvuce pravu liniju da me uvek pogodi dok ja gadjam samo jednu tacku i tu je meni lakse.
Zato sam ja onog ortaka skenjao sa mp5navy dok je on na mene pucao iz commanda u cucnju.

Pa ivand je video kako sam sa 1 posto na cs_assault2k zezao onog sto me je gadjao na mostu.Bre 10 sekundi nije mogao da me skine.Kladim se da sam imao oko 10-15% energije osurio bi ga samo tako.
[ WuDu @ 07.08.2001. 15:00 ] @
Citat:
predator je napisao:
WuDu bre Q2 nikad nisam igrao,doduse na casu informatike sa ortacima ali tu dominiram sa preko 20-30 fragova iznad sledeceg najboljeg.
U CS je rad nogu vazniji od cucnja.


pa kazhem ti =)
ja nisam igrao cs pa shta, opet sam igrao sa vama...
ono, ne morash ako netjesh, al eto.. ja bi taman da se podsetim starih dana sa yubc-ovog servera, kad je Cap.Misa[SER] vladao =)))
[ m r v a @ 07.08.2001. 21:51 ] @
lol, predo, smeh .....

nego WuDu, zayeb CS, igras dobro Q3 ??
da se oplevimo ko ljudi ....a ne tu real-time ...bla bla ...


skill is the most important .....