[ happy tree @ 03.02.2009. 18:25 ] @
Planiram uskoro da otvorim lokal gde ce moci i da se naruci kafa za poneti.Nisam u velikom gradu.Ovde takav vid usluge nije zastupljen,tako da nema potrebe da brinete da ce me konkurencija ,,progutati":)).Ne mogu nigde da nadjem nista o casama koje se za to koriste.Naleteo sam bio na neke case od stiropora,ali ne znam nista vise o tome,ni da li su skupe,a ni koliko su pouzdane.Da li neko zna gde se mogu nabaviti case kao iz velikih kafeterija?Sigurno ih ne uvoze direktno iz inostranstva.Neko to mora ovde praviti ili...HVALA UNAPRED!!!
[ maric1 @ 03.02.2009. 19:17 ] @
imas u aleksincu stiropak, a ne znam zasto ne bi u kartonske case mislim da su ti jeftinije ili pvc
[ happy tree @ 03.02.2009. 19:43 ] @
Mislim da se firma na koju sam naleteo na netu i zove tako.Ali gde da nadjem kartonske case?Sa poklopcem naravno.To i jeste ono sto mene interesuje.Hvala ti na pomoci:)
[ maric1 @ 03.02.2009. 20:35 ] @
imas ih u metrou sigurno nema petnest dana kupi ih ja od kartona imalo i poklopci samo sto na poklupcu ima jedna rupica za cevcicu verovatno, a cenu ne secam se veruj

pozzz i drugi put ako mogu da pomognem bice mi zadovoljstvo ;)
[ happy tree @ 03.02.2009. 21:11 ] @
Hvala.Planiram da uskoro obidjem neke beogradske kafeterije,pa cu izmedju ostalog i detaljno pregledati njihove case.Mozda se proizvodjac setio da stavi svoje ime:).Pogledacu i te u Metro-u.Ta rupa na sredini mi nesto ne odgovara,ali mozda nesto nadjem.Neki trag misteriozne firme koja pravi ambalazu za kafu za poneti:)).Ako neko upravo pije iz tih casa,neka ih okrene da vidi mozda nesto pise.Kada popije...naravno:)).Potraga se nastavlja:)).
[ maric1 @ 03.02.2009. 22:11 ] @
to je super fora ;) tj kao sto kazes valjada je neki prozivodjac setio da reklamira svoju firmu ;)
[ quality @ 03.02.2009. 23:26 ] @
cini mi se da toe ovo zanima

http://www.petruzalek.rs/katal...f7915ebee2bf9c9a68e64f0172ee74
[ Java Beograd @ 04.02.2009. 09:29 ] @
Ambalaža za kafu treba da bude od stiropora, zato što je kafa vruća. Plastična ne dolazi u obzir, a kartonska ... onako. Poklopac treba da ima rupice sa strane, za usta a ne u sredini za slamčicu, kao za koka kolu.
[ happy tree @ 04.02.2009. 13:45 ] @
Verovatno si u pravu.Mada sigurno postoji razlog sto ih kafeterije nemaju(cena?).Ili mozda gresim.Deluju mi kao dobro resenje.Moram videti i ovo sto mi je quality nasao.To je ono sto sam i trazio od samog starta(izgleda:)).Kako si nasao?Svasta sam kucao u guglu.U stvari mozda je i bolje da ne kazes.Da ne ispadnem zesce glup:).Veliko hvala svima koji su se potrudili da mi pomognu.POSEBNO TEBI QUALITY:))).Ozbiljno si uzdrmao moje predrasude o gazdama kafica:).Ne zameri:))).Sticajem okolnosti poznajem samo takve.Pozdrav.
[ quality @ 04.02.2009. 16:14 ] @
nije frka sta god treba da se pomogne...

inace na google sam ukucao "papirne case za kafu" i izaslo je kao drugi link
[ happy tree @ 04.02.2009. 17:01 ] @
:))))....Ja ukucavao ,,kartonske case,ambalaza za kafu,kafa za poneti..."...sve samo ne papirne:))).HVALA TI!Pa hajde jos nesto da te pitam:).Neko mi je rekao da su San Marko aparati za kafu najbolji...Jos se nisam detaljnije raspitivao(poludeo zbog ovih casa:)).Pa kakvo je tvoje iskustvo posto imas kafic.I eventualno koja kafa je najbolja...Malo sam dosadan:).
[ quality @ 04.02.2009. 19:11 ] @
San Marco su OK aparati a sto se kafe tice... puno ih koristi Lavazzu espresso, ja koristim Segafredo espresso i Doncafe Moment za tursku. Kod aparata vazi pravilo koliko para toliko i muzike (kvalitetne kafe) i bitno je da aparat ima sto manje ili nikako plastike
[ happy tree @ 04.02.2009. 21:17 ] @
Ok.Od toga bih mogao da krenem da trazim.Sta da kazem quality,a da se ne ponavljam?Pomogao si mi puno.Svako dobro ti zelim.Pozdrav:)
[ jesus alejandro @ 05.02.2009. 19:30 ] @
Prosetaj se do OMV pumpe, kupi kafu za poneti i vidi u kakvim se casama pakuje (mozda na njoj ima imena proizvodjaca).
[ arakic @ 09.05.2009. 05:58 ] @
Firma koja je jedna od prvih pocela da proizvodi case za poneti je http://www.vdjtrade.rs
Tu ces naci sve sto ti treba.