[ smoki_kv @ 12.05.2008. 15:10 ] @
U pitanju je nova ves masina, nije jos ni koriscena. Povezana je kako treba, ali kada je ukljucim onako praznu da je istestiram, ona nece da izbaci vodu. U cemu je problem? Masina je kupljena pre oko 3-4 godine, ali je nismo koristili uopste do sada. I sada, ovako nova, ne radi kako treba!
Cak sam i proveravala da li je crevo dobro povezano, i sve je ok!

Resenje problema???

[Ovu poruku je menjao momsab dana 12.05.2008. u 16:30 GMT+1]
[ Pajapatak @ 12.05.2008. 19:02 ] @
Otvori filter i zavrti malo pumpu,mozda je malo zaribala od stajanja.Ako nije to onda bi moglo biti do presostata.
[ dimnicar @ 11.11.2008. 21:14 ] @
I mene moja zeza.
Proverio sam pumpu i elektricno i mehanicko(naravno i filter)
Omski na izvodima 158 oma,malo kamenca.kad se ukljuci direktno baca krpu koju joj prinesem,a kad se prikljuci preko programatora,stenje.Nekad izbaci vou(uglavnom ne izbacuje).
Sumnjam na programator,ali kad sam skinuo gornji poklopac sve se cakli ko novo,nigde nikakve nagorelosti,hidrostat takodje.
I sad ne znam kako da ispitam programator,
Izgleda da su imali neku seriju koja je lose uradjena.Koristim je vec par godina,al sad je dosta.
Buni me zasto programator vrti i dalje ,a masina nije izbacila vodu.Zar ne bi trebalo da programator zaustavi masinu,ako ne izbaci vodu,a ne da je mulja onako strokavu?
[ VASSS @ 11.11.2008. 23:19 ] @
Imao sam isti problem,probaj da proveris konektor na pumpi tj.svuci i proveri da li ima napon na njegovim krajevima.