[ Floyd @ 27.10.2001. 10:24 ] @
Nisam neki igrach,ali Gobliiins 2 (ne znam zasto se pise sa "iii") morate da probate. 2459KB je velika (mala) vredi skinuti!

http://files.theunderdogs.org:.../g/goblins2/files/goblins2.zip
[ Darko Pipic @ 27.10.2001. 18:59 ] @
Ta igra ima 10 godina, ima i treci deo cini mi se, slazem se da je dobra ali je stara brate :))).
[ Floyd @ 27.10.2001. 19:19 ] @
Ima i 3 deo,ali nije to to,a sto se starosti tice,nema nikakve veze
Puca mi kakva je grafika
BTW: svidja mi se takva grafika
[ impaque @ 29.10.2001. 02:03 ] @
Floyd, CARU!!

e, ne mogu ti opisati koliko si mi ULEPŠAO veče, mesec, ma.. i GODINU sa ovim linkom!
ne samo zbog goblinsa2, koje btw OBOŽAVAM, nego i zbog KEYS TO MARAMON!! AAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaAAAaaaaaaaaaaaaa!
ne znam šta ću od sreće O:))))
10x!
[ CONFIQ @ 29.10.2001. 08:53 ] @
jel si siguran da je to pravi link? posto kod mene ne radi!

[Ovu poruku je menjao Shadowed dana 22.01.2012. u 11:45 GMT+1]
[ @ 30.10.2001. 02:04 ] @
IMPORTANT NOTICE: You cannot download more than ONE file at a time, or you will be BANNED from several hours up to a week. Please disable possible download boosters such as Download Accelerator. However, download managers such as Getright or Go!Zilla WILL work. If you keep getting the "you have been tricked!" page, or are unable to resume downloads, please read this section of our FAQ for possible solutions.
We regretfully have to use this banning system to conserve bandwidth, which is extremely expensive. See the FAQ for more information on banning.

If you use download managers such as Getright, please disable "automatic segmented downloading" in program configuration first. Segmented downloading automatically splits the download into multiple files at once, so you will be immediately banned.

To start the download, click here.

If the above link does not work at all, you're behind a very restrictive firewall. Always try the default first, as it may fool transparent proxies. Else, try clicking here.

If you will be redirected to "Tricked" page, you have done something wrong (nothing related to banning, though).

Znaci URL je dobar.

A zanimljjivo ja probao pomocu FlasGeta (ajde da probam i preko GetRighta i ako pise da ne moze i ne moze ) preko Verata da Downlodujem i NECE ali sa FlashGet-om bez problema preko PTT.

Mnogo ti dobar ovaj URL (www.theunderdogs.org), ako neko moze da preporuci jos neku dobru igricu a da nije velika neka uradi.

poz.
[ CONFIQ @ 30.10.2001. 07:46 ] @
koristio sam Getright!!
Nego nisam procitao tu stranicu zato sto je decko dao direkno URL
snasao sam se uz IE

Hvala :D
[ Markoxxx @ 07.11.2001. 02:54 ] @
Nego, oce li mi neko reci o cemu se radi u toj igri? :

Da ne vucem tol'ko za dzabe sa 33.6 modemom
[ Vojislav Milunovic @ 07.11.2001. 12:50 ] @
Mnogo jaka igra, avantura samo shit sto tipovi nestanu posle nekog vremena koriscenja.
[ Floyd @ 07.11.2001. 15:14 ] @
Citat:
impaque je napisao:
Floyd, CARU!!

e, ne mogu ti opisati koliko si mi ULEPŠAO veče, mesec, ma.. i GODINU sa ovim linkom!
ne samo zbog goblinsa2, koje btw OBOŽAVAM, nego i zbog KEYS TO MARAMON!! AAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaAAAaaaaaaaaaaaaa!
ne znam šta ću od sreće O:))))
10x!

Zahvali Illrionu ,on mi je dao link za theunderdogs.com
[ impaque @ 07.11.2001. 23:46 ] @
Citat:
vodnik je napisao:

Stara je 10 godina, pa ti sad zamisljaj :).


<=> ima PRICHU za razliku od 99% novijih igara.

=> nije sve u grafici/zvuku..


ma ko zna ZNA.. poshtovanje staroj shkoli (tm).
[ MoHicAn @ 25.11.2001. 18:49 ] @
Citat:
impaque je napisao:
Floyd, CARU!!

e, ne mogu ti opisati koliko si mi ULEPŠAO veče, mesec, ma.. i GODINU sa ovim linkom!
ne samo zbog goblinsa2, koje btw OBOŽAVAM, nego i zbog KEYS TO MARAMON!! AAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaAAAaaaaaaaaaaaaa!
ne znam šta ću od sreće O)))
10x!



Pa bem te looda

http://www.abandongames.com

i tu imas index svih starijih i relativno novijih igara !!!
i to skupljeno sa jedno 5-6 sajtova medju kojima je i theunderdogs !!!

Heh
ajd sretno igranje .....

PS:
gobliiins 1 2 i 3 igrani i svi su do jaja
al za svoj period !!! ... ne bio ih igrao opet ....
Al zato sad ce Heroes of Might And Magic IV koji ce biti 3D uuuuu mama ....
padam prvu godinu
[ H203 @ 11.07.2018. 13:06 ] @
Najača igrica svih vremena dolazi iz Rusije i to je Tetris!