[ bokacbl @ 01.10.2003. 23:25 ] @
Vidio sam neke billboard-e po Beogradu na kojim pise nesto u fazonu "Zaradite 28.000 eura uceci.Ako imate 3.godisnju diplomu ....." i pisala je neka internet adresa nesto kao "www.grenobl-u-beogradu.com" ali se ne sjecam tacno, ako neko zna kako ide tacna adresa neka javi.....

Hvala
[ UroS @ 02.10.2003. 01:40 ] @
http://www.grenobl-u-beogradu.net

I po bilbordu bih zaključio da je to prevarčina.
[ iNCUBUs @ 02.10.2003. 16:38 ] @
Megatrend već dugo saradjuje sa Grenoble Graduate School of Business, ovo je samo proširenje te saradnje...
[ velkod @ 02.10.2003. 16:54 ] @
Ako studiras na megatrendu mozes da upises cetvrtu godinu za grenoble. Tada dobijas neke predmete koje nemas na megatrendu a ima ih na grenoblu, polazes ih kod profesora sa grenobla i dobijas dve diplome. Jedna sa megatrenda a jedna sa grenobla. Sto se tice tih evrica mislim da je to u vezi sa minimalnom platom koja ti je zagarantovana kada to zavrsis. Dobra stvar ako imas para za to.
[ Good Spirit @ 07.11.2004. 15:56 ] @
Sto se tiče tih evrića nije to zagarantovana zarada, nego ....

Na Megatrendu možeš da završavaš postdiplomske studije posle kojih dobiješ diplomu Megatrenda+Grenobla...

tj. u Beogradu slušaš predavanja na engleskom, predaju ti profesori sa Grenobla i sa Megatrenda (50% + 50%)....

A ta zarada od 28000 evra, to se misli da ces uštedeti toliko para... jer da bi studirao u Francuskoj na Grenoblu treba ti 33000 evra (bar ja mislim da toliko).

Inače to zadovoljstvo kod nas košta 5000 evra

više informacija na www.megatrend-edu.net
[ velkod @ 07.11.2004. 22:30 ] @
Kolega malo ste zakasnili sa odgovorom, oko godinu dana... :-)
[ Good Spirit @ 08.11.2004. 11:22 ] @
Citat:
velkod: Kolega malo ste zakasnili sa odgovorom, oko godinu dana... :-)


Ma znam, nesto sam trazio preko googla i izbacio mi ovu temu, pa reko ajde da odgovorim mozda ce jos nekog interesovati :)