[ SYNset @ 24.06.2007. 20:41 ] @
Neznam u koji forum da postavim ovu poruku pa cu je postaviti u Cekaonicu i nadam se da ce mi neko odgovorit
Moje pitanje je sledece
Ja sam ljubitelj stateskih igrica koje se vode oko ratova a ne oko prvog lica nego kao neki lider nacije koja vodi drazavu
Dosta sam igrao igricu Knighst of Honor to je igrica kakvu ja trazim ali ova igric je u srednjem vijeku a toliko sam je igrao d ami je dosadila
Pa zelim da va postavim pitanje dali postoji neka igra slicna ili moze i ista kao i Knighst of Honor ali savremena igrica sa temama iz drugog svetskog rata ali samo tehnologije ali da se neveze na drugi svetski rat nego igra u kojoj si ti lider i vodis naciju samo savremenu i ako moze (vi je nepravite znam nego postoji li slicna igra) i ako moze da se vodi u pravom svijetu znaci evropa amerika azija i tako
Nadam se da ste me svatili i nadam se da cete mi pomoci
Uzfred znam za igricu Civilizacija i to je nesto sto ja trazim - - -Trojku sam igrao i dosadila mi je a moj kompjuter nije toliko jak za cetvorku - mislim jeste jak ali puno koci posle sat dva igre pa nije zanimljuvo
HVALA
[ pctel @ 24.06.2007. 21:04 ] @
Kakav ti je otprilike kompjuter i da li vise volis 2D ili 3D strategije? Ja sam ranije igrao neke 2D, a generalno 3D strategije mi se ne svidjaju. Mada, mator sam ja za to, sta ja znam.
[ milosm23 @ 25.06.2007. 18:22 ] @
Europa Universalis 3
[ Neythan @ 25.06.2007. 18:27 ] @
Warcraft 3 i The Frozen Throne \o/
[ fanfon @ 25.06.2007. 20:07 ] @
Heroes 3 sa patch-om 3.5, Cossacks...
[ zeleni_prst @ 26.06.2007. 00:20 ] @
uzmi heroje oni su najbolji ;)