[ darko123 @ 08.07.2003. 15:41 ] @
Pomagajte Pravnici i Pravnici pripravnici!
Vozacka mi je pod uslovnom kaznom a pre neki dan me pandur zaustavi zbog prekoracenja brzine. Rekao je da nece pisati prijavu ali je uzeo podatke.
Sutra sam saznao da mi je prijava napisana i da nosi vozacku dozvolu.
ZNACI nisam prijavu ni video ni potpisao.
Zasta da se hvatam-na sudu naravno?
[ reject @ 08.07.2003. 15:58 ] @
Zovi Zdenka Tomanovica ili Tomu Filu i neberi brigu - nista ne naplacuju,
njima ce to biti izazov. :)
[ caiser @ 08.07.2003. 16:30 ] @
Pa sto se ne odmoris malo od voznje, vidis i sam da ti ne ide. :p
[ tOwk @ 08.07.2003. 18:58 ] @
I još se čudiš??? Ja bih bre svima koji voze preko 40 km/h trajno zabranio vožnju ;-)))
[ darko1 @ 08.07.2003. 22:32 ] @
a brate ne*ebo si bar tri meseca. netreba nista po novom ni da potpisujes ni da gledas
[ Vukan Karadžić @ 08.07.2003. 23:11 ] @
Meni bas juce, kod Kraljeva, pisali prijavu za oduzimanje na 3 meseca ... Ne znam sta da radim. Ima neka fora sa duplikatom dozvole ... ne secam se tacno ..
[ preki @ 09.07.2003. 00:39 ] @
Ima fora, ali opet ako te uhvate sa time, je*ao si jeza u ledja
Valjda prijavis da ti je ukradena/si izgubio dozvolu, pa izvadis novu. Onda njima das na 3 meseca tu novu, a ti vozis sa starom.

-----------
Radeci ovako cinis krivicno delo. Ja nikoga ne nagovaram da uradi ovako. Ogradjujem se od mogucih zloupotreba. :o)))
Kakvi su ovi novi zakoni, bolje da se ogradim :o)
[ IvanR @ 09.07.2003. 00:44 ] @
U ovom trenutku bi najbolje bilo kad bi imao neku jaku vezu pa bi sve bilo drugacije...
[ Vukan Karadžić @ 09.07.2003. 01:06 ] @
Citat:
preki:
Ima fora, ali opet ako te uhvate sa time, je*ao si jeza u ledja
Valjda prijavis da ti je ukradena/si izgubio dozvolu, pa izvadis novu. Onda njima das na 3 meseca tu novu, a ti vozis sa starom.

-----------
Radeci ovako cinis krivicno delo. Ja nikoga ne nagovaram da uradi ovako. Ogradjujem se od mogucih zloupotreba. :o)))
Kakvi su ovi novi zakoni, bolje da se ogradim :o)


Preki, that`s the one ;)