[ veljko007 @ 12.10.2003. 14:13 ] @
Pokusao sam nekoliko puta da igram cs preko neta,ali nikad mi nije uspelo,uvek iskrsne nesto da nije kako treba da bude.
Zelim da mi neko detaljno opise postupak povezivanja i igranja cs-a na netu,i ako je moguce igranje na nasim serverima.
Unapred hvala svima koji mogu da mi odgovore
[ reiser @ 12.10.2003. 14:33 ] @
Prvo downloadujes Cheating Death Client i instaliras ga. Moras da imas takodje CS 1.5 verziju. Zatim nadjes ip nekog cs servera (recimo LOL CS 1.5 Server - 217.75.192.83:27015). Posle toga startujes Cheating Death program i ukljucis CS, ides Play Online -> Add Ip i ukucas 217.75.192.83:27015. Posle sacekas da se refreshuje i onda se konektujes
[ Andrej Čvoro @ 12.10.2003. 18:43 ] @
E,Veljko,Veljko kad bi ti znao koliko sam se ja mucio oko toga,trazio sam pomoc gde stignem,po netu,na forumima.I evo sta sam sve saznao:

1. Ukoliko nemas original Half-Life moras igrati na nasim serverima.Potrazi IP adrese po netu.

2. Kao sto ti je Marko rekao,downloaduj najnoviju verziju Cheating-Deatha.

3. Ukoliko nemas Digitalnu centralu nemoj da igras.VERUJ MI ZNAM IZ ISKUSTVA ZASTO!!!

4. Konektujes se na net,ukucis IP adresu u i u Online modu ukucas IP adresu nekog naseg servera.

5. Nas najbolji server je YUBC,ali izbacuje svakoga ko ima veliki ping,ali mislim da ce sa digitalnom centralom biti OK.

[ UroS @ 12.10.2003. 23:45 ] @
Sve se svodi da moraš da instaliraš Half life 1.1.1.0 i cs 1.5 i cheating death(www.unitedadmins.com).

Naravno podrazumevam da nemaš originalni cd key pa možeš da igraš samo na krekovanim(našim) serverima.

a to su

cs.beotel.net
cs.verat.net
krajina.yubc.net
djuro.teol.net

(servere dodaješ tako što ideš play online pa add ip i ukucaš neki od servera)
[ manca @ 13.10.2003. 22:42 ] @
Preporuka, bar sam ja tako igrao, idi na:http://www.netgames.co.yu/
registruj se tamo, dobijas pass...i mozes igrati na njihovom serveru....
po meni najbrzi server, jos sam igrao i na YUBC-u, ali je dakleko sporiji od drenika,
toliko!
[ Andrej Čvoro @ 14.10.2003. 19:20 ] @
Ja sam se vec 20 puta tamo registrovao,a oni nikako da mi posalju onja fajl!
[ manca @ 14.10.2003. 20:18 ] @
pa ti to sam napravi :)
ako ti ne posalju sam ga napravi, pitaj nedelju(admina) za uputstva!