[ hepa @ 21.12.2008. 15:46 ] @
Molim za pomoc:

Ukljucila sam masinu i posle par minuta sam morala da je iskljucm, odnosno pritisnula sam dugme Pause/Start.... i kada sam htela da nastavm pranje - masina ni makac! I onda sam pokusala da pokrenem pranje ispocetka - ali desava se sledece:

Masina uzme vodu (sto je normalan postupak) i onda radi normalno 2 minuta i onda jednostavno stane (a cuju se 2-3 klik zvuka)


Nema nikakve veze na koji program pranja stavim masinu desi se uvek isto. Posle 20-ak minuta izbaci vodu i idalje stoji i nista se ne desava

Molim vas da mi kazete dijagnozu za ovaj slucaj, naravno, ako imate ideja....meni, naravno, djeluje kao problem s programatorom , ali nemam ideju kako se to moglo desiti samo onim pritiskom na to dugme....

Sta da radim?

Hvala unapred
[ test1234 @ 22.12.2008. 00:32 ] @
Ukljuci masinu pa pritisni dugme Start-Pause i drzi ga 20 sekundi pritisnuto, tako ces resetovati masinu. Posle je ugasi pa ,,Jovo nanovo,, . Kad god nesto zeznes ponovi ovo. Ako ovo ne pomaze mora doci majstor.
[ hepa @ 22.12.2008. 18:29 ] @
Bio mi je danas majstor.

Dva dela su mi riknula, obzirom da je masina stara 3 dana i da je samo jedno pranje odradila morao sam da kontaktiram prodavca i da trazim da mi zamene masinu.

Ubedjen sam da imam pravo !

Pozdrav svima i HVALA !
[ ivan_sim @ 24.12.2008. 00:33 ] @
1. Imas pravo na zamenu uredjaja ili povratak novca posto se pokvario u prvih 10 dana.
Ja tako radim sa klimama.
2. Inace nakon tih 10 dana rok popravke je 45 dana,osim ako nije drugacije naglaseno u garanciji.
3. Ako se uredjaj ne popravi u tom roku imas resenje iz stavke 1.
pozdrav