[ igorsa @ 11.07.2003. 12:34 ] @
U moru raznih portala, Glamour Caffe posmatra svet iz jedne nove perspektive. Prevashodni cilj ovog portala je zabava savremenog korisnika Internta, uz poslovne mogućnosti i mogućnost razmene nekih korisnih podataka preko naših foruma. Ovom novom portalu potrebni su moderatori Foruma, prevodioci, saradnici svih profila i zanimanja. Molimo sve zainteresovane entuzijaste da pogledaju stranicu za traženje posla, i da se jave na pomenuti mail.

Hvala na razumevanju,
Glamour caffe, team!
[ cbbj @ 12.07.2003. 10:52 ] @
Cinjenida da niko nije odgovorio na ovaj post govori u prilog kvalitetu portala koji je odlicna zamisao, sjajan poduhvat i, pre svega, projekat jednog sjajnog coveka.
[ drdrksa @ 12.07.2003. 14:15 ] @
Vrlo lepo ostvarenje, samo da zazivi ...
[ cbbj @ 13.07.2003. 13:34 ] @
Zazivece, bato! Mora da zazivi! Dok smo mi zivi, zazivece i taj portal.
[ drdrksa @ 13.07.2003. 15:47 ] @
?
[ cbbj @ 13.07.2003. 16:20 ] @
Hteo sam da kazem da dok smo mi ovako radeni, spremni na saradnju i konstruktivno delanje, zasto ne bi zaziveo?
[ drdrksa @ 13.07.2003. 16:31 ] @
OK je to, ali to nije presudno. Na to da li ce zaziveti ili ne utice jos niz faktora ...
[ igorsa @ 13.07.2003. 17:31 ] @
[ cbbj @ 13.07.2003. 17:36 ] @
Potpuno sam saglasan da postoji jos niz faktora koji na to uticu, ali duboko verujem da su ovi koje sam naveo presudni, a da ce ostali da budu van nase kontrole, ili delimicno pod nasom kontrolom :)))).
[ ventura @ 13.07.2003. 17:41 ] @
Vidim da je GlamourCafe neka kombinacija style.com-a i klik.hr-a...
[ MaRaToNcI @ 13.07.2003. 18:05 ] @
e moj ventura zavisi od koga VUKU linkove:)
[ B o j a n @ 13.07.2003. 18:59 ] @
skroz je okej ...

svidja mi se ovaj mix ... od princeze Dajane, do oralnog sexa l;) stvarno super l;)
[ drdrksa @ 13.07.2003. 22:16 ] @
Citat:
MaRaToNcI:
e moj ventura zavisi od koga VUKU linkove


Porazavajuce
[ alex @ 14.07.2003. 00:33 ] @
Sajt crap, ideja nikakva, sve vec vidjeno i moze da se procita na drugim (vec postojecim) sajtovima. Uz to se sajt promovise kroz slanje spam poruka (ni manje ni vise nego preko Jabber servera ES foruma).

Sorry na ostrim recima, Igore, ali cime to tvoj sajt ima da se pohvali sto drugi sajtovi nemaju? Sta ga to odvaja od gomile istovetnih sajtova?
[ drdrksa @ 14.07.2003. 00:54 ] @
Citat:
cbbj:
Potpuno sam saglasan da postoji jos niz faktora koji na to uticu, ali duboko verujem da su ovi koje sam naveo presudni, a da ce ostali da budu van nase kontrole, ili delimicno pod nasom kontrolom :)))).


Na zalost negativnih faktora :http://www.elitesecurity.org/tema/25739/0#177263
[ cbbj @ 14.07.2003. 18:21 ] @
Igore, bato, izblamirao si se sa onim sto ovi zovu spam poruka. Nije nam to trebalo, batice.
[ cbbj @ 15.07.2003. 14:31 ] @
Bato, bolje ne odgovaraj nista tamo na onom delu foruma gde se diskutuje tvoj spam. Time ces samo da otezas sebi situaciju. Pusti, batali, Igore. Nije vredno mnogo reci ni pisanja. Bio je spam, ok, niko nije ocekivao da ce tako reagovati oni koji bi trebalo da su saradnici... nema veze sada, bilo pa proslo. Svi napravimo neku gresku u zivotu. Bila je greska, sada je bolje da ne pricas mnogo o tome jer ces samo sebi da otezas i zagorcas zivot, a oni kojima je stalo da ti ga eventualno zagorcaju jedva ce to docekati. Cuti, bato i radi dalje, molim te.
[ Marko Bijelic @ 16.07.2003. 08:05 ] @
Glamour je bash kul, ali....

Nesto mi je ime poznato i asocijativno check... pa da - Glamour Cafe (istina sa jednim "
f") bijese poznata emisija (medju Top 10) na hrvatskoj drzavnoj TV, o dzek setu pretezno...

Sto se tice samog sadrzaja, meni kao prosjecnom teenageru je stvarno super&kul. Mogu da nadjem super stvari!

Evo recimo citam i nikako ne mogu da povjerujem da Britney Spears vise nije nevina... Stvarno ovo je haos za citavu (americku ali bogme i nasu) naciju, ono sebi ponavljam ***ote Britney, ej covjece Britney Spears vise nije nevina...

Jos jedared, fantasticne informacije na jednom mjestu, obavezno posjetite!


[ drdrksa @ 16.07.2003. 11:50 ] @
Citat:
MaRaToNcI:
e moj ventura zavisi od koga VUKU linkove:)


Ovaj odgovor ima dosta smisla ako se pravilno protumaci ...
[ caiser @ 16.07.2003. 12:27 ] @
Citat:
mungos:
Evo recimo citam i nikako ne mogu da povjerujem da Britney Spears vise nije nevina... Stvarno ovo je haos za citavu (americku ali bogme i nasu) naciju, ono sebi ponavljam ***ote Britney, ej covjece Britney Spears vise nije nevina...


Shockantno. :o Ne znam kako cu ziveti posle ovoga. Srusili ste mi sve iluzije u vezi zivota!!

HAHAHAHAHAH!!!!!!!!!!!
[ drdrksa @ 16.07.2003. 13:05 ] @
Nadam se da mungos nije to mislio ozbiljno u vezi sa BS.
Ako jeste, stvarno sam iznenadjen ...
[ Floyd @ 16.07.2003. 16:58 ] @
Mungose, zadivio si me. Pokazao si koliko si iznad tipicnog tinejdzera (pravi si nadcovek) i u isto vreme koliko je los glamour caffe sto daje informacije koje zanimaju tipicnog tinejdzera. Mislim da si i druge isto tako zadivio.
Delis autograme?