[ MaRaToNcI @ 11.08.2003. 21:28 ] @
kako Vam se cini kad dicna Bilja satro uzivo vodi intervjue sa svetskim facama a pritom slika iz studija nebo i zemlja:)
[ ventura @ 11.08.2003. 21:38 ] @
Pa ti bi to valjda trebao da znas :)

Lik koga 'intervijuisu' dobije pitanja, i odgovara na njih... I posle samo snime 100 novinara kako 'postavljaju' ta pitanja, i smontiraju ih posle sa odgovorima...
[ MaRaToNcI @ 11.08.2003. 22:57 ] @
ja znam, ali normalnom gledaocu?
[ Pirossi @ 12.08.2003. 00:03 ] @
Na koje intervjue konkretno mislite? Ne volem ni ja Bilju, ali je intervju sa Džerijem Springerom bio uživo. E sad nisam baš u toku pa mi recite koji su montirani?
[ miličić.marko @ 12.08.2003. 01:03 ] @
Populacija koja prati program TV pinka i ne zasluzuje bolje zar ne ?



oni vole ono sto PINK emituje, veruju onome sto tvrde i lepo im je.


Znate li onu pesmicu od riblje corbe...

.... o kako je lepo biti glup


:))
[ L I L I T @ 12.08.2003. 03:29 ] @
ma ono i slepac može da vidi da je montaž ...
... al ko da je to uopšte bitan faktor ....
važno je da uvek ima raje koja će to da proguta ...
[ Floyd @ 12.08.2003. 15:22 ] @
Citat:
markomil:
Populacija koja prati program TV pinka i ne zasluzuje bolje zar ne ?



oni vole ono sto PINK emituje, veruju onome sto tvrde i lepo im je.


Znate li onu pesmicu od riblje corbe...

.... o kako je lepo biti glup


:))



Prijatelju, moraš malo više da se potrudiš da bi bio pametan, a ne samo da ne gledaš pink. Malo razmisli šta si napisao i koga si izvređao pre nego što pritisneš "Pošalji odgovor" dugme.
[ UroS @ 12.08.2003. 17:34 ] @
Pa izvređao je najveći deo populacije što gleda tv, pošto je to ipak najgledanija televizija kod nas.
[ Floyd @ 12.08.2003. 18:06 ] @
Ma garant i on gleda samo se folira.
[ Slobodan Milivojevic @ 12.08.2003. 21:41 ] @
Dobro jutro ljudi, šta mislite što nikad insu u istom kadru i bilja i taj skim "priča", oma se vidi da je montaža. A to nije ni čudo, jer sve što nosi ime CITY i vezano je za pink, je totalna katastrofa.

Što se tiče toga da li gledam pink ili ne, naravno gledam, pa gde da gledam THE SIMPSONS??? A i svi vi GLEDATE PINK, zar ne? Samo se ovde neki prave FACE, pa kažu da ne gledaju.
[ manca @ 12.08.2003. 21:47 ] @
ma celi Pink je s*****...
a pogotovu ovo CITY RE$CORDS SRANJE!@!!
Najvece na svetu!

PS
Ko jos gleda pink????:))
[ UroS @ 13.08.2003. 16:32 ] @
Pa ko ne gleda i zašto ne bi gledao? Daju najbolje filmove, serije(vip zakon!) a i info top je sasvim ok. Dobro sad muzika manje više ko voli nek gleda al ko priča da je pink s***** nek se zapita kolko ga gleda dnevno.
[ Trunks @ 13.08.2003. 19:37 ] @
Ja pričam da je pink s*****, i gledam Simpsonove na njemu ali preživeo bih i kad ih ne bi bilo. Ovo za najbolje filmove je glupost (osim ako se nešto nije promenilo u poslednjih godinu dana, jer nisam obratio pažnju).
[ Floyd @ 13.08.2003. 20:13 ] @
Trunks, jeste, promenilo se u poslednjih godinu dana.
[ Floyd @ 13.08.2003. 20:16 ] @
E stvarno, nesto me zanima...
Vi koji gledate samo Simpsone na pinku, koliko sati dnevno gledate TV?
[ tOwk @ 13.08.2003. 20:57 ] @
Citat:
Slobodan Milivojevic:
A i svi vi GLEDATE PINK, zar ne? Samo se ovde neki prave FACE, pa kažu da ne gledaju.

Ja ne gledam Pink.
[ pixelmania @ 13.08.2003. 21:10 ] @
pink ima i dobrih i loših strana:

dobre:
- poneke serije (simpsonovi, dosije X - koji se ranije davao, pa neki bi rekli i prijatelji, mada se lično ne slažem)
- poneki film (ali samo poneki)

loše:
- Šiti records, emisija Šiti (koja ima samo jedan atribut - jadna je), Grand šov i sl. (sad će neki reći da to ljudi vole - ali ja bih to zakonom zabranio kad bih bio u mogućnosti)
- Stoja
- infotop, koji je u stvari pokušaj vesti (pogotovo engleska verzija - sa izvanrednim izgovorom svih voditelja ;)
- pojedine poprimitivne voditeljke
- programska šema koja ponekad kasni i preko pola sata

p.s. da se razumemo - gledam povremeno pink, ali pre svega gledam satelitsku
[ Tyler Durden @ 13.08.2003. 22:17 ] @
Pink je najobicnije smece od televizije.
Pogledam samo Simpsonove kad i stignem i nista vise jer nista vise i nije vrijedno gledanja.
[ iz0t0p @ 14.08.2003. 00:01 ] @
Ko rece da je InfoTop OK, mislim stvarno, to je naj odvratniji informativni program koji moze da se napravi, zna se da su RTS i B92 najbolji po tom pitanju.

Film ja ne znam kad su napinku imali dobar, ako neko zna neka kaze. Ja se ne secam ni jednog da valja.

Muziku koju pustaju ne zelim ni da pominjem... Sity Rekords, Grand #!*#&?!

Sity takodje...

Samo Simpsonovi sto nesto vrede na toj televiziji
[ Trunks @ 14.08.2003. 02:19 ] @
Ok, povlačim reč za filmove, ali u periodu dok sam ja gledao bile su nenormalne gluposti.
Floyd, gledam u proseku 1-2h (zavisi od mnogo čega).
[ Slobodan Milivojevic @ 14.08.2003. 12:22 ] @
Citat:
tOwk:
Citat:
Slobodan Milivojevic:
A i svi vi GLEDATE PINK, zar ne? Samo se ovde neki prave FACE, pa kažu da ne gledaju.


Ja ne gledam Pink.


Čast izuzetcima.

Citat:
Floyd:
E stvarno, nesto me zanima...
Vi koji gledate samo Simpsone na pinku, koliko sati dnevno gledate TV?


Pa dva - tri sata, sve zavisi.

Citat:
Trunks:
i gledam Simpsonove na njemu ali preživeo bih i kad ih ne bi bilo.


Ne kažem da bi umro bez neke serije, ali imam neku naviku da gledam Simpsonove.

-= Pozdrav =-
[ Dejan Krstic @ 16.08.2003. 16:20 ] @
Citat:
UroS:
Daju najbolje filmove, serije(vip zakon!)


Jel to ono kad riba trci po sred LA-a sa rucnim topom na ramenu (zbog cega se inace niko ne uzbudjuje) i onda rokne helikopter koji padne ko zna gde? :)))))
[ Koljenovic @ 16.08.2003. 17:21 ] @
Ma pink je totalno bezveze, sada su u nas uveli Pink BH oni su u pocetku izostavljali ono sa CityRecordsom ali sada pocinju polako da prave isto sto i sa "obicnim" pinkom, bezveze totalno, u nas srecom ima ta neka regulatorna agencija koja ne dozvoljava to previse ali i to je njesra, za dva mjeseca imacemo isti shit...
[ flylord @ 17.08.2003. 00:38 ] @
Ja gledam Pink samo kad menjam kanale pa usput smeknem i Pink, i kad brat ukljuci da gleda neki film ili seriju na Pinku (ja inace TV gledam samo ako ga neko drugi gleda mada volim da gledam Discovery i naucne serije na B92)
A sto se tice Pink muzike moram reci (mada je malo morbidno) Pink pusta dobru muziku samo kada je Dan zalosti. Post tad ide samo klasika a ja mnogo volim klasiku
POz
[ @ 19.12.2003. 21:05 ] @
ja gledam pink,jer je jedini koji pusta neke normale stvari,mada su smorili sa vestima
[ weB_KiLeR @ 19.12.2003. 23:37 ] @
Ja i da hocu da gledam ne mogu izbacio sam tV potpuno iz kuce :)
Verovatno ce moji da ga vrate zbog sestre ali je i to pitanje, posto sestra jelda gleda one latino serije naravno sa Pinka...

Ma sta ce vam TV ja u proseku tv gledam 2-3 min ono samo da vidim koliko je sati ili tako nesto, po meni to je gubljenje vremena filmove i simpsonove ne gledam bar ne cesto samo po nekad ali ono ima 3-4 meseca da nisam pogledao ni jednu epizodu i tako to...
I da vam pravo kazem da tek sad imam osecaj da imam vise vremena i da sam vise stvari uradio tokom dana, TV je bolest :)
[ boki @ 21.12.2003. 01:44 ] @
ja sad negledam uopste, jedino kad naletim slucajno na simsonove sto je jako retko jer maltene uopste negledam TV. Jedino sto sam ikada gledao na pinku su bili prijatelji i malo x-files. Za ono malo vremena koje provedem za tv-om najvise gledam discovery i animal planet
[ igorsa @ 21.12.2003. 02:35 ] @
Ja ne mogu ni da naletim kad uopšte nemam TV.
[ Nikola Denić @ 22.12.2003. 22:57 ] @
Ja sad u novom stanu nemam TV , a i ovako ne gledam zadnjih 2 godine TV , i mnogo mi je lepo .... Ziveo DivX , i Internet ... kad bi nesto od te dve stvari nestalo .. uf..
[ E.N.I.A.C @ 24.12.2003. 12:08 ] @
Citat:
Nikola Denić:
Ja sad u novom stanu nemam TV , a i ovako ne gledam zadnjih 2 godine TV , i mnogo mi je lepo .... Ziveo DivX , i Internet ... kad bi nesto od te dve stvari nestalo .. uf..

Slazem se s tobom... Inace kao sto je neko rekao, gledam TV samo kad mi zelim da vidim koliko je sati i ako neki crtani naleti, ovako jako slabo...