[ Darko_ngc @ 05.04.2007. 15:09 ] @
Postoji li negde na netu literatura ili nesto vise o automehanici?Interesuju me neke osnovne stvari oko sitnih popravki.Zamena rucne kocnice, menjanje paknova kocnica i tako te stvari.Trazih po google-u i ne nadjoh nista sto me interesuje, ma ni jednu sliku.Vozim skalu 55 pa mu samo nesto fali, a sto da mi majstori uzimaju pare kad bi mogo i sam po nesto da opravim.Neka mi neko javi nesto ako zna.
[ cigo bos.brod @ 05.04.2007. 21:54 ] @
ja sam nekada negdje vidio knjige ono kao sve o ladi yugu itd da nenabrajam.potrazi to kod onih sto prodaju knjige ili po knjizarama se raspitaj.korisno ti je jos i cd koji se zove auto data samo sto nema posebno nesto o zastavinom programu, ali zato ima o svim ostalim markama od teh podataka pa do slikovito prikazanih slika o zamjeni djelova.nadam se da sam ti nekako pomogao.pozzzzzzz
[ HoT_Steppa @ 06.04.2007. 07:51 ] @
Ja imam knjigu "Popravi sam svoj auto", plave korice, tvrd povez, veliki format, mislim da jos uvek ima da se kupi u knjizarama. Moje je jedno od prvih izdanja, iz 1988. Knjiga je vise nego dobra za opste odrzavanje, kao i za male i srednje opravke. Prosetaj se do knjizara pa je prelistaj. Na Netu nema nista na srpskom, a na engleskom uglavnom ima o odrzavanju izgleda. Autodata je vise za profesionalce.
Najbolji savet ti je da posetis par automobiliskih foruma i upoznas se sa ljudima tog zanata, neki od njih ce biti i raspolozen da ti ponesto i uzivo pokaze, posto skoro svaki sajt organizuje povremena okupljanja svojih clanova, ne propusti takve skupove.
[ Darko_ngc @ 11.04.2007. 22:58 ] @
Hvala vam na odgovorma, potrazicu tu knjigu koju ste preporucili pa pod auto...Poz!
[ DEXA616 @ 12.04.2007. 10:16 ] @
si dobio moj pm
poslo sam ti broj gde da potrazis

si ih pitao za knjigu za jugica?