[ Pumpin @ 22.01.2008. 22:17 ] @
Prijavio sam se preko agenta u Banja Luci i imao sam intervju sa agentom iz Zagreba.Pitao me par stvari na engleskom i rekao da ce me staviti na cekanje za poziciju pomocnika konobara. Takodje je rekao da bi drugi intervju trebao biti pocetkom februara u Zagrebu. Moze li mi neko reci kolike su mogucnosti da prodjem taj intervju i ako ga prodjem kakva je procedura poslije. Hvala!!!
[ Davor Vlajkovic @ 23.01.2008. 09:04 ] @
Žao mi je, ni kugla ni pasulj mi nisu pri ruci
[ Stefano @ 23.01.2008. 13:33 ] @
Davore... svaka cast
Inace posle intervjua obicno se pravi lista kandidata koja ide u sledeci krug i prave se eventualno neki novi intervjui i/ili testovi i na kraju se izabere pravi kandidat.
A to da li ces proci, to ovde na forumu niko ne zna. Pokusaj na nekom astro forumu
[ momsab @ 23.01.2008. 14:45 ] @
pomocnik konobara gde?
valdja je dovoljan jedan krug za pomocnika konobara


p.s. prvi put cujem za radno mesto pomocnik konobara
[ Java Beograd @ 23.01.2008. 15:32 ] @
Stavio te "na čekanje za poziciju pomoćnika konobara" !? Pumpine, ne znam kako da ti kažem istinu, a da ne povredim tvoju mladu neiskvarenu dušu ...

Biću direktan: nije znako kako da ti kaže da ne dolaziš u obzir pa je izmislio taj termin kao i drugi intervju u februaru.
[ Milan Stojanovic @ 23.01.2008. 20:59 ] @
U pitanju je ***junior waitter***

Citat:
Pumpin: Prijavio sam se preko agenta u Banja Luci i imao sam intervju sa agentom iz Zagreba.Pitao me par stvari na engleskom i rekao da ce me staviti na cekanje za poziciju pomocnika konobara. Takodje je rekao da bi drugi intervju trebao biti pocetkom februara u Zagrebu. Moze li mi neko reci kolike su mogucnosti da prodjem taj intervju i ako ga prodjem kakva je procedura poslije. Hvala!!!


Za više informacija...
http://www.elitesecurity.org/t...o-na-BRODU-razmena-informacija

Nemoj se ljutiti na ove momke iznad, nego ti nama postavi koju sliku ovde sa Kariba i Havaja kada uzmogneš.

Pozdrav i puno sreće.