[ niki-alek @ 04.06.2007. 12:54 ] @
Imam opel Omegu Omegu 2.0 16V iz 97 god. Imaugradjeni plinski ured i kad je na plin radi besprekorno ali je problem kad treba da se prebaci na benzin tesko pali ,a i ako zapali onda ne prima nikako t,j ne uopste nece da radi na benzin. Bio sam u ovlascenom servisu za Opel u Skoplju i radili su sva ispitivanja ali nisu uspeli nista ustanoviti kako navodno sve je u redu stavljali ga na tester i nikakve greske nije javljao ...onda su mi rekli da idem na masinsko ciscenje dizni injektora i to sam uradio ali efekta nije bilo sem sto sam dobio manju potrosnju plina ali je problem opet ostao isti sto se tice rada na benzin ...molim za pomoc i savjet ..
Hvala
[ MarkBg @ 04.06.2007. 14:32 ] @
interesantno... imam potpuno isti auto, ali ne znam sta da ti kazem, treba uskoro da idem da menjam ulje pa mogu da pitam majstora sta bi to moglo biti...
[ Stole_sto_ljubi_zene_gole @ 04.06.2007. 14:46 ] @
Pa cest uzrok problema kod autoimobila koja imaju plin zna da bude pumpa za gorivo.. oslabi pritisak i auto tesko pali i nemirno radi na benzin.. proveri koliki pritisak daje pumpa.. to je ono sto mi prvo pada na pamet..
[ bakara @ 04.06.2007. 23:43 ] @
Nije bilo potrebe da se otvaraju dve identicne teme, tako da ova ide pod kljuc, OK?