[ Andreja Dulovic @ 23.08.2006. 21:14 ] @
ne razumem se nesto u igre, posto sam slabo u tom fazonu, a treba mi neka igra koja mogu da igraju dvoje za jednim racunarom. nesto kao dyna blaster, ako se neko seca (ali da ne bude bas toliko matora), dakle da nije na fazon mortal kombata, counter strikea i slicno, a da nije ni u fazonu saha, mica, monopola i ostalih drustvenih igara.

jel zna neko neku takvu igru?
hvala
[ hakinen @ 23.08.2006. 22:21 ] @
Imas bombermena, ako hoces uplodovacu ti na rapid pa skini???
[ Andreja Dulovic @ 23.08.2006. 23:09 ] @
super, hvala za bombermena, hocu (pretpostavljam da je na fazon DB-a). :)

jel' postoji neki "tenis" za 2 igraca (znas ono sa dve crtice koje prebacuju lopticu), ili neki pakmen za dvoje ili nesto tako? bila je nekad neka igra sa dva coveculjka koji "pucaju" u vis u neku loptu koja se prepolovi na dve manje, pa se te dve manje (kad ih pogode) prepolove na po dve jos manje itd.. sad, ne znam da li to postoji za pc ili ima samo na automatu, posto je to bilo pre jedno 15 godina, ako ne i vise.. :)
[ Nemanja Avramović @ 23.08.2006. 23:45 ] @
To je PANG... uploadovaću ti sad...

edit: Uploadovao sam uz poruku. Za svaki slučaj skeniraj nekim AV programom, izvukao sam je sa nekog praistorijskog diska.
[ Andreja Dulovic @ 24.08.2006. 00:17 ] @
jeste, to je ta igra. :) praistorija. :)
hvala za fajl (nema virusa, proverio sam).

pozdrav!
[ BojanBG @ 24.08.2006. 02:30 ] @
Joj stari dobri PANG :)

@Andreja Dulovic
Ako te zanimaju stare igre sa automata potrazi na netu emulator MAME i romove (igrice) za njega. Moze da se nadje sve sto se nekad igralo :)
[ hakinen @ 24.08.2006. 05:56 ] @
Evo obecanog bombermena:
http://rapidshare.de/files/30525234/BM95.zip
POzdrav
[ Nemanja Avramović @ 24.08.2006. 11:54 ] @
Imam ja disk Everlasting games vol. 2 - 252 te stare igre na disku, ima i vikinzi (lost in space) prehistoric (aaah... programmed in 1992.), i jos nekih cool igara, pa ako nekog zanima... takođe imam i mame32 emulator i gomilu romova, ali nemam Cadilac & Dinosaurs, pa ako neko ima, nek šeruje
Imao sam pre taj rom ali jedva sam ga našao negde na netu i sad ga izgubih. Potražiću ponovo. Inače ja se ne ložim na tu igru već mi treba za ortaka... ja sam tu igru samo video na automatima....

edit: www.romnation.net ima svašta

[Ovu poruku je menjao JaHvram dana 24.08.2006. u 13:25 GMT+1]
[ Nenad Vranjanac @ 24.08.2006. 12:59 ] @
kako da sharujem, daj neko kratko uputstvo za rapidshare na pm.

ja trazim 2 crude dudes i soldiers of the sky za mame. sve sem te 2 igre sam nasao vecinu koje sam hteo.
[ Nemanja Avramović @ 24.08.2006. 14:34 ] @
Odeš na rapidshare.de, ideš browse, izabereš fajl, klikneš UPLOAD, onda čekaš... kad uploaduje klikneš OK na prozorčetu koje iskoči i skroluješ stranicu dole, imaćeš dva linka, prvi daješ okolo a drugi je za brisanje fajla (njega ignorišeš). Mada, što se mene tiče, ne cimaj se, našao sam dinosauruse :)