[ mmdeki @ 13.08.2007. 23:32 ] @
Za uslove jednog konkursa, potrebno je poznavanje T&T recimo programa. Ako neko zna da li je to program ili oblast iz koje se neki program koristi bio bih mu jako zahvalan. Radi se inače o organizovanju prevoza, znači primanje naružbina i organizovanje voznog parka na radne zadatke u toku dana. Mislim to je vrsta posla a T&T je verovatno u vezi s tim. Ako neko zna neku adresu gde bih mogao da se upoznam s ovim ili bilo šta što može da pomogne jako bih mu bio zahvalan.
[ goranvasiljevic @ 14.08.2007. 09:43 ] @
U vezi kog posla, ako naravno nije tajna?
[ acme @ 15.08.2007. 21:58 ] @
Evo nekih mogucnosti:

T&T Traffic & Transportation
T&T Transportation & Transportability
T&T Travel and Transportation

Lakse bi ti pomogli ako bi dao tekst oglasa, ovako je stvarno tesko jer moze da znaci i Tunnels and Trolls (RPG). :)
[ mmdeki @ 15.08.2007. 22:37 ] @
Evo brate za sve zainteresovane tekst oglasa:
GLOBAL EXPRESS D.O.O. Beograd , Zemun je privatna kurirska kompanija u stranom vlasništvu. Vodeća kompanija na teritoriji Srbije u kurirskoj dostavi paketa „od vrata do vrata“.

Radno mesto:

Koordinator automatskog praćenja pošiljki
u ekspresnoj kurirskoj dostavi

Zadaci:

koordinira T&T sistemom,
ažuriranje ulaznih podataka,
vodi računa o implementaciji novih verzija programa,
vođenje obuka za upotrebu i korišćenje programa i obuka,
rešavanje saobraćajnih problema uz pomoć T&T.
Uslovi:

Saobraćajni fakultet,
Znanje engleskog jezika,
Odlično poznavanje rada na računaru,
Vozačka dozvola B kategorije,
Sposobnost rada u dinamičkom okruženju.
[ Buum @ 16.08.2007. 13:31 ] @
onda je u pitanju Traffic & Transportation
[ goranvasiljevic @ 17.08.2007. 21:36 ] @
Izvini što ti ne mogu pomoći. Učinilo mi se poznato jer i ja imam na poslu "neku" aplikaciju T&T (praćenje i kontrola; tiče se isto prenosa pošiljaka), pa sam mislio da ima neke veze sa poslom koji radim. Inače nisam nešto upoznat sa sistemom rada GLOBAL EXPRESS-a,
za razliku od POST-EXPRESS-a. Ako imas neka pitanja u vezi P-EXPRESS-a slobodno pitaj preko PVT-a.
pozz
[ žutokljunac @ 18.08.2007. 07:23 ] @
Saobraćajni fakultet za praćenje pošilji u kurirskoj službi.
Jao majko mila, kako ih samo nije sramota...
[ žutokljunac @ 19.08.2007. 08:42 ] @
Pitaj te iz Global Ekspresa da li su za potencijalnog kandidata pored Saobraćajnog fakulteta potrebne još neke specijalističke veštine dok preko satelita bude pratio dostavljača pica na tomos automatiku.