[ Booster @ 06.03.2007. 01:53 ] @
Imam ovaj auto 3 godine i savrseno je radio ali poslednjih sest meseci motor radi jako lose tacnije gusi se i ne prima gas a snaga mu opadne drasticno i to uvek na nekih 2000 obrtaja,a u poslednje vreme se cuje snazno pucanje u motoru interesantno je to sto se problem povremeno izgubi odnosno radi dobro,u pitanju je motor sa direktnim ubrizgavanjem a auto je "90 godiste. Bio sam kod dva majstora koji su koliko mi se cini nestrucni za ovakve kvarove,jedan je bio ubedjen da je u pitanju pumpa za gorivo(ispostavilo se da nije u pravu) a drugi je skinuo konektor za cini mi se map senzor ili tako nesto i rekao mi da tako vozim auto i da nece biti problema,naravno motor ni posle toga nije dobro radio,mislim da bi problem bio jako lako resen da u mom kraju postoje dovoljno stucni mehanicari,ili ja idem kod pogresnih...Bilo kako bilo ja auto planiram da prodam ali sa ovakvim problemom to ce ici malo teze.Dali neko zna u cemu bi mogao biti problem? Unapred Hvala!


[ HoT_Steppa @ 06.03.2007. 12:56 ] @
Nemas potrebe da prodajes auto jer imas ovaj problem, samo nadji dobrog majstora. Ako te interesuje par dobrih Ford majstora iz BG-a, kontakt na PM.
[ deki77 @ 06.03.2007. 16:20 ] @
Citat:
HoT_Steppa: Nemas potrebe da prodajes auto jer imas ovaj problem, samo nadji dobrog majstora. Ako te interesuje par dobrih Ford majstora iz BG-a, kontakt na PM.

Ajd javi i meni...na PP
mene isto to zanima mada znam nekih 4-5 majstora baš za Forda..
Ili reci u čemu je problem...ako znaš
[ Booster @ 06.03.2007. 22:15 ] @
A da pa zaboravio sam da napisem da nisam iz BG-a, nisam ni blizu,ja sam iz Vranja a to je nekih 350 km od BG-a.A sa ovakvim automobilom poci na takav put bilo bi suludo. Tako da bi svaka logisticka podrska za ove moje neuke majstore bila od velike pomoci.

HoT_Steppa cini mi se da znas u cemu je problem?
[ HoT_Steppa @ 07.03.2007. 10:38 ] @
Imao sam slican problem, ali ga je majstor resio, ne mogu da ti kazem tacno sta je bilo jer ne znam.
[ Booster @ 08.03.2007. 01:42 ] @
O.K. Izgleda da cu morati da odem i kod treceg majstora.Neko ce valjda znati...