[ twix @ 31.10.2003. 22:30 ] @
Narode iskoristite dok je dzabe ;)

Citat:
[S]SMS Servis

Novi [S]SMS servis omogućava dvosmernu komunikaciju sistema sa vašim mobilnim telefonom i korisnicima Sezama obezbeđuje:

1) Obaveštavanje o pristiglim e-mail porukama
2) Slanje SMS poruka sa Sezamovog Web sajta
3) Zakazivanje slanja SMS poruka u zadato vreme
4) Informacije o pokušaju logovanja na vaš nalog sa pogrešnom lozinkom
5) Raspitivanje o stanju vašeg SezamPro računa (istek pretplate, preostali sati itd)
6) Slanje E-mail-a sa mobilnog telefona putem SMS-a

Korinsnici Sezama mogu da koriste SSMS servis u obe domaće mobilne mreže (MTS 064 i Mobtel 063). SMS poruke na broj 7767 (SSMS) mogu da šalju pretplatnici MTS mreže.

Servis je u ovom trenutku u probnom radu i sve poruke koje pošaljete su potpuno besplatne.

Servis je obezbeđen u saradnji sa MTS 064 operaterom mobilne telefonije.


Detalji na: http://www.sezampro.yu/public/page/?id=35
[ Emil Ranc @ 09.10.2004. 20:35 ] @
Izvinjavam se što oživljavam staru temu (dobro, de, više nije free), al' to mi se više dopada nego da otvaram novu, sa istim nazivom.

Da li je neko probao da šalje poruke ovim servisom u inostranstvo? Negde na forumu sam video postove u kojima ljudi kažu da su čuli da može, ali niko to nije zvanično i potvrdio.

Ovo me vrlo interesuje, pošto imam stalnu sms korespodenciju sa Mađarskom, a ino-smsovi su skupi...
[ ddz @ 09.10.2004. 23:44 ] @
Meni su poruke bez problema išle u Brazil. Negde sam pročitao da poruke idu u sve zemlje u koje može da se šalje sa MTS mreže.
[ roli @ 10.10.2004. 00:06 ] @
Da...ide...ja sam slao u Svabiju....bez problema...

Pozdrav!!!
[ Emil Ranc @ 10.10.2004. 00:37 ] @
Hvala na odgovorima!

Kupujem [S] karticu, koliko sutra
[ DzoA @ 11.10.2004. 18:04 ] @
Ih bre ubicu te taman sam se primio kad sam video temu da su mozda omogucili ponovo da moze na freee :(
Bilo je lepo dok je trajalo...