[ dexkg @ 15.07.2007. 18:09 ] @
Ljudi imam Malu mideu za 8 kompleta. Od kad sam je ugradio posle dva meseca je izbacila sama vodu a nije ni radila u toku noci. E sad u sledecim mesecima upotrebe desavalo se da izbacuje vodu u toku pranja. Dolazio majstor u garanciji i ubacibao neku zicicu iz onog malog rezervoarcica sa vodom ispod nekog metalnog filtera pa je kao prociscavao , masina je posle toga radila mesec dana bez problema, pa sam ja uradio isti postupak zato sto je ponovo izbacila vodu. E danas me je razbila, nikd ovim intenzitetom nije izbacivala vodu kao danas, doslo mi da je zavrljacim kroz prozor. Ima li neko slicnih iskustava i ako ima kako je resio problem. Pomoc !!!!! Napominjem da masina nije cesto ukljucivana, recimo 2 puta nedeljno. Pozdrav i hvala
[ rgdrajko @ 09.08.2007. 15:15 ] @
Citat:
dexkg: Ljudi imam Malu mideu za 8 kompleta. Od kad sam je ugradio posle dva meseca je izbacila sama vodu a nije ni radila u toku noci.


Ovo znaci da u sklopu elektroventila nesto nije u redu i zbog toga masina za sudove prima vodu iako nije ukljucena i napuni se vodom. Treba zameniti elektoventil novim.