[ kiza m @ 18.02.2007. 17:47 ] @
Od nedavno sam vlasnik astre G 16SZR 55KW 98.god na displeju mi ispisuje Brake light check- check Oil level-Brake pad
Otisao sam na dijagnostiku i majstor mi je rekao da je to zbog toga sto mi na plocicama nisu povezani kablovi, koji inace postoje ali su plocice takve da na njima nema gde da se povezu.Inace njegov komp nije pokazao nikakvu gresku, sve sijalice na stop svetlima rade pa me zanima dali se ovo o nivou ulja odnosi na kociono iako ga ima ili na motorno i njega ima i dali je moguce da ce to nestati ako zamenim plocice. A da jos jedno pitanje taj isti displej ima nekoliko linija pa se nevide najbolje sve cifre, neko mi rece da treba ocistiti neke kontakte na njemu a drugi da je riknuo i da ga treba zameniti ( kolika li mu je cifra) unapred hvala svima.
[ kiza m @ 31.03.2007. 21:24 ] @
hvala vlado pokusacu!
[ lancia88 @ 01.04.2007. 00:38 ] @
Pozdrav,

izvini sto upadam u monolog, nesto definitivno nedostaje?
[ SmilieBG @ 01.04.2007. 01:17 ] @
99% je dobio privatnu poruku, a kako ima samo 3 odgovora ne moze da salje poruke - pa se zahvalio ovde ;)

Poz,
Sale
[ lancia88 @ 01.04.2007. 08:44 ] @
Pozdrav,

eh da, ta mera nije bas uvek produktivna ocito, treba da stimulise vise razmene znanja, pomaganja itd. ali je ponekad i neugodno restriktivna kao sada.