[ Slobodan Miskovic @ 10.06.2003. 01:20 ] @
Evo jedne od najboljih reklama za ovu godinu...

http://multimedia.honda-eu.com/accord/


Inace za snimanje reklame bilo je potrebno da se sve izvede 605 puta...tek posle 606. puta reklama je uspela...
Za reklamu nije upotrebljena nijedna sekunda animacije tj. sve je uradjeno mehanicki sto je prosto nevorovatno.
Reklama se za sada prikazuje samo u UK pa je ovo jedan od nacina da je pogledate...
Uzivajte...

P.S. Takodje pogledajte i ostale priloge sa stravice....tj. kako je snimana reklama ...intervjui itd....
[ 01011011 @ 10.06.2003. 19:10 ] @
Ma daj, jesi ti normalan, pogledaj samo onaj deo kad jedan tocak udara u drugi, normalno bi bilo da se odbije i vraca nazad posto je uzbrdo, ali ne krene nazad pa onda ide gore, ovo je tako kompijuterski sve odradjeno, ko ti je to rekao da je pravo te je pravo slagao.
[ djolep @ 11.06.2003. 00:35 ] @

Citat:
Ma daj, jesi ti normalan, pogledaj samo onaj deo kad jedan tocak udara u drugi, normalno bi bilo da se odbije i vraca nazad posto je uzbrdo, ali ne krene nazad pa onda ide gore...


Nema tu nikakve montaže ni animacije.

To se postiže tako da se sa zadnje strane, gde ne vidiš, pričvrsti teg značajne mase i to u gornjem ravnotežnom položaju, tako da kad mrdneš točak u željenom pravcu onda ga obrtni moment potera uzbrdo.

Sve što si video u toj reklami može se relativno lako napraviti. Pravilno štelovanje celog sistema je tu jedini posao.
[ Slobodan Miskovic @ 11.06.2003. 03:02 ] @
Pa da...ako malo bolje pogledas stranicu videces da je moguce gledati kako je sve to snimano...i naravno snimak slavlja na kraju ....
[ kviz00 @ 11.06.2003. 11:37 ] @
Ljudi,

da li se meni cini ili vi verujete u ono sto pricate ??

Naravno da je sve montaza, ali snimano je i u stvarnosti ali se sve to nalazi samo kao supre realistican background. Tako se snimaju holivudski filomovi. Snimis scenu, pa na nju zalepis montazu i to je to !!
[ 01011011 @ 12.06.2003. 22:09 ] @
Da zivite u Americi kao i ja onda ne biste vjerovali u ovakva sranja, ukoliko ne volite Tom & Jerry Crtane...
[ Mikky @ 13.06.2003. 03:58 ] @
Jel moze nekako da se snimi ovaj filmic na hdd?
(posto je u flash formatu ili sta vec)
[ iNCUBUs @ 13.06.2003. 10:08 ] @
Kahm, Mikky, jesi li ga potražio možda u cache-u browsera? :)
[ degojs @ 13.06.2003. 10:24 ] @
Citat:
Da zivite u Americi kao i ja onda ne biste vjerovali u ovakva sranja, ukoliko ne volite Tom & Jerry Crtane...


Živimo u (Severnoj) Americi i verujemo i šta sad?

lol :))))))))))


[ mikis @ 13.06.2003. 14:02 ] @
Citat:
01011011:
Da zivite u Americi kao i ja onda ne biste vjerovali u ovakva sranja, ukoliko ne volite Tom & Jerry Crtane...


Onda sigurno znaš kako u Americi i na zapadu prolaze firme koje se usude da OTVORENO LAŽU u reklamama?
[ 01011011 @ 14.06.2003. 08:41 ] @
Licno vas ne poznajem ali ako se vi primate na reklame kao sto su ove, onda vas ljudi odiru od para. Licno sam u Biznisu, i najvise radim prodaju i znam kako navlacim i sam ljude i sta se sve radi... mada necu da se zamlacujem, vase je da vjerujete, good for you :)