[ virtualx @ 22.01.2003. 17:32 ] @
izvinjavam se sto sam stavio ovo pitanje u ovaj forum ali nisam znao gdje bi drugo stavio.
u igri gta3 svakih 3 sekunde mi se pojavljuje siva slika .
3 sekunde slika je ok a zatim 3 sekunde sivo.
smanjio sam detalje i rezoluciju na minimum ali opet isto.
kad izaberem pogled iz neba tad je sve ok ali taj pogled nista ne valja i nije zanimljivo igrati.
u cemu je problem i kako ga rijesiti?
imam graficku sis315 64MB .
[ Djomloun @ 22.01.2003. 19:05 ] @
Jesi probao da reinstaliras drajvere (snimis noviju verziju) i snimis novi DirectX.
P.S. probaj na forumu Windows Userland.
[ virtualx @ 23.01.2003. 10:36 ] @
imam najnoviju directx .
mislim da je to verzija 8.0.1.
da li si mislio na drivere za graficku (da ih instaliram).nisam svatio.
[ Djomloun @ 23.01.2003. 17:07 ] @
Da na drajvere za graficku sam mislio,da instaliras najnoviju verziju.Probaj da snimis gta3 sa nekog drugog CD-a pa vidi da li se opet javlja sivilo.
[ doctor @ 23.01.2003. 17:28 ] @
Koji operativni system imas !?
[ virtualx @ 24.01.2003. 19:07 ] @
imam windows 98SE .
driveri za graficku su instalirani (sa cd-a koji je dosao uz nju)
posto ima graficku sis315 pokusacu otici na njihovu stranicu da vidim ima li najnoviji driver.
imam:
256MB
20GB hd
procesor duron 800MHz
[ Pirossi @ 01.02.2003. 02:01 ] @
Pomenuta igra je najžešći programesrki trash koji postoji. Sve kipti od bug-ova počevši od onog prvog (koji su ispravili) da nisi mogao da učitaš poziciju jer igra krahira pa do onih 'duhova' koji ostaju za objektima koji se kreću... Šta ćeš kad je konverzija sa Pain Stati... mislim Play Stationa

Moje mišljenje da ti se 'sindrom sive slike svakih 3 sekundi' dešava zbog 'srećne' kombinacije Durona + sis kartice (loše, loše) + drajvera (sa Cd-a).

Pokušaj da skineš svežije drajvere (te što imaš na CD-u su sigurno iz ranijeg paleozoika tvoje kartice) sa sajta proizvođača.

Kada sledeći put kupuješ računar kupi neki Intelov procesor i mani se AMD-a.