[ Pneos @ 25.06.2007. 22:29 ] @
Led se nahvatao u delu za zamrzavanje. I ja baja krenem da ga krckam nozem i paf ubodem i isssssssssssssssssssscuri mi ceo freon. Kasnije sam cuo da se tako zove. Da li frizider moze da radi i bez freona iz dela za zamrzavanje ?
[ miki_250 @ 26.06.2007. 06:57 ] @
xaxaxa to se meni dogodilo pre mozda 2 nedelje nista ne moze vise uopste da hladi mora da se frizider tj taj deo koji si probusio zavari i napuni gasom ponovo.....
[ tox master @ 26.06.2007. 11:30 ] @
ne moze nikako da, radi kada fali pola freona a potpuno bez freona ce vise da greje nego da hladi!
zavisi koliku si rupu napravio kako ce majstoru biti da to popravi a jos ako si posle toga ostavio da radi kompresor za cekivati je da je uslo dosta vode u unutrasnjost komore sto opet predstavlja prilican problem kada se bude popravljalo.
ja sam jednom video kako je neka zena kad je tako probila komoru odmah iskljucila frizider i u rupu koju je napravila zalepila zvaku da ne moze da udje vode,posle se ispostavilo da je se dobro setila to da uradi posto u sistemu nije bilo vlage nikako i bez problema je frizider ponovo pusten u rad.

ne znam kako ce biti kod tebe...

pozdrav