[ MMX @ 02.10.2003. 11:33 ] @
Cuo sam da Deep Purple treba da nastupi u Beogradu 7. decembra 2003. godine... Da li je to istina, ili je jos jedan trac?
[ random @ 02.10.2003. 11:52 ] @
http://www.deep-purple.com/tourdates kaže

DECEMBER 07 -- Hala Rondo -- Belgrade -- Yugoslavia


Tako da je izgleda istina. A Blondie su valjda 3-gog decembra.


http://www.blondie.net/tourschedule.shtml

Wed. December 3, 2003 -- Hala Sportova -- Belgrade, Yugoslavia
[ Tyler Durden @ 02.10.2003. 12:16 ] @
pa jos i :

steve wynn & miracle 3 - 15.10.
the walkabouts - 20.10.
st thomas - 29.10.
tindersticks - 26.11.

very nice..... walkabouts i tindersticks idem garant....
[ SittingCrow @ 02.10.2003. 17:51 ] @
Ma super idem sigurno samo kad bi znao koja je to hala to je ocigledno neki za***
[ MMX @ 02.10.2003. 18:31 ] @
I mene zanima koja je to hala Rondo?? Nije valjda ona nova hala na NBGD?? Ona koliko znam nije jos uvek zavrsena.
[ manca @ 02.10.2003. 20:18 ] @
ma 100% dolaze, cak mi nismo mi ni pozvali, vec su se sami pozvali :))
stvarno, ja mislim da nije sala i da ce biti napokon DOBROG Rocka za Srbiju!!
[ TiXo @ 02.10.2003. 20:24 ] @
evo sta kaze google na temu hale:

http://www.halarondo.cz/

:))))))))))

[ Tyler Durden @ 02.10.2003. 22:54 ] @
Citat:
manca:
i da ce biti napokon DOBROG Rocka za Srbiju!!


hahahahahhaahaha

[ MasterOfUndead @ 03.10.2003. 00:03 ] @
Citat:
Tyler Durden:
Citat:
manca:
i da ce biti napokon DOBROG Rocka za Srbiju!!


hahahahahhaahaha



a smesno je sta ? Da neces mozda da kazes da Deep Purple nije dobra rock grupa ???
[ iNCUBUs @ 03.10.2003. 00:32 ] @
Citat:
MasterOfUndead:
a smesno je sta ? Da neces mozda da kazes da Deep Purple nije dobra rock grupa ???


Behu nekad...
Zar iko želi da gleda par penzionera (pitanje je u kom sastavu nastupaju), pa nisu oni Stounsi pa da još tu i tamo vrede...
[ Tyler Durden @ 03.10.2003. 10:14 ] @
pa prvenstveno mi je bio pomalo smijesan mancin "smekerski" komentar, ali vazi i ovo sto je incubus rekao
deep purple su odavno izgubili bilo kakvu relevantnost i sva ta ponovna okupljanja mi lice na perverznu nekrofiliju.. nikad nisam volio jahace na staroj slavi. Odes na vrhuncu i zauvijek ostanes kralj, a ne da se blamiras ovakvim isfuravanjima... posebno sto znamo svi da je ovo samo zbog para...
keywords: "Behu nekad..."
mada, ko zna, mozda cak odem i da ih pogledam...
[ kUdtiHaEX @ 03.10.2003. 12:01 ] @
Da samo znate kako ste me obradovali ovom porukom....

Ja sam veliki fan Deep Purpla i prosto sam zeleo da ih vidim u BGDu i da uzivo cujem pesme poput Hush, Smoke On The Water, Soldier Of Fortune, Burn, Our Lady, Highway Star....... samo da dodju, to ce biti PRAZNIK za mene....
[ postmortem @ 03.10.2003. 12:45 ] @
otidite na yumetal.net pa tamo imate mnogo vise informacija

[ kUdtiHaEX @ 03.10.2003. 12:51 ] @
Citat:
postmortem:
otidite na yumetal.net pa tamo imate mnogo vise informacija



Bez uvrede, ali to je jedan ocajan forum....(da ne kazem nesto gore).
[ MasterOfUndead @ 10.10.2003. 02:40 ] @
moram priznati da ih nisam skoro cuo, al nesumnjam da ce opravdati ocekivanja, Deep Purple je jedna od mojih omiljenih grupa i verujem da ce dobru svirku prirediti. Evo ako vam je adut samo to sto su matori, pa evo pogledajmo nasu scenu, uzmimo Dragog Jelica, pa taj covek i dan danas je jedan od nasih najboljih solo gitarista bez obzira na to sto je vec deda.
[ RiV @ 10.10.2003. 08:09 ] @
Ma batalite ove klince shto slushaju TUC, TUC, TUC, CCC, ccc, TuC, TUc
ili puste karaoke pa zevaju po ceo dan po kuci a i po balkonima bogami!
[ formeye @ 10.10.2003. 10:25 ] @
Nazalost, to stvarno nisu "oni" DP iz istorije - nema ni gitariste ni pevaca. Nadam se da ce nesto vredeti - da ne idem dzabe i da ih ne sklonim sa liste omiljenih grupa ;)
[ postmortem @ 10.10.2003. 20:59 ] @
Citat:
kUdtiHaEX:
Citat:
postmortem:
otidite na yumetal.net pa tamo imate mnogo vise informacija



Bez uvrede, ali to je jedan ocajan forum....(da ne kazem nesto gore).


bez uvrede tebi, nemam zelju da branim taj forum, ali sto se tiche metala i roka, uistinu, takav forum kod nas srba ne postoji osim yumetala. pa ako mislis da je ES bolji forum za informacije o muzici, jebiga, ja mislim da gresis.

inace, voleo bih da mi objasnis zasto je to, najblaze receno, ocajan forum? zbog cega si stekao takav utisak (kad ja vec nisam) :) ??

inache, evo tema sa istog foruma za deep purple: http://www.yumetal.net/forum/viewtopic.php?t=11414

i nemoj da mi skidate ovaj post na foru kao, reklamiram drugi forum. (pffff bednog li obrazlozenja). to sve da bi smo se svi bolje informisali.



[ MMX @ 11.10.2003. 09:01 ] @
Evo poslednja informacija sa njihovog sajta:

DECEMBER 07 Sajam - Hala 1 Belgrade Serbia & Monte Negro
[ ecs059 @ 18.11.2003. 21:38 ] @
Citat:
iNCUBUs:
Citat:
MasterOfUndead:
a smesno je sta ? Da neces mozda da kazes da Deep Purple nije dobra rock grupa ???


Behu nekad...
Zar iko želi da gleda par penzionera (pitanje je u kom sastavu nastupaju), pa nisu oni Stounsi pa da još tu i tamo vrede...

... sasvim slucajno sam naletio na ovaj forum trazecu na google-u informaciju o ovom koncertu... nije mi do prije 2 minuta ni na pamet palo da se registrujem na ovj forum, al` stvarno nisam mogao da izdrzim nakon ovog komentara... sta penzioneri??? Pa , bez uvrede i nemam namjeru da vrijedjam, svako ima pravo da misli kako hoce, ali treba da prihvati cinjenicu da ce malo ko od danasnjih `favorita` docekati da se nakon 20 i vise godina njihove pjesme pjevuse ili bar nalazi u uvu vecine mladih koji MOZDA cak i nikad nisu culi za Deep... Pa shvati da je purple u ovom ili onom sastavu zasluzio da se uci u `citankama`, ne samo purple, vjrijeme je isfiltriralo one koji ce ostati legende, cisto sumnjam da se neko za 20 godina slusati davorike dajke, ajraketetetehmmm, ili onu ja sam voja ruza ona sto te gleda sa balkona ... ima primjera i u internacionalnoj muzici kolk`o o`sh, ... zato ipak mislim da treba imati rexpekta prema Purple-u, koliko god ih volili ili ne, mislim da je ponekad bolje precutati nego nesto reci. Pozdrav iz TB.
[ ecs059 @ 18.11.2003. 21:40 ] @
greskom sa replay `udario ovom koji je pitao jesul` dobra grupa, a mislio sam da odgovorim drugu sto je pomenuo nekakve penzionere... Jos jednom pozdav za RiV-a i ostale, ovo mi je prvi put da sam na ovom forumu, pa ne zamjerite sto sam pooodugacak.
[ random @ 19.11.2003. 10:55 ] @
Citat:
formeye:
Nazalost, to stvarno nisu "oni" DP iz istorije - nema ni gitariste ni pevaca. Nadam se da ce nesto vredeti - da ne idem dzabe i da ih ne sklonim sa liste omiljenih grupa ;)


Molim? Postava je skoro ista kao čuvena Deep Purple Mk II (Gillan, Blackmore, Glover, Paice, Lord) koja je snimila legendarne albume poput Machine Head i In Rock.

Daklem sastav je:

Ian Gillan - vokal
Roger Glover - bas gitara
Ian Paice - bubnjevi
Steve Morse - gitare (opasan, ali opasan gitarista, sa jedno 10 solo albuma iza sebe, već se i u Deep Purple-u dokazao na fantastičnom albumu Purpendicular)
Don Airey - klavijature (između ostalog svirao sa grupama kakve su Rainbow, Black Sabbath i Jethro Tull)

Daklem to jesu jebeni Deep Purple. Ajd sad tišina i svi marš po karte.
[ MMX @ 19.11.2003. 13:14 ] @
A gde se mogu nabaviti karte u Beogradu?
[ Miloje Sekulic @ 19.11.2003. 23:52 ] @
Citat:
MMX:
DECEMBER 07 Sajam - Hala 1 Belgrade Serbia & Monte Negro


Da li ce Perper da raspali rostilje?

Miloje
[ bOkIcA @ 20.11.2003. 01:36 ] @
Citat:
Miloje Sekulic:
Da li ce Perper da raspali rostilje?

Na svaki ulaz po dva da se zna.
[ darkosos @ 02.12.2003. 22:16 ] @
Karte kupljene i ceka se... :)
Elem ja sam se rodio godine kad je izasao Machine Head i kada su s' tim albumom isli na turneje i snimili Made In Japan.
I ja bih voleo da je sada '72 godina, da sviraju u Bgd a da ja nisam novorodjence.
Ali nije...
Tako, ne zelim da propustim ovu priliku. Inace promovisu novi album "Bananas" sto mi nije bas drago (jer znaci da ima manje mesta za stare stvari). Ali na sajtu sam nasao podatke o "novim" clanovima grupe, a i video sam snimak sa nekog koncerta. Ponovicu i ja : gitarista je stvarno odlican, sjajno drzi tenziju i zna milion fora.
Bez nostalgije; bez obzira sto sam poceo da sviram gitaru tako sto sam pokusavao da "skinem" Blackmor-a sto je verovatno najvise uticalo na moj stil...
Vise se plasim da cu se razocarati u Gilana, kome je, svojevremeno fantastican, glas sigurno malo puk'o.
Ali ne verujem da cu se razocarati u atmosferu!
Prema tome, vidimo se na koncertu!
btw karta je 1000 dindzi (jeb'ga) i moze da se kupi u bilet-servisu.