[ vladapet @ 01.04.2007. 11:03 ] @
Otvaram firmu za uvoz i izvoz pa mi je potrebna pomoc oko imena za firmu,dajte neki predlog hvala
[ drdrksa @ 01.04.2007. 19:21 ] @
vladapet export-import :P
[ Davor Vlajkovic @ 01.04.2007. 19:46 ] @
Uvoz i izvoz čega?


Ako je odgovor svega i svačega:

Sve i Svašta Import & Export [SiSIE™]
[ zepp @ 01.04.2007. 20:52 ] @
Munja trans (r)
Kao omaz Boljem zivotu.
[ ilija1 @ 01.04.2007. 21:27 ] @
Jedan mali hint. Kada birate ime firme onda mora da počne na slovo A. To je prvo slovo i kad vas. U svim "katalozima" bit čete na prvom mestu. Prilikom traganja webom prvo vam iskoče imena na A, itd. Zato se moja firma zave ABACO. (upišite u google abaco roulette). E sada znate koje mora da bude drugo slovo, jer......
[ Davor Vlajkovic @ 01.04.2007. 23:53 ] @
Google, svetski "katalog" broj jedan, ne daje ni pet para za to kojim slovom počinje ime firme (tj. sajta).

Ukucaj samo roulette pa pogledaj ko je na prvom mestu - Wikipedia ;)
[ ilija1 @ 02.04.2007. 17:27 ] @
Ok, Ok, Izvini.... Ali svi katalogi počinju na A. I dalje mislim da je bolje da se počne na A nego na Đ.
[ momsab @ 02.04.2007. 18:54 ] @
a koliko ljudi vrti kataloge firmi kad nesto trazi?
eno mali milion katalog sajtova a nisu nesto poseceni
upamtice ime ako firma valja
npr, GIGABYTE,SAMSUNG
slabo ja znam firme koje pocinju na A, osim Apple
[ ilija1 @ 02.04.2007. 21:24 ] @
Ok. Predajem se. Počinjem da razmišljam da nije dobro da ime firme počinje na A. Čak što više... skoro ste me ubedili u to. I ja mislim da niko ne koristi kataloge....

Hvala puno i laku noč.

P. S.
Dali si nekad čuo za American express, ili možda za Ameriku...
[ Davor Vlajkovic @ 03.04.2007. 00:37 ] @
Niko ovde ne kaže da je to 'dobro' ili 'nije dobro', već da realno najčešće nema mnogo koristi od toga. Mada naravno sve zavisi od toga o kakvom biznisu i kojim metodama oglašavanja je reč - za nekoga ko puno nade polaže u oglašavanje u Yellow Pages, 000 može da bude dobitna kombinacija :) Ja bih lično pre išao na 'catchy' ime -> koje se lako pamti i izaziva instant emocije kod primaoca oglasne poruke, a totalno mi je nebitno kojim će slovom ili brojem da počinje.

P.S. Virgin, Visa, XING...