[ Rafael Pupovac @ 12.07.2007. 22:30 ] @
Dakle, zanimaju me iskustva iz prve ruke o ovom automobilu. Kakav je pri voznji, potrosnja, slabe taske, odrzavanje, kvarovi.... sve sto mislite da ima znacaja. Planiram da kupim ovaj automobil ali tesko pronalazim misljenje iz prve ruke.

Hvala
[ cozmo_im @ 13.07.2007. 08:59 ] @
Retko ko ga i vozi. Ja nemam misljenja iz prve ruke, ali znam coveka koji ga je kratko vozio i brzo prodao. Nije zahvalan za odrzavanje (preskup), solidnog je komfora, jeftine unutrasnjosti, potrosnja prevelika za nase uslove...

Pre bih ti savetovao da nadjes nekog luksuznijeg nemca ili japanca, imaces drasticno bolju voznju, kvalitetniju unutrasnjost (i lepsu), kvalitetniji auto, jeftiniji za odrzavanje, drasticno boljih voznih karakteristika.

Pri tom, takav auto ni u ludilu ne bih uzimao polovan.
[ Ivan.Markovic @ 13.07.2007. 10:50 ] @
Slazem se sa @cozmo_im, previse je skup za odrzavanje, ogromna potrosnja, ... Ali, da ce cice lepe, lepe se ;)
[ vidan kv @ 13.07.2007. 11:23 ] @
Pa ako mu auto treba da bi se lepile cice onda......elem,za naše prilike ga karakteriše samo jedna reč:skup.U svakom pogledu....nije loše da ga furaš jedno leto pa da ga prodaš(ako nađeš kome)....i dobro..lepe se cice,ribe,mace,etc...nije ni to loše.Pozz!
[ Rafael Pupovac @ 15.07.2007. 12:34 ] @
Pa dobro, ne kupujem auto da bi se lepile cice, vec zbog sebe ;)

Ima li neko iskustva sa dizel verzijom (mercedesov motor)?

Sta ga cini skupim za odrzavanje? Cesto se kvari?

Hvala!